Kıvanç Tatlıtuğ fazla abartılmıyor mu ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve coder tarafından 9 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 77 üye.
  1. ccmssx

ccmssx Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Evet her konuda ondan üstün olun farketmez... O konuşulur :)

Azi bunu beğendi.
  2. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    Kıvanç'ın omuz ölçüsü ne kadardır tahmini olarak bişey söyleyebilir misiniz ?

Azi bunu beğendi.
  3. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    en az 130 düşünüyorum fakat tahmini.
    Ayrıca belide ince olduğu için omuzu dahada geniş gözüküyor bunuda düşünmek lazım.

coder bunu beğendi.
  4. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Aşk-ı Memnu'da iyi omuzları vardı...Verdiği 11 kg baya omuz ölçüsü kaybettirdi Kıvanç'a...

coder bunu beğendi.
  5. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Bence Vg kapmasımında değerlendirecek bir vücudu yok...
    7 ana kas grubunun hepsi vasat yada altında...

Yeni başlayanlar bölümünde ana kas grupları daha iyi şekillenmiş bir çok arkadaş gördüm ;)

Sadece vücut yağ oranı düşük, bunu düşük tuttuğu için tebrik edebilirim ama onun dışında bir şey göremiyorum yorum yapılabilecek...

ErbakanHoca, Azi ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  6. S.Çağrı

S.Çağrı Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Kıvanç komple iyi olduğu için konuşuluyor kası iyi olduğu için değil.Burada kendinize göre süper vücut da yapsanız çoğu kadın onu tercih edecektir.Adam komple değerlendirildiğinde çok iyi.Kısaca değerlendirelim:Boy olarak bir çok kadın için çok iyi,ten rengi olarak sarışın erkekler çoğu kadının tercihidir,mavi gözlere zaten söyleyecek söz yok,vücut olarak ise gayet iyi.Hangi kız arkadaşıma sorduysam çizgileri çok çok belli olan 50 cm lik bicepsleri olan adamları beğenmiyor.Tabiki beğenenler var ama ben genel istatistikten bahsediyorum,daha çok biskolata reklamı tipindeki atletik yani yüzücü fiziğini seviyorlar.Konuyu bu boyutta ele alırsak Kıvanç tartışmasız en iyilerinden.Ama bir body forumunda olduğumuzdan vücut olarak bakarsak tabiki bir Nick Auger değil ki buradaki bir çok kişi Fitness şampiyonu Nick'i bile beğenmiyor yetersiz buluyor biliyorum.Ama size yakın bir kız arkadaşımla geçen diyoloğu anlatayım kendisi Kıvanç delisidir.Spor salonunun önünden geçerken Nick Auger'in posterini gösterdim ay bu ne çok kaslı dedi.Dedim Kıvanç mı bu mu?Dedi bunun kafayı Kıvanç'ın vücuda koy,Kıvanç'ın vücudu daha sexi,o zaman bu adam derim,suratı daha iyi dedi.İş göreceli olmakla birlikte çok çok abartılmamak koşuluyla kızlar herzaman kası severler ama biz bu işi yaptığımızdan olaya egomuz karışıyor yani 34 cm biceps yapıyoruz daha fazlası daha fazlası derken bu spora aşık oluyoruz,çok hoş vücutlar yapanımız da var.Ama her büyük göğüslü kadının sexi olmaması gibi her iri adam da iri olmayan vücuttan daha iyi demek değildir.

Azi, trail_blazerr, WildRose ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. aydogdu

aydogdu Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Saolsun ülkemizin bayanları abartma konusunda 1.sırada gidiyorlar. Forumda Kıvanç Tatlıtuğ vücudundan güzel olan birsürü arkadaşlarımız var.Fakat onlar kıvançın gördüğü ilgi kadar görmez.Neden adamın bi şöhreti,tipi,parası var bu çok normal beyler.Adam yapmış,bize tebrik etmek düşer.

8. Big_Hammer

Big_Hammer Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    para var huzur var :)

Azi ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  9. acı yok rocky

acı yok rocky Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Kiskanmayalim beyler;adam dam ustunde dam erbabi;
    ya biz??
    Sizleri 1 dakikalik saygi durusuna davet ediyorum...

