"Cheat Meal Günlükleri" Diyette olanlarin girmesi yasaktir:)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Bekci tarafından 16 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 67 üye.
  1. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Kac tane yumirta o? :) kalori sayimi yapiyormusun?

Bekci bunu beğendi.
  2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Ayni seyi diger basligimda tartisalim,simdi orayada ekliyorum ne istiyorsan ordan sor bu basliga karistirmayalim,ekliyorum yag yakim günlügüne.
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Temmuz 2014 ---
    tapatalkda basligimi bulamiyorum resim eklemek icin iimi.resimler telefonda

Son düzenleme: 21 Temmuz 2014
    tnakresss bunu beğendi.
  3. MrQmc

MrQmc Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Protein tozunu 3 ay para biriktirip satin alabilen kardeslerimiz var bu forumda, haftada 1 kere kirmizi et yiyebildigi/belkide yiyemedigi icin her aksam yumurta lor vs tuketmeye calisan insanlar var. Bizzat calistigim spor salonundaki hoca amino asit kutusundan 1 adet aminoasiti 50 kurusa satiyor, ve eleman sadece gogus ve kol gunlerinde 2 3 adet aliyor parasizliktan dolayi, guc bela spor salonuna yaziliyor ve ozel ders vs alamadigi icin bu forumdaki abilerinden biseyler ogrenmeye calisiyor, boyle kardeslerimizin oldugu bi forum oldugunu, daha dogrusu boyle kardeslerimizin bulundugu bi ulkede yasadigimizi unutmayalim. Boyle bi konu hic yakismamis ahlaklı sporculara. Biz yemekteyiz programini elestirip,olan var olmayan var bu ne bicim program diye elestirirken aynisini biz yapmayalim bari gozunuzu sevim..Herkesin fikrine saygi duyuyorum diyip klişe bi lafla bitirmek isterdim ama boyle bi konunun saygiyi hakeden bi tarafi da yok.Konuyu acan yada devam ettiren arkadaslarin kotu bir amaci olmadigi cok belli, ancak biraz daha dusunceli olmakta fayda var..

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Keşke cevap vermeye değicek birşeylerde yazsaydın.,
    Yorumsuz bırakıyorum
    Size spor hayatında başarılar diliyorum.

5. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    başlarda ne güzel başlamışsın valla yazının ilk kısımlarında çok haklısın. Bugün 3 kilo tavuk göğsü 6 litre süt 5 kg yogurt 1 kg peynir 2 kg lor aldım 100 tl gitti bu 10 gün anca yetiyor annem babam başımın etini yedi diger 20 gün napcam bilmiyorum valla bu ülkede spor çok zor protein tozu daha hiç kullanmadım para yok çünkü öğrenciyseniz. Konunun tamamın okumadım paragrafın sonuna doğru sanki birilerine laf söylemişsin tam ne yazdığını anlamadım başlarda ne güzel yazmışsın sonra eleştiri falan olmamış sanki :(
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Temmuz 2014 ---
    Bu arada benim gibi öğrenci arkadaşlar hazır yaz ayındayken çalışsınlar işe girsinler utanılacak hiçbirşey yok 2 ay çalışsanız 1800 tl biriktirirsiniz kış için yeter size 2 ayda spora ara verin yazın benim tavsiyem anne babanızdan laf işitceğinize kendi paranızı kazanın . Ben çalışamıyorum bu yaz il dışındayım üniversiteye başlıcam inş eylülde. Haftasonları işe gircem spor paramı tavuk peynir yumurta paramı çıkartmaya çalışcam öğrenci arkadaşlar maddi sıkıntı çekenlere duyrulur çalışın tembel olmayın :)

AnTiCoRe, egemennn ve Bekci bunu beğendi.
  6. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Neyseki sosyal medyada paylasmiyoruz millet neler paylasiyo be kardesim bizim beslenme bolumunde acilmis konuda paylastigimiz şey mi dokunucak insanlara neyse konuyu kirletmeyelim bence sende haklisin bi yandan herkesin kendi dusuncesi iyi günler ama eger giripte bunlari gorup alamayan varsa da ozur dilerim kendi adima. sanmıyorum gerci olucagini bu sporu yapip o maddi imkanlarda olan cok az kisi var ve malesef vazgeciyolar hemen insallah bi gun herkes yiyebilir alabilir istedigini ne diyim hayat sartlari pahali malesef...
    Konuyu uzatmamak lazim bende dusuncemi yazmak istedim kusura bakma bekci abi..

Bekci ve Blonde bunu beğendi.
  7. je ne regrette rien

je ne regrette rien Guest

diyetteyken insanın canı bulgur bile çekebiliyor. ketojenden selamlar.. Ayrıca avrupada yaşadığını sanıyorum, Isobag i istersen bir araştır, malum canım turkiyemde satılmıyor böyle urunler

erenusc, Bekci ve egemennn bunu beğendi.
  8. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    İsobag?ne olduğunu bilmiyorum,açıklarsanız araştırırım.yurt dışında olduğum doğrudur.
    Katojen nasıl gidiyor? @je ne regrette rien

je ne regrette rien bunu beğendi.
  9. je ne regrette rien

isobag yemek çantası gibi birşey. içinde kendine özel soğuğu soğuk,sıcağı sıcak tutan bir mekanizma gibi bir şey var. içinde 3 veya 6 kaplı geliyor diye biliyorum bu yemek kapları mikro dalga fırında kullanılabiliyor. bu da dışarıda yemek yiyemiyorum saçmalığını yok ediyor. ek olarak ; meridian peanut butter muhtemelen yaşadığınız şehirde vardır, denemediyseniz kesinlikle denemenizi öneriyorum.
    ketojen mukemmel şekilde devam ediyor, karbonhidrat dışında istediğim şeyi tuketiyorum ve kalori hesabı yapmıyorum. kırmızı et,bonfile,antrikot.. 4.haftama girdim ve karbonhidrat eksikliğini hala hissetmedim, işin garibi ağırlıklarımda duşuş yaşamadım ve ustune ustluk benchte 5 kilogram arttırdım, bakalım diyetin bitmesine 3 hafta kaldı şimdiden cheatler hazır :))

( asabilik,unutkanlık,kelimeleri yutma gibi problemleri yaşıyorum.sinir hadsafada..)

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Temmuz 2014
    Bekci bunu beğendi.
  10. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Diyette olduğum nasılda belli,ben isobag ı yicek bişiy sanmıştım:(,malesef dediğiniz isobag,diğer adıyla sixpackbag burdada bulamadım,almanyada var,amerikadakiler daha güzel görünüyor,epeybir aradım.yazdığınız butter ı da ilk defa duyuyorum:oops:,

Katojende lif ihtiyacını ve eksik vitaminleri nasıl tamamlıyorsunuz?
    Ricam Cheat derken dikkatli olalım bi kez daha fırça yemeyelim:cool:

egemennn bunu beğendi.
  11. je ne regrette rien

Sixpackbag ile isobag farklı markalar amaçları aynı ama :D o butteri kesinlikle denemelisiniz mukemmel. lif ihtiyacını sebzelerden karşılıyorum,biber,domates,ıspanak,salatalık vb. vitamine gelince uzun sureli diyet yapmadığım için her hangi bir supp kullanmıyorum fakat yediğim besinler genelde vitamin bakımından zengin olduğu için pek problem olmuyor. suzme peynir,kırmızı et,beyaz et,tam yumurta,yer fıstığı,fındık,ceviz,kaju. genelde bunları tuketiyorum ve beyaz et,kırmızı et tercihlerimi antrikot,but,pirzola tarzı yağlı etlerden yana kullanıyorum. tek eksik su,kahve ve yeşilçaydan başka bir içecek içememem.
    ; :cool::cool:

Bekci bunu beğendi.
  12. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Sebze olduktan sonra zaten sorun olmaz,lif ide birçok vitaminide karşılar.google amcaya yazıp bi bakıcam neymiş şu butter;)
    Yaw bu buzzz gibi bizim fıstık ezmesiymişyaaaaaaaa:p

Son düzenleme: 22 Temmuz 2014
    je ne regrette rien bunu beğendi.
  13. sthammer

sthammer Guest

Arasıra kaçamak=) | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    şu konuda yazdıklarını bi okusaydın iyiydi, yazdıklarınızla çelişmeyin bari.. betimlemeler iştah açıcı doğrusu.. ahlaklı bi sporcu olarak iftarda ekler pasta ve böreğe saldırmanı hiç yakıştıramadım :)
    başlık amacından sapmadan devam eder umarım, beslenme bölümündeyiz sonuçta..

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Temmuz 2014
    tnakresss, Mustimusti ve egemennn bunu beğendi.
  14. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Ama varyaaa,tebrik ediyorum seni @sthammer ,okuyunca yok artık demeden yapamadım.çok güzel yakalamışşın gerçekten:rolleyes:
    Bu yazılanlara söylicek okadar çok şeyim vardıki yuttum hepsini konu sapmasın diye,sen tek cümleyle hallettin olayı:)

tnakresss, Mustimusti ve sthammer bunu beğendi.
  15. MrQmc

MrQmc Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Yazmicaktim da son gelen yoruma dayanamadim..
    "Sonucta beslenme bolumundeyiz" diye komik bi savunma, ne dedigimi anlamadan laf yetistirme cabaları...eyw kardesim iyi noktaya deginmissin gozumuzden kacmis, yada sporun verdigi hayat iştahıla bu açıdan bakamadik, tarzı cevaplar vereceginze, boş konusuyosunuz.O cevaplari bana vermenize de gerek yok, kendinize de verseniz zaten şuan şu tartismayi yapmiyor olurduk. Egolarinizin esiri olmayin, elestiriye acik olun,yanlisa yanlis dogruya dogru demek erdemdir.Ben ne borek dedim ne ekler dedim, et uzerine yogunlastim ve sirf et degil tum besinler konusunda bizim kadar rahat yasayamayanlar var dedim. yazdiklarimin ozeti bu, neresi yanlis?
    Yazdiklarimla celisme konusunda eger hakikatten bu baslikla 1 2 hafta once actigim o baslığı ayni kefeye koyuyosan seninle daha tartisicak biseyimiz kalmadi kardesim, nasi biliyosaniz oyle davranin. Dogruya dogru, yanlisa yanlis diyebilme yurekliligi girer devreye iste bu noktada..Bu misillemen, tecrubene ve paylastigin bilgilere yakışmadı kardesim bunu bil..Hadi size afiyet olsun..

16. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Alem cheat görsün bee :D

Bu resimden 3 tane yedim + kahvaltida 2 tüm somun ekmege 500 gr tereyağı + yağli koy peynirleri+1 adet metro ciklolata+lokum bayram şekeri vsvs

Ekli Dosyalar:

tnakresss, egemennn, sthammer ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  17. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Yaraasıınn:)

Blonde bunu beğendi.
  18. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    13 gündür günde 50 gr altı karbo almanın verdiği bir şey herhalde tatlı krizine girdim durduramadım kendimi :D Bayramda cheat yapan bir tek ben miyim ? :) Bekci hocam şöyle yağ yakımı döneminde daha sağlıklı cheat tarifleri bekliyoruz senden :)
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Temmuz 2014 ---
    Bu arada ben yaptım siz yapmayın kendinize hakim olun çoook pişmanım :( cheat yapılcaksa sağlıklı şeyler yiyin bol proteinli ve yağlı yiyecekler basit şekerden kaçın aman diyim sonra benim gibi pişmanlık çekmeyin :(:(

tnakresss ve Bekci bunu beğendi.
  19. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    iyi öylersinde bende dietteyim:)ama kacamaklar güzel olursa eklerim tabii:)

Blonde ve tnakresss bunu beğendi.
  20. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Şöyle sağlıklı cheat tarifleri hocam önceki sayfalarda paylaşmışşın bikaç tane güzel tarifler . Diyete uygun bişeyler bekliyorum sizden baklava kadayıfla olmuyor yağ yakımınde :(

tnakresss ve Bekci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş