Mr.olympia 2014

Konusu 'Uluslararası Yarışmalar' forumundadır ve mr.perfect tarafından 23 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Sizce Mr. Olympia 2014 kazananı kim olur ?

Anketin kapanma tarihi 19 Eylül 2014.
  1. Jackson, Dexter

1,3%
  2. Warren, Branch

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Compton, Justin

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Delarosa, Jonathan

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Elssbiay, Mamdouh

1,3%
  6. Fahim, Ibrahim

oy sayısı 0
    0,0%
  7. Greene, Kai

35,4%
  8. Heath, Phil

57,0%
  9. Wolf, Dennis

5,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 58 üye.
  1. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    1-Phil Heath 2-Dexter Jackson 3-Kai greene 4-Big Ramy tahminimce sıralama böyle olacak gibi

neverbackdown. bunu beğendi.
  2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Gönlüm Kai Greene'den yana olsa da ne yazık ki Phil Heath denen düdük makarnası götürür gibime geliyor. 1- düdük 2-Kai Greene 3- Memduh

Prophecy33, mehmet_oztan, torifonta ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  3. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Bu adam Phil'i zorlar:

4. year2004

year2004 Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    36 yaşında daha bakma yüzünün öyle olduğuna :)

Mr.Olympia'nın en yaşlıları Dexter Jackson(45) ile Toney Freeman (48)

Rambo16 ve letsev bunu beğendi.
  5. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    gecen sene seninle tartısmıstım ilk 5 bile giremez diye mamdouh bence gırecek ama 5 olarak ayrıca bu sefer baya kalıtesız gordum yenı cıkan bı tane adam yok onceden bu kadar cekısmesız degıldı yanı herkesın sansı var gıbıydı sımdı herkes phılpı gecmeye calıscak yanı suprız beklıcez suprızde tam suprız ama yanı mucıze suprız olur saglam genetık sıkı dıyet ve gecer ama burada oyle bıseykı kımsede philip gıbı genetık yok bence bı x4 daha olimpia olucak gibi kainin bu son sansı gectı gectı yoksa bı daha sansı yok ama bakalım cok ıyı defınasyonu var dıyorlar paylastıgı 1 2 foto var ama ben cok kuru gormedım tabı daha 3 hafta falan var sanırsam bakalım ne olacak ama heyecan yok ama görücez bence 1. philp 2 kai 3 wolf 4 rhoden 5 mamdouh olcak 4 le 5 yer degıstırebılır ama %99 ilk 3 oynamaz olimpia bitince buradan alıntı yapcam :D ayrıca bu nedır arkadas valla moralım bozuluyor yanı ınsan jay cutler ları ronnıe colemanları ozluyor phılp o isteneni veremiyor herkes bi patlama olsada yenılse dıyor ronnie de oylemıydı herkes sonsuza kadar kazansın ısterdı resmen adam için ondaki bodybuilding aşkını suankılerde goremıyorum suankılerde sampıyon olma hırsı var sadece :(

year2004 bunu beğendi.
  6. year2004

year2004 Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    İlk sayfada sıralamam var. Sürpriz olmazsa böyle bence de :)

7. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Aslında sıralama böyle olmamalı yani Ramy Wolften de daha iyiyken Rhoden'a bile yedirilmemeli ama geçen yıl bitik Jay'i Memduh'un önüne geçiren bir jüriye göre tahmin yapılacaksa bu tahmin büyük ölçüde tutar..

PeNa bunu beğendi.
  8. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    ramy wolf tan iyimi kardeşim sen iyimisin hersey buyukluk degıl malesef orantı lazım böyle bacakla olacak ıs degıl kollara bak bacaklara bak bu nedır arkadas boyle vücutmu olur bu adamı destekleyenlere sasıyorum dogrusu yukarda foto atmıs suna bak bır omuz dıgerınden daha kotu bacak desen kocaman kalf yok o zaman 80 90 cm yapsın herkes bacagı gırsın olımpa mılletekı bu bacak sevdasını anlamadım gıttı yanı en ıyı bacak sendeyse sampıyon olmuyorsun en ıyı sırt sendeyse sampıyon olursun bı wolfa bak bıde ramye bak arada fark var yani ramynın daha uzun yıllar calısması lazım ayrıca poz verme özürlüsü iyi poz veremiyor baya bi özel ders alması lazım
    --- Mesaj birleştirildi, 31 Ağustos 2014 ---
    bu kai buda big ramy yanı suna bak böyle pozmu verılır yani adam oyle bır pozverıyorki hatları kayboluyo ve cabuk bozuyo verıfıg pozu eger senin bacakların üstünse bacak pozunda eziceksin arkadas adam oyle bı verıyoki var olanıda yok ettiriyor

9. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Öncelikle üslubunu düzelt bana böyle "kardeşim"li filan konuşamazsın, ben senin arkadaşın yada samimi olduğun biri değilim git onlara böyle konuş.

Gayet geçerli kişilerin Phil'i zorlar dediği adama ben Wolf'ten kötü demişim bi dünya gereksiz yaygara kopmuş adamı poz üstadı Kai ile kıyaslamışsın. Söz konusu kişi D. Wolf ve evet Ramy nin sırtı da, kolu da ondan iyi..

10. year2004

year2004 Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53

Guest pose Big ramy Denis Wolf

PeNa bunu beğendi.
  11. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    özür dilerim öyle hitap ettiğim için en iyi cevabı 3 hafta sonra vericem bakalım ne olacak

12. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Bitik Jay Cutler'ın geçen yılki sıralamadaki yeri konusunda Rambo'ya katılıyorum ,Year video iyi oldu karşılaştırma açısından Ramy nin Wolf ten aşşağı kalır yanı yok sırtta açık ara geçmiş hatta ,kimileri için bu yıl kariyerlerinin dönüm noktaları olacak .Shawn Rhoden oldukça iyi durumda dikkatimi çekti .

year2004 bunu beğendi.
  13. year2004

year2004 Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Sırtı geniş Big ramy'nin ama Wolf'un orta sırt efsane kanatlar desen bağımsızlığını ilan etmiş :) Tabi full define hallerini konuşuyorum.

Jay'in geçen seneki 6.lığı ise; qualification için sanırım ilk 6 doğrudan katılıyor Mr.O'ya...

PeNa bunu beğendi.
  14. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73

Kai Greene oldukça tecrübeli biri yani podyum acemiliği kalmamış o adamda 0 yani. Bu yüzden iyice aşmış kendini soğukkanlılık var prof. lik var bu yüzdende oldukça naif farklı pozlar verebiliyor herşey var süper yani..

15. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Phil Heath bi kaç sene 1.ciliği vermez gibi. Kai Greene bence çoğu bölgede bütün sporculardan üstün. Ama bir araya gelince bi acayip duruyor bilmiyorum bölge bölge bakınca üstün ama bütün halinde vücut 1.olurum diyemiyor maalesef. Yani estetik görünmüyor bana bilmiyorum. Onun dışında Phil'in 1.ci olması Weider'ların da işine gelir muhtemelen adamda tip falan var böyle bi adamın bu sporu tanıtması organizasyonunda işine gelir. Phil 1, Kai 2 olur muhtemelen Big Ramy- D.Wolf-V.Martinez geri sıralamayı oluşturur. Ben oldum olası D.Wolf'u beğeniyorum en estetik vücut onda bence. Süper bir vücut orantısı var.

mr.perfect ve SoldiersOfGod bunu beğendi.
  16. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    Kai Green :)) Veya Dennis Wolf

mr.perfect ve egemennn bunu beğendi.
  17. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    duygusallığı bir kenara bırakırsam yine ilk üç şöyle olucak 1 phil 2 kai 3 dennis kesin sonuç gibi

AnTiCoRe bunu beğendi.
  18. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Merak ettiğim bir şey var çok tecrübeli değilim bu konuda.Objektif olarak bakılırsa phill in hangi bölgeleri kai den üstün?

19. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Branch.in ikincisini sildim anketten..;)

mr.perfect ve letsev bunu beğendi.
  20. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    her yerde 1 adım daha onde kainin net surada gecer gibi bi yorum olmaz sadece bazı pozlarda kai daha iyi oalbilir ama tek tek bölge olarak incelersen kesinlikle phill özellikle ön kollar ve trapezlerde 3 gömlek üstün gibi definasyondada öyle ayrıca bı orantısı var kaide o orantı o kadar belli degil yani beli daha kalın ozellıkle kollarada eziyor yani zaten geriye birsey kalmadı phılın tek gerı oldugu yer gogusu oda genetik olarak biraz kücük ronnie ve jayınkı gıbı degıl yani gecerse orada gecerki bence oradada gecmedi

Sayfayı Paylaş