Azi ve aydogdu bunu beğendi.
  10. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    konuya benim postumla beraber 89 post atılmış 29bin görüntüleme yapılmış bizim forum bile bu kadar abartırken işi tam anlamıyla bilmeyen halkın abartması cok normal

cndkc bunu beğendi.
  11. Humanimal

Humanimal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yo abartılmıyor. hatta pek çok üye de kıskanmak yerine adamın bir iş için aylar boyunca düzenli spor yapmasını takdir edebilir. bu adam arnold değil niye bu kadar övüyorlar diyenler olmuş, bu adam zaten arnold olsaydı emin ol vücudunu övecekler sadece vücut geliştirmeyi hayatına entegre etmiş insanlar olurdu. medya, kızlar ve çok sayıda insan (dahilim bu güruha) neredeyse patlayacak seviyede vücuttan ziyade bu tür vücutların güzel olduğunu düşünüyor, çünkü daha doğal görünüyor.

12. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    arnoldun steroid kullanması hiç emek harcamadan o vücuda sahip olduğunu göstermez o zaman sizde 30-35 yıldır vg sporunu düzenli olarak yaptığı için arnoldu takdir edin herhalde spor salonuna gidipde arnold resmini gösterip bunun gibi olmak istemiyorum diyenlerden değilsindir arnold eski vücutçudur onun zamanında iriliğin yanında estetikliğede önem verilirdi ama örneğin ben ne kadar çok istesemde mr olimpialık vücut yapamıyacağım kıvanç gerçekten yakışıklı uzun boylu fit bir vücududa var ama aylarca konuşulacak bir fiziği yok takdirde ediyorum merak etmeyin kızlara gelince arnolda gençliğinde sayısız kızla çıkmıştır çünkü oda kıvanç gibi ünlüydü sadece vücut geliştirmeciler çok sevenler değil buradaki fitness yapan üyelerde arnoldu sever çoğunluğu onun videolarını seyrederek tabi sadece o değil diğer mr olimpia sporcularınında videolarını seyrederek salona gider çünkü fitness yapan insanların antreman videoları gaza getirecek düzeyde değildir çoğunlukla kıvançı hiç kıskanmadım onun kadar olmasada benimde param var kızlarla çıkıyorum bir eksiğim ünlü olamadım o kadar ayrıca kıvanç tatlıtuğu bu kadar kızların sevmesi kaslarıdan değil çok yakışıklı olmasındandır yazacaklarım bu kadar

Son düzenleme: 16 Şubat 2012
    Azi ve Zerk bunu beğendi.
  13. arjun_srk

arjun_srk Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi Adayı
    bizim topluma bakılırsa, herşey konusurlar mantıksız şahsiyetleri onların yüzünden TV ekranlarına taşınıyor. oyunculuk zaten vasat, fiziği hoş ,lakin anamsız uzun uzadı konusmalar sıkıyor, kızlar bitiyor,nedense üniversitede, eğitime önem veren gençlik tahsile bakarak hareket eden bayanlar, nedense bir lise mezununa az kalsın farklı yaklaşıyorlar:) parası olduktan sonra şahıs ünive yazılmıs özel tabi:D demek para farklı birşey birde o ekranda varsan:D anlamsız güzide insanlarımız var, cidden :)

14. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Allah Allah oyunculuk vasat mı? Gördüğüm en iyi oyunculardan.

Neye göre bu kanıya vardın?

15. arjun_srk

arjun_srk Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi Adayı
    Oyunculuğu tabi vasat en iyi gördüğün oyuncu tabi bu olucak oyuncu kalitesi türkiyede ne aryıorki en iyisini bulana kadar en iyisi budur, size göre, neyse yorumum bu denli eleştirmeyi bırakınız lütfen...

16. Oops

Oops Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Bence oyunculuk vasat değil gayet iyi.Behlül karakteriyle Kuzey karakteri nerdeyse birbirinin zıttı ama sanki ayrı oyuncular oynuyor gibi.Oyunculuğa böyle bakılır.

Azi, Zerk ve Hymenalos bunu beğendi.
  17. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
  18. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    dün ne oynadı ama helal olsun

19. Kara Kalem

Kara Kalem Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    43

Birinci madde senin fikrin olmaktan öteye gitmiyor. Çok büyük oyunculara saygısızlık ediyorsun.

20. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    abartmak da ne kelime!
    dünyanın en yakışıklı erkeği diyenler var. içim şişti:D
    ergenlerin de rol modeli. sokakta, arkadaşlarımdan ve internetten artık kıvanç veya kuzey adına bir şey duymaktan bıktım.:D
    bence oyunculuğu, fiziği vs. hepsi iyi. ama sadece çok iyi bu kadar abartılacak ne var anlamadım.

Azi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş