Arasıra kaçamak=)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve MrQmc tarafından 13 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MrQmc

MrQmc Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar malum Ramazanda oldugumuzdan oturu, gidilen iftarlarda onunuze o kadar mukemmel seyler konuluyoki, saldirmamak elde degil=)dun ayiptir soylemesi 1 dilim borek ile 1 ekler pastayi agzima attim diye bir moralim bozuldu bir moralim bozuldu anlatamam, hayattan sogudum ya bi anda. Aklimdan " sen o kadar it gibi kardio yap, agirliklarin altinda kasları yirt, burda gel tum hepsini mahvet" vs diye kafamdan gecmeyen sey kalmadi. =)Boyle durumlara ozgu bi oneriniz varmi, yani arasira kacamak yapilir tarzinda bisey demek mumkunmu? ve besinin ufaktan ayarinin kacirildigi zamanlarin ertesi gunu antremanda biraz fazla zorlasak vucuda etkisi olurmu? biraz amatorce bi soru oldu ama yag hamur seker tuz herseyi sıfirlayinca insan boyle ince hesaplarda mutluluk ariyor malesef..

2. SWAGGY

SWAGGY Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    En azından çoğu kişi haftada 1 ''hile günü'' olarak belirler.Ama mesela ben.Ramazandan bi önceki gün adam almış eline bi tepsi baklava salona getirmiş koymuş masaya.Gleen giden yiyo.Aptallığa bak.Millet orda canıyla cebelleşiyo bu gözümüze baklava sokuyo.Yemedim yemedim sonra dayanamadım bu fındık büyüklüğündeki baklavalar var onlardan bi tane attım azıma.Akşama kadar of keşke yemeseydim dedim.Ama şöylede bişey var.Sen onu yedin diye anında kilo alıcaksın diye bişey yok.Zaten gün içinde bişey yemediğin için sorun olmıycaktır.Ama bana sorarsan bu kaçamakları ortadan kaldır.Ben hedefime ulaşıncaya kadar bu pasta börek işlerini bırakmaya kendime söz verdim.Ama bi gün gelicek hedefime ulaşıcam o zaman doldurucam masamı abur cuburla sabaha kadar yiycem.Tabi sonra tekrar onları yakmaya gidicem :D Yani sorun etme ama bidahada yapma :D

3. mr.perfect

mr.perfect Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    43
    arkadaşlar doğru her zaman sağlıksız beslenmek iyi birşey değildir ama bizde insanız sonucta sürekli belirli bir programa bağlı yaşayamıyoruz bu konuyla ilgili geçenlerde bi uzmanın videosunu dinlemiştim ara sıra diyetin dısına cıkmak (burger,tatlı vs.)vücüdünuzu kötü etkilemez aksine vücüdün güçlenmesini sağlar önemli olan bu ölçütü abartmamak diyordu yani kardeşim diyeceğim odurki ara sıra bazı kaçamaklar yapmak KESİNLİKLE vücüduna kötü bir etki yapmaz :D

iihsan peker, umut05 ve Mustimusti bunu beğendi.
  4. SWAGGY

SWAGGY Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Çok doğru aslında ölümlü dünya sonuçta :D

iihsan peker bunu beğendi.
  5. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Selamlar ;
    Bende sizin gibi hatalı yiyecekler yediğim zaman kendime çok kızıyorum ancak bir hedefi gerçekten kendinize belirlediğiniz zaman böyle hatalar olmuyor. Motivasyon eksikliği yüzünden olduğunu düşünüyorum bu kaçamakların. Ancak kaçamağı yaptıktan sonra kendinize kızmak yerine bir saat yürüyüş yaparsanız bütün hatalarınız ortadan kalkar.
    İyi günler.

6. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Profsynller bile sadece yarismaya hazirlik zamanlarinda sıfır kacamak yapyrken bukadar kafaya takmamak gerek
    Cheat day i abartmadan yaptignz surece zarar degil fayda saglar.ama abartmadan

Sayfayı Paylaş