Yine, yeniden Yağ Yakımı - Kas İnşaası

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve ciko nat tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 44 üye.
  1. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    artık bu kadar yeter, hazıran 15 de yag oranım %10 olucak, kesın soyluyorum. artık bıtırıcem ozaman. fazla uzadı. :)

1.öğün: 150 gr kepekli ekmek, 10 yumurta beyazı omlet, 15 gr zeytın, 15 gr karısık kuruyemis.

2.Öğün: 200 gr tavuk gogus eti, 10 gr karısık kuryemıs, 10 gr zeytın, 400 gr kepekli makarna, 300 gr yesıl haslanmıs fasulye.

3.Öğün: 200 gr kepekli makarna, 150 gr tavuk gogus eti, fasulye yemeği, salata.

Haast bunu beğendi.
  2. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    antrenman: crossfit

1.Öğün: 228 gr kepekli ekmek, 12 yumurta beyazı omlet, 24 gr zeytin.

2.Öğün: 15 yumurta beyazı, 300 gr fasulye, 32 gr çilek, 40 gr karısık kuruyemiş, 9 adet erik.

3.Öğün: nescafe gold, 50 gr bitter çikolata, sonrada 125 gr tavuk gogus haslama, 151 gr kepeli ekmek, 168 gr haslanmıs fasulye,

3. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    bekci abi yardımlarını bekliyorum.su atımı zor iş, ilk hedef karb dusurmek baharatlar dusurmek sonra baharatları kesiceğim, ve karbonhitratı düşüreceğim
    suyu arttıracağım.. basa önerın varmı? ya yuruyunce sankı vucudumun ıcınde serum varmıs gıbı derı altında su sallanıor heryerden bellı yok böle bisi. bu durum benı cok rahatsız edıyor. 1.ogun de hadı karb aldım, 2.ogunde almadım gıttık arkadasla plystatıon oynuyoz zaten hep zaman geçer, 3.ogunde almazsam yani almazsam dediysem az alırsam sanırım atarım suyu. :( bu durum benı cok rahatsız edıyor, six packleri net gostermıyor.

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Ciko vücuttaki suyu atmak icin su alimini cok yüksek seviyelere cekmen gerekiyor,asiri su alimi sayesinde vücut kendini savunmaya alarak su atimini artiriyor ve bunu yaparken deri altindaki suyuda atiyor.Bunada kuruma deniyor.
    Yaw suyu atiyim kuruyim,bi resim cektiriyim vücudumu göriyim felan dersen sana asagidaki söylediklerimi denemen fayda saglicaktir

SU: 2 gün su alimini asiri yükseltiyorsun(6-8 litre),3.gün biraz daha yükseltiyorsun,4.gün yariya düsürüyorsun(3-4 litre)5.gün sadece 1 litre 6.gün su alimi yok
    KH:ilk 3 gün KH almiyorsun sifir KH,glikojen depolarini bosaltiyorsun,4.ve 5. gün cok yüksek alip glikojen depolarini doldurup kaslara dolgunluk katiyorsun
    TUZ:3 gün günde 10 gr civari tuz son 3 gün almiyorsun
    POTASYUM:ilk 3 gün potasyum almiyorsun son 3 gün potasyum aliyorsun,yani tuz ile potasyum yer degistiriyor.
    ANTREMAN:ilk 3 gün normal antreman yapiyorsun,4 gün hafif 5+6.gün antreman yok
    6.günün sonunda vücut fotocuttinge hazir olucak yada 7.gün sabah
    bu yazdiklarim daimi uygulanamaz,ve vücut icin cokda saglikli degil,ama vücuttaki suyu atar.
    bana bukadar agir dersen daha hafif sekilde uygularsin,
    6-7. günden sonra yavas yavas vücudu eski düzenine sokarsin.
    yada en sagliklisi yaw bu yazdiklarin cok komplike prof isi dersen,su alimini yükselt:KH azalt yada sifirla,tuz potasyum felan kafana göre ayarla aynadaki durumuna göre bi ayarlama yap ölcüp tartmadan,ama tekrar diyorum bu devamli yapilicak birsey degildir,bu sadece kisa süreligine vücuttaki suyu atmak icin yapilan birseydir,.

ciko nat, saq04ever ve egemennn bunu beğendi.
  5. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    teşekkür ederim abi, ben karbonhitratı şuan %20 düşürdüm.. baharatlarıda azalttım.Suyu zaten acayip çok içiyorum normalde sabah 1 lıtre kalkar kalkmaz ıcerken bugun 2 lıtreyı zorda olsa içtim. cunkı sabahları 2-5 aat arası 5-7 defa ıdrara cıkıyorum o yuızden kabızlıgıda kokten cozuyorum.. antrenmanım cok şiddetli crossfit, bugun de şiddeti arttırdım, cafein geld ihollandadan inanılamz etkili her içişimde terletiyor + ıdrara cıkartıyor ve her aksam 12 de uyuyan ben sabah 5 de zor uyudum sabahta antrenman yapacak halım yokken ıcınde dopıng etkisi yarattı.. şimdilik karb bugun hafıf düşük kendimi alıştırayım, yarında 100 e indircem, diğer gün 50, diğer günde 0 a çekeceğim.. dediğin yöntemide hazıranın 5 inde baslayacagım 15 ınde bıtıreceğim abi. :)

Bekci bunu beğendi.
  6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Yanlız hatırlatırım böyle bişey yaparsan bıraktığın zaman vücut en kısa sürede bu kaybettiği suyu geri depolama eğilimine gireceği için ani kilo artışı yaşayarak moral bozukluğu yaratabilir,bu sebepten en fazla 1 hafta yap ve aniden geri dönüş yapma yavaş yavaş normal düzene geri dön.tekrardan söylüyorum bu herzaman yapılıcak,vücut için çokda sağlıklı olmayan bişiy,sen suyu atıyim 6 lı paketi göriyim dediğin için yazdım bunları.6 lı paketi gör sonra normal devam et:)

7. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    aynen abi, tecrübem var o konuda sağolasın. direkt dönmem.. bugun biraz azalttım baktım etkısı pek yok yorgun olmadım.

1.Öğn: 150 gr kepekli ekmek, salata, 15 yumurta beyazı sadee 1 i tam omlet.

2.Öğün: 180 gr tavuk gogus eti, 100 gr kepekli bisküvi, salata, 1-2 çay kasıgı sebze yemegi.

3.Öğün(birazdan): 150 gr tavuk gogus eti, 120 gr kepekli ekmek, salata.

böyle yavastan yavasa dusuyorum normalınden 40-50 gr karb dusurdum bugun.

8. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    ciko burası kaç kalori ya ben kilo verdim diyete alıştım hocada artık kat yapmaya baslıyıp yememi söyledi herkez 2000 kalori fellan alıyor ben kilo alcakmıs gibi hissediyorum alamıyorum okadar kalori hep 1600 alıyorum protein 80 karb 110 yağ 40 felan

9. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    yok korkma kılo alırsın ama kası su ıle doldurarak.buradan kalorini hesaplayabilirsin.

IIFYM Calculator
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Mayıs 2014 ---
    fat losss rakamını al.

10. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Bu ingilizce kafam karıstı

11. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    o yıl değil kardeşim yaş :D

su suyu atsam tamamdır :D

exsisman ve Bekci bunu beğendi.
  12. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    çıkmış baya ciko görünüyor

CALORIES/DAY 1755
    Your TDEE is:2490

böyle cıktı günde 90 protein felan alabiliyorum karb 120 130 yağ 35 felan kaloride öğlenle birlikte 1000 oluyor akşamda 500 yesem 1500 olur kilo alcakmıs gibi geliyor :D saat 9 gibi salona gidiyorum gece 10:30 evde oluyorum 250ml süt 3 yumurta felan yiyorum 20 protein felan işte

13. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    yok kılo alcan ama kası su doldurarak.. yağ kaybı yanı fat loss yazan rakmı al. .2200 felandır heralde snnkı.

1.Öğün: 94 gr kepekli ekmek, 15 yumurtalı omlet 14 beyaz 1 tam. salata.

2.Öğün: 150 gr yulaflı bisküvi, salata, 200 gr kırmızı et.

3.Öğün: 120 gr tavuk gogus eti haslanmış, bol çeşitli soğanlı salata, 130 gr çavdar ekmeği.

14. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Ciko facebooktada takip ediyorum super gidiyorsun devam azizhan neden yazmamis birkac gundur hayirdir

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Cezalı

egemennn bunu beğendi.
  16. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    Teşekkür ederim kardeşim. Bende alamadım neden ceza yedi aziz?
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Mayıs 2014 ---
    nerden... nereyee...

Son düzenleme: 30 Mayıs 2014
  17. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    ohaa ya süper :D

18. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    aslında 15 ınden sonra kendıme 2 gun ızın verıp daha sonra yag oranı % 4 e çekme planım var hoşuma gidiyor damarlı packler. :D teşekkür ediyorum kardeşim. :)

19. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    lazer anglov haaaa :D

20. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları: