egemennn 6 ayda 105kgdan 70 kgya..173 boy

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve egemennn tarafından 8 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 27 üye.
  1. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Sevgili forum üyeleri:
    (105 kg üzerinden yaklaşık 8 ay geçti,başlıkta kiloyu verdigim süreyi yazdım)6 ayda 105 kilodan 70 kiloya indim evde 2 dambıl,halter ve dışarıda koşu,yürüyüş ile..6 ayda 35 kilo verdim evde kendi çabalarımla bişeyler yaptım.ama vücudum pek iyi olmadı aynadan bakınca bazen iyi geliyo bazen kötü fotoğrafta genelde kötü kafayı yemek üzereyim :) lütfen yardımcı olun 70 kiloya indikten sonra evde hacim kazanmak için fazla yemeye calıstım protein agırlıklı olarak 74 kg oldum.bu arada da bölgesel calıstım evde.Sanırım vücudumun kötü olmasında yağ yakarken agırlıkta calısmamdı veya yanlış calısmamdı.şimdi salona yazıldım 1 haftadır devam ediyorum adaptasyon programı verdi hoca yazıyorum düzenlemem gereken birşey varmı acaba:başka programmı uygulamalıyım ? kardio mu yapmalıyım sadece yoksa ağırlık çalışmaya devammı etmeliyim bu vücut düzelirmi düzelirse nasıl ?
    programım bir gün ara ile yapıyorum.aynı gün tüm vücut bölgelerini çalıştırıyorum hocanın verdiği program ile.
    15 dakika ısınma,GÖĞÜS:bench press makinada 2x15,butterfly 2x15 OMUZ: neck press machine 2x15 SIRT,KANAT: lat pull down göğse çekiş 2x15 ÖNKOL: barbell curl cable 2x15 ARKA KOL: push down lat machine 2x15 BACAK: leg extension(on bacak) 2x15 ,leg curl(arka bacak)2x15 BEL KARIN BÖLGESİ :crunches 70x2.. birde sopaya asılarak bacakları yanlara çekme var adonis için adını bilmiyorm hareketin.
    vücut analizimide yazıyorum kilom 74.4 yağ oranı 14.80 kas 60.200 yağ:11kg kemik agırlıgı 3 kg
    VÜCUT ÖLÇÜLERİM:eek:muz 110, göğüs 93, bel 81, kol 34
    umarım konum kapanmaz gerçekten bilgilerinize ihtiyacım var ne yapmalıyım yardımcı olursanız cok sevinirim teşekkürler (en fazla 85 kiloyken var sanırım boyutu 37kb olan fotoğraf 105 ken çekilmeye cesaretim yoktu :/)

Ekli Dosyalar:

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Ağustos 2014
    yasiner, Sail, ch1vas ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  2. FuKaGa

FuKaGa Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    105 kilodan 70 kiloya indiysen senin başaramıcan bişey yok vücut geliştirmede ben çok bilgili sayılmam ama sanki göğüslerde biraz sarkma var onuda göğüs egzersizleriyle giderirsin umarım. Bende yağ yakma programı uyguluyorum kendi çapımda balaım sonuçlar ne olucak sanada başarılar inşlallah istediğin vücutda en kıza zamanda kavuşursun :)

egemennn bunu beğendi.
  3. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    aynen göğüsler sıkıntılı baya ya :) inşallah sen de ulaşırsın hedefine gönülden başarılar teşekkürler yorumun için sonuçları bekliyorum seninde :)/birde bu fotoğrafı koymayı unutmuşum şimdi ekliyorum)

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 8 Mart 2014
  4. FuKaGa

FuKaGa Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    inşallah gerçekden şuan bana çok büyük motivasyon oldu bu :) şuan boy 170 kilo 94.4 bugün başladım programıma 4 - 5 ayda 20 kilo üstü vermek hedefim sonra vücut geliştirme hedefim benim merak ettiğim motivasyonu nasıl kazandın 6 ay boyunca bırakmadın yani kısa sürede büyük değişimler aldınmı acaba

5. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    sevindim motivasyon olmama senin için :D kısa sürede değişim aldım fakat benden tavsiye kısa sürede almamaya bak çatlaklar vs oluşuyo dikkatli yap mutlaka..arada kısa fitness body building videoları izlemeni tavsiye ederim motivasyon için bende cok etkili oluyodu nedense :D zayıfladıkça insanların yorumuda cok motive ediyo şimdilik aklıma gelenler :)

6. FuKaGa

FuKaGa Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    teşekkür ederim başarılar sana vücut geliştrimede iyi seviyelere gelirsin inşallah çok büyük bir iş başarmıssın tekrardan tebrik ederim :)

7. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    cok teşekkür ederim sevindim böyle düşünmene iyi sporlar herşey gönlünce olsun :)

8. FuKaGa

FuKaGa Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Teşekkürler :)

LG-E612 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. dennyd

dennyd Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Egemen aslan parcası aferim sana :) iyi kilo vermissin. zor olanı zaten becermissin. tecrubeliler sana daha iyi yardımcı olacaktır. Azimli olman lazım ki o sende var. su an kas insa etmen gerekiyor :) Bir doktordan tavsiye almanı oneririm. verdigin kilo az degil. suan vucut dengen tamamen degismis durumda. Protein agırlıklı beslenip duzgun bir antreman programı ile 6 ay gibi bir sureye ihtiyacın var. kolaygelsin...

tnakresss ve egemennn bunu beğendi.
  10. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Çok teşekkürler abi sagol zaman hiç önemli değil sonunda hedefe ulaşiyımda bu sporu param , zamanım ve sagligim oldukça hayatımın sonuna kadar yapmaya çalışıcam insallah Teşekkürler yorumunuz için doktor konusunu düşünüyorum da hangi bölüme çıkmam gerek diyetisyen falan mı bilemedim de :/

11. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    aynı durum bendede olmuştu..tebrık ederm öncelikle, pes etme! sabah aç karnına ınsanıty aksam p90x yap.. barfıx barıda aldınmı tmmdır veya dırenc lastıgı.. p9x0 snn ıcın ıyı olur onerırım..hacım ıstıyorsan body beastta ıydır..
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Mart 2014 ---
    ayrıca p90x ve ınsnaıty body beast bulamazsan face adresim: Ciko Nat | Facebook ekle benı vereyım lınkını bosuna para verme.

egemennn bunu beğendi.
  12. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Teşekkürler barfix demiri var zaten suan salona yazıldim faceden daha detaylı konuşuruz musait olursan Teşekkürler şimdiden aksama eve geçince ekleyecegim:)

13. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    tm kardsm beklerım senı salona yazıldıysan sorun yok..yanındayız herzaman.

egemennn bunu beğendi.
  14. ukakac

ukakac Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba,

Hızlı kilo vermiş olmanız her ne kadar doğru olmasa da azminizi tebrik etmek lâzım. Ben de 10 kilo verip 78'e düştüm, şu anda 1,5 aydır vücut geliştirme yapmaya çalışıyorum. Kilo verirken gelişmeleri anlık olarak takip etme şansımız oluyordu, ama vücut geliştirmede işler daha farklı oluyor. Vücut geliştirme aşamaları çok yavaş ilerliyor ve siz aynaya baktığınızda kendinizde bir değişiklik olmadığını sanıyorsunuz. Aynaya baktığımda şeytan bana sürekli 1,5 ay önce neysen şimdi de osun, bırak şu sporu da keyfine bak diyor. Ancak mutlaka gelişeceğime olan inancım şeytanı bastırıyor. :)

Sağlıklı günler dilerim.

Kodeveloper bunu beğendi.
  15. FuKaGa

FuKaGa Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    merhaba 10 kiloyu kaç ayda verdiniz acaba :)

16. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Haklısınız hızlı vermekle hata ettim dediklerin iz çok doğru kesinlikle umarım sizde emeklerinizin karşılığını alırsınız başarılar Teşekkürler yorumunuz icin:)

17. ukakac

ukakac Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba, 2 ayda verdim. İlk ay 6, ikinci ay ise 4.

18. FuKaGa

FuKaGa Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Tebrik ederim çok iyi vermişsiniz

LG-E612 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

19. Azgom2

Azgom2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tebrikler beslenme programınız nasıldı ?

20. paramedic35

paramedic35 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    acil tıp
    Yer:
    izmir
    artık tartılmayı bırakıp bel ölçüne dikkat edip kas kilosu kazanman lazım
    ben de göğüslerden sıkıntı çekiyordum ama kas kazandıkça sorun çözülüyo
    90 cm belin olsun ama 100 kilo ol farketmez :)))

tnakresss bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş