Kıvanç Tatlıtuğ fazla abartılmıyor mu ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve coder tarafından 9 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 77 üye.
  1. jeytan1905

jeytan1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    yanından bile geçemez.bence kıvançın hiç iyi bir vücudu yok.diziyide seyreden biri olarak açıkcası hiç beğenmedim vücudunu ,kaldı ki her yerde bu kadar şaşalı konuşulması ilginç.

Azi ve NacHo bunu beğendi.
  2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Atalarımız ne demiş "Adamın olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derlermiş". Yakışıklılığını tartışamam o bayanların işi. Ama fiziği son derece vasat.

NacHo, ZeusS_, Azi ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Alptekin çorba yapmışsın vücut, yüz, yaşıklılık hepsi karışmış..

Allah'ı var yakışıklı ama burada vücut tartışılıyor yakışıklılığı değil..

İyi bir tip neye göre vücuttan daha önemli.. Hangi anket hangi araştırma?

Sen kafanı yorma her toplumda her çeşit insan vardır.. Yakışıklı itici vs..

Azi ve deist190 bunu beğendi.
  4. Alptekin

Alptekin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Asıl sen kafanı yorma yaşının verdiği heyecanla direk atar yapmışsın gibi geldi ama sorun değil.

Konuda sadece vucud konuşulacak diye bir şey yok nitekim insanlar tipi ile ilgili de yorum yapmış bu da bana bu konuda da yazma hakkı verir. Body bölümü değil dertleşme bölümü burası.

Sana zaten toplumda her çeşit insan yoktur tek çeşit insan vardır diyen olmadı. Bunu nereden çıkardın anlamadım.

Ve vucudu herkes yapabilir ancak tip Allah vergisidir bunu tartışmaya bile gerek yok.

5. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    hehe evet cahilliğime ver istersen..

Ben 16 yaşında olabilirim.. Vücudum ortada, profilim ortada(yaklaşık 2 yıllık üyeliğim var) bildiklerim yazdıklarım ortada.. sen 5 postluk adamsın.. Ha yaşa gelirsek benden büyük olabilirsin ama benden 5-10 yıl daha fazla hava tüketmiş olman manevi bir büyüklükte vermez.. Konu uzamasın mesajıma cevap vericek olursan pm at..

kerembas54 bunu beğendi.
  6. pessimist_810

pessimist_810 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kıvanç Tatlıtuğ zaten mankendi iyi bir vücudu ve spor alt yapısı vardı zaten altı ayda olan bişi diil ki bu.Ayrıca eski basketbolcu da.

7. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    amerikada yaşamıyoruz arkadaşlar ülkemizde 3-5 ay spor yapan bir ünlü hemen dikkat çekiyor bu yüzden.

bu zamana kadar türkiyede hem sanatı hem sporu uzun süre bir arada götüren çok isim yoktur. benim bildiğim bir tek doğuş var.
    sanat dünyasında spor ile meşgul olan çok insan olmadıgı için kıvanç şuan fazlasıyla dikkat çekiyor.
    bi kaç seneye kadar ekranlarda daha fazla kaslı görecegiz ozaman bu abartmalar azalıcaktır...

8. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    zannetmiyorum öyle bir artışın olacağını. hele ki toplumun spor ile bilgi düzeyi yerleri silecek kadar rezalet durumdayken... yahu size ne diyeyim vg yi boşverin, herkesin bildiği ettiği yıllardır bilinen futbola bakın. adam belki 45 senedir maç izliyor ama hala orta sahanın göbeğindeki adamın kanattan orta gelirken ceza yayına yakın olması gerektiğini böylece seken topları ribaund toplar gibi toplayabileceğini bilmiyor, anlamıyor basmıyor. kıvanç için yapılan bu abartmalar iyi siz bakmayın. ekşi sözlüğü bir okusanız sanki yeni bir mesih doğmuş (!). ben de kıvanç tatlıtuğ'u savunuyordum ama kimse kusura bakmasın ki bu toplum rezili vezir, veziri de rezil ediyor...

9. sherchie

sherchie Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    alın size kıvanç ın eski kolları iğrenç :)

Azi bunu beğendi.
  10. sherchie

sherchie Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    kıvançın mı estetiği var?

11. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0

Azi ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  12. bar_kodd

bar_kodd Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    alanya
    Adam yapmış helal olsun kıskanmaya gerek yok :)

13. ketchup

ketchup Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    https://www.youtube.com/watch?v=pJElHNNttdo

netten denk geldi bakim dedim.

1.48 saniyeye bakın teknenin kenarında orda vucüt aşırı güzel duruyor bel zaten çok az olduğundan üçgen dediğimiz olay güzel çıkmış

.Bu arada kuzey güneyde dikkatimi çekti adonisleri brad pittin fight club halinden farksız bence kanatlar omuzlar çok iyi karın normal derecede.Kollar kiloya göre dolgun daha ne olsunki ? Türkiyede bunu yapmak büyük başarıdır bizde böyle aktör yoktu bugüne kadar doğru düzgün.

14. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Konumuz ronaldo değil kıvanç tatlıtuğla ilgilidir. Konu dışına çıkmamaya özen gösterelim lütfen.

15. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Bacaklar Ayrı Telden Üst vucud Ayrı telden Çalıyor Kıvanç Abimizin :D Haaa Tipi Var Evet - Vücud Desen Eh İşte :) Ama sadece Bu Kadar Yani. Medyanın Aşırı Abartışlarına Gelirsek o zaten Ap Ayrı 1 saçmalık. Hollywood da 1950 Lerden Bu yana Kaslı Adamlar Beyaz Perdeleri Fet Ediyor. O Yüzden 1 Ünlü 1 filme başladan önce 120-130 Kilodan 75-80 Kiloya Düşmezse. Yada Christian Bale Gibi (Çok İyi bir örnek bu konuda Kendisi) 40-45 Kilodan 75-80 Kilo ya Gelmeden Mümkünatı Yok Haber Olamaz Amerikada. Anca Filmin Başarısından Sonra belki 1-2 Dergiye Kapak Olur Okadar. Fakat Türkiyede Daha ilk bölümden Habala hubala diye 1 tartışma alırda yürür gider :) Buradan Haber sitelerine Medyaya Sesleniyorum. Bırakınız Efendim Reklam Kokan Bu Hareketleri :) Ayrıca o Vücud 6 ayda yapılmış 1 vücud değil :) Hiç bir filimdeki hiç bir adam o vucudları 3-5 ayda yapıpda kameranın karşısına Çıkmıyor. Değil Supplementin Antrenörün Kralı. Sihirli Değneğin Allahını değdirseler 4-5 ayda o Vucudla Kameranın karşısında Olmanızın Mümkünatı yok. Bu adamlar zaten spor kulturu içerisinde yetişiyor bizim gibi bayıra açmıyorlar bazı yerlerini :)

16. kenandnz

kenandnz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Beslenme uzmanı inek sütünün inek yavrularının gelişimi için olduğunu ve yoğunluğunun insanlara fazla geldini , vücudun bunu sindiremediğini söyledi. bu sebeple süt ve süt ürünlerini keserseniz bulk olmazasınız gibi bişeyler dedi bench_O

17. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Yüzde 100 abartılıyor bana kalırsa. Tamam tip olarak çok iyi kabul. Ama vücut olarak normal gayet. Ama bana göre abartılmasında ki asıl sebep yakışıklılığı değil vücutlu oyuncularımızın olmayışı. Yani hem ünlü hem iyi kaslı vücudu olan bi oyuncu gösteremezsiniz neredeyse. Kıvanç Tatlıtuğ ufakta olsa öncü olur belki o açıdan iyi.

18. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Arka sokaklar dizisindeki sinan yani Berk oktay bence Kıvançtan daha iyi ..
    (vücut olarak)

19. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

Genelde hgh yani buyume hormonu kullanıldıgında sut ve sut urunleri yasaklanır . hgh ni yapısında bulunan kas ve kemik dokusu buyutme ozelliyle beraber sut ve sur urunlerini içindeki kalsiyum birleşince hiç hoş şeyler olmuyor diye biliyordum ben . yanlısım varsa affola

20. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    bu adamı çalıştıran karen hills ve eşiydi sanırım ? onlara gitsek bizede işe yarayacak program yazabilirlermi acaba

Sayfayı Paylaş