Mr.olympia 2014

Konusu 'Uluslararası Yarışmalar' forumundadır ve mr.perfect tarafından 23 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Sizce Mr. Olympia 2014 kazananı kim olur ?

Anketin kapanma tarihi 19 Eylül 2014.
  1. Jackson, Dexter

1,3%
  2. Warren, Branch

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Compton, Justin

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Delarosa, Jonathan

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Elssbiay, Mamdouh

1,3%
  6. Fahim, Ibrahim

oy sayısı 0
    0,0%
  7. Greene, Kai

35,4%
  8. Heath, Phil

57,0%
  9. Wolf, Dennis

5,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 58 üye.
  1. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Eylül 2014 ---
    % 90 üzeri wolf gibi yani omuz ve boydan kazanıyor ılk 3 kesın gıbı yerlerı degısır sadece wolf kaı phıll 4 5 rhoden le bıg ramy arasında ama rhoden bıraz daha kutle kazanmıssa bıg ramy 5 olur gecen senekı gıbı gelırse rhoden 5 lıge gerıler ama bence 1 phıl 2 kai cok buyuk atak yapmadıgı surece ama yapacak gıbı bakalım yaparsa ıyı olur ben kaıyı desteklıyorum 3 wolf 4 rhoden 5 bıg ramy 6 dexter jackson yada roelly wınklaar ama roellyı daha onde goruyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Eylül 2014 ---
    5 hafta kala phill antrenmanından http://www.flexonline.com/videos/training/shoulders/phil-heath-trains-delts-5-weeks-out-2014-olympia suan cok daha ıyıdır bakalım ne olacak

Son düzenleme: 9 Eylül 2014
    AnTiCoRe bunu beğendi.
  2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale

bunu yeni paylaştı kai ct ile motivasyon videosu sanırım yeni diye düşünüyorum eger eskiyse kusura bakmayın..ayrıca facebook sayfasındanda sıksık kısa videolar paylaşıyo bakabilirsınız :)

AnTiCoRe ve TTTT bunu beğendi.
  3. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Bonac and phill 4 weeks out

[​IMG] [​IMG][​IMG]

JUAN MOREL 4 week out
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Eylül 2014 ---
    [​IMG] Cok iyi görünüyor 4 hafta kala buda suan 9 gün kaldı yanı 15 20 gün önce
    yaklasık 31 32 gün kala kaiden yanı 20-21 gün önce şuan kanatlanmış ucuyodur heralde [​IMG]

Son düzenleme: 10 Eylül 2014
    year2004, Jacklifter, Rambo16 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Tatsızlığı uzatmadığın ve hatanı kabul edip, özür dileme erdemini gösterdiğin için teşekkür ederim öncelikle.

Birde bu tatsızlığın başladığı mesajımda zaten bişeyleri göz önünde bulundurarak yazmıştım anlaşılan gözünden kaçmış o kısmı altını çizerek kopyalıyorum;

"Aslında sıralama böyle olmamalı yani Ramy Wolften de daha iyiyken Rhoden'a bile yedirilmemeli ama geçen yıl bitik Jay'i Memduh'un önüne geçiren bir jüriye göre tahmin yapılacaksa bu tahmin büyük ölçüde tutar.."

Yani hal böyle olduğunda "3 hafta sonra" şu an daha az kaldı gerçi, bana vereceğin bi cevap kalmıyor. Zaten aynı mantalitenin öngördüğünüz sıralamayı üç aşağı beş yukarı seçeceğini başında belirttim.

Kaldı ki bu konuyu uzatmak istemiyorum ama ortalıkta bi saygısızlık varsa senin haklı çıkman bu saygısızlığı nötrlemez. İsterse ben bu mecrada veya başka yerlerde en tutarsız tahminleri yapan en bilgisiz adam olayım, senin bana saygısızlık yapma hakkın yine olmaz.

Ama son mesajların yüklediğin fotoğraflar da gözümden kaçmadı gerçekten ilgilisin konuyla mesajlarını da beğendim zaten, yani bu cevapta forum adına da olsa ikinci teşekkürü de burada ediyorum gerçekten konusunda en donanımlı forumda bulunması gereken fotoğraflar. Teşekkürler.

Ha o son yakınmana gelelim "hani herkes ilgisiz" filan bu bi realitedir. Forumumuz her geçen gün kötüye gitmekte diğer bir çok sanal mecra gibi.

(Bkz.Forumun Gidişatı) -> Bizzat ben açtım
    (Bkz. Forumdaki seviye sorunu)

Ha şu da bir realitedir; siz ahlakın çöküşe geçtiği ve berbat bir eğitim sisteminin olduğu bir yerde reel yada sanal her ortamda bu tür problemleri yaşarsınız. Asıl içeriğin zayıflaması ve hitabet yada diğer ilişkilere dair konularda yaşanan problemler kaçınılmaz sonuçlardır.
    Yani bunun daha önce yanılmıyorsam sevgili Münzevi ninde değindiği gibi genel bir halk problemi olduğunu görmek moderasyonu ondan sonra suçlamak icap eder. Tabi ki moderasyonun da hataları olabilir ama ana faktör bu mudur işte bunu tartışmak gerek.

Bide eklemek ihtiyacı hissettim siz bir yere "en donanımlı" diyorsanız o tarifin hakkını vereceksiniz. Bu gün bizim uluslararası yarışmalar alt forumumuzda o 2014 şehir şampiyonalarının hiçbiri yok. Neden yok? Temasına hakim bir yerde hele hele en donanımlı yerde bu olmaz. En iyi olacağız diyorsak çuvaldızı kendimize iğneyi başkasına batıracağız, hiç kimse kusura bakmasın. Bu böyle. E bu konularla ilgili çok donanımlı bu işi uluslararası düzeyde çok sıkı takip eden arkadaşımız vardı burada ifşa etmek istemiyorum, kendisi artık yazmıyor. Diğer bazı değerli arkadaşlar gibi küstürüldü mü, kişisel işleri mi yoğun bilemem. Öyle dahi olmuş olsa böylesine büyük bir forumda her ne kadar iyi bir araştırmacı da olsa bir kişinin eksikliği hissedilmemeli ve eğer o yoksa başkası yada başkaları tarafından bu çalışmaların sürdürülüp, bu konuların açılması gerekirdi..

year2004, TTTT, Jacklifter ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    10 Gün kala Juan morel
    Bu adam sıkı çalışıyor ama genetik olarak sınırı bu heralde
    Lee haney benzetmesi yapmışlar gercektende benziyor ama çook yol katetmesi lazım Bonac
    6 Hafta kala paylasmıs suan 8 gün kaldı daha kuru bır haldedir büyük ihtimal
    Bunlarda bu hafta içindeki resimler partneri sadık harnovıc gıbı bırseydı adını unuttum sımdı google amcaya bakmaya üşendim beraber antrenman yapıyorlar genelde iyi arkadaş gözüktüler gözüme belki ilerde fitness yerine bodye yönelebilir arkadaşı
    [​IMG] [​IMG] Kolunun tam 60 cm oldugunu söylemiş kuruyunca nasıl olur bakalım 60 cm cok büyük bir rakam gelmis gecmis en iyi kol bence philde onun bile 58 59 cıvarı kuru hali bakalım nasıl gelcek bu yarışmaya
    Merak edenleri için 6 hafta kala kai şuan durumu hariakdır büyk ihtimal phillde cok hazır gözüktü gozume kai bence phili koltugundan etcek yani phill bu kadar baskıya gelemez bence bu sene olmasada 3 sene içinde kai kesinlikle 1. olcak
    Resim şuan yüklenmiyor merak edenler buradan bakabilir 16 agustostan suan 10 eylül yaklasık 3 4 hafta gecmıs suan daha haırkadır tahmınım

6. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    10 Gün öncesinden simetri budur bu adam gibi 10 yılda bir geliyor ilk 5 e girip sonra yok oluyorlar ah biraz daha kütle kazanıp bu simetriyle efsane olmak varken yok olmak üzücü doğrusu
    [​IMG] [​IMG]

Ve beklenen big ramy 8 eylülde paylaşmış büyük ihtimal güncel son halidir çok iyi görünüyor wolfu zorlucak gibi 4.lük kesin gözüküyor

year2004, mr.perfect, sultanmehmed ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  7. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    videoyu tercüme edebilecek varsa seviniriz bu arada @TTTT paylaşımlar çok güzel aynen devam

8. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Headed to the Olympia. Ibrahim Sami and Roelly Winklaar at Oxygen Gym
    Asyadan bile adam var 0 genetikten bizden adam yok
    [​IMG] [​IMG]

---Form kötü

10 gün kala victor martinez

---
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Eylül 2014 ---
    3 hafta kala wolfun biceps antrenmanından

letsev, sultanmehmed, mr.perfect ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  9. mehmet_oztan

mehmet_oztan Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    son zamanlarda shawn dikkatimi çekmeye başladı, olympia iriliğindeki adamın bizim küçük vücutlarımızdan daha hoş bir simetrisi var, adamın vücudu kibar resmen :)

mr.perfect ve TTTT bunu beğendi.
  10. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    ilk 3 için kibar sadece victor martinez dexter jackson jonni jackson hepsinden daha iridir yanlış anlaşılma olmasın sadece phil kai wolf ve big ramyden küçük onuda simetriyle kapatmaya çalışıyor ki başarıyorda bana gore cok dolu ve estetik bir vücutu var gecen sene ronnie coleman le calışıyordu simdi durmunu bilmiyorum ama harika bir vücütu var ve dikkat ettim olimpia yas ortalaması genel olarak 70 75 arası yanı yaşlılar phil 3 kere olimpia olmasına ragmen 79 dogumlu kainin hiç yok sanırsam 75 dogumlu yani genç degiller karıyerlerının sonlarına yaklasmıs ınsanlar artık en cok 42 ye kadar yolu var yani bu sporculardan fazla bırsey beklemek yanlıs bır 3 yıla falan butun olımpıa kadrosu degısebilir benim görüşüm böyle phil desen 79 lu daha bı 4 kere daha olur heralde sampıyon bıg ramy cok cok cok avantajlı ayrıca 85 dogumlu adam cok genç daha bu potansıyelle bence onumuzdekı 5 yıl ıcınde en azından bır kere olımpıa olacagını dusunuyorum bırısı patlama yapmassa cunku kai alsa bile yası geregı fazla surduremeyecek bu sampıyonlugu

mr.perfect, elezar ve mehmet_oztan bunu beğendi.
  11. mehmet_oztan

mehmet_oztan Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    bu sene herkesin ayrı bi iddiası var bana göre, roelly winklaarı da çok severim shawn gibi sempatik tipi var adamın :), roelly ilkinde lk10un dışındaydı geçen sene 7. oldu galiba bu sene oda ilk 6 içinde olabilir diye düşünüyorum. phil,kai,wolf,shawn 4lüsünün yanında big ramy,victor,roellyi de düşünürsek geçmiş bikaç seneye nazaran bu sene çok kapışmalı olacak kanımca :)

elezar ve StormBlast bunu beğendi.
  12. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Vücut olarak kesinlikle bir kapışma olacak yalniz ne yazikki mr olympia sadece vücutla degil resmi olmayan irk soy ülke vatandaşlık gibi faktorlerlede seçiliyor

mehmet_oztan bunu beğendi.
  13. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Steve Kuclo
    [​IMG] [​IMG]

Phil Heath hayranları ile gold gymde

year2004 ve mr.perfect bunu beğendi.
  14. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Bana göre olimpia içinde en sıkı antrenman yapan adam branch warren adam spor yaparken sakatlanacak dıye korkuyorum o kadar zorluyor kendini olimpiaya 2 hafta kala suan 1 hafta var

Fred smalls
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Eylül 2014 ---
    Ve arkadaşlar en önemli olaya gelelim canlı seyretmek isteyenler için ;

2014 Mr. Olympia Yayın Akışı

Eylül 19 Türkiye saati sabah saat 5 : Fitness, Bikini & Ms. Olympia Finali ve Mr. Olympia Pre-Judging

Eylül 20 Türkiye saati sabah saat 5 : Figure, 212 Showdown ve Mr. Olympia Finali

2014 Mr. Olympia yarışmasını internet üzerinden ücretsiz canlı seyretmek için http://streaming.bodybuilding.com/2014-olympia-webcast/

yarısma saatine yakın açılacaktır

sultanmehmed, mr.perfect, Jacklifter ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  15. mehmet_oztan

mehmet_oztan Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    press conference ne zaman? en sevdiğim kısım da :D

16. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Branch warren generation iron'da da sakatlıkları hakkında konuşuyordu.Birçok kere sakatlanmış fakat çoğu spor dışındaymış.İdmanlarının çok sert geçtiğini kendisi de söylüyordu.Hatta bir ara inceden atarlanmıştı sakatlık konusunda rakipleri laf söylemiş sanırsam :)

sultanmehmed bunu beğendi.
  17. mrtyler2

mrtyler2 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kırşehir
    Mahmut Irmak inşallah Mr. Olympia'ya katılır :) Bu arada bu seneki yarışma çok çekişmeli geçicek gibi.

18. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    year2004, sultanmehmed, Rambo16 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  19. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
  20. mr.perfect

mr.perfect Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    43
    son 5 gün 18 saat :D heyecan dorukta ...

mehmet_oztan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş