Yeni Baslayanlara Tavsiyeler

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Deli333 tarafından 9 Temmuz 2004 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 164 üye.
  1. egeata123

egeata123 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu spor boyu etkilemez uzatır etkiler demek sadece bir saçmalıtır arnold a bakınız 14-15 yaşında başladı boyu 1.85 civarında bende 17 yaşındayım ve boyua bir zararını görmedim belirli hareketlerden kaçınmalısın bunlar squat , leg press...

BlueStahli bunu beğendi.
  2. BlueStahli

BlueStahli Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkürler

3. Armagan016

Armagan016 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle yazıların için teşekkürler gerçekten çok faydalı bilgiler içeriyor, dikkatlice takip ediyorum..
    1,79cm 72 kg ektomorf tipi bir yapım var ancak bel bölgemde biraz yağlanma var. 32 yaşındayım uzun zamandır dönem dönem farklı sporlarla uğraştım ama özellikle kol ve göğüs bölgem ince yapıda. vg ye başladım bende maksat fit görünmek ve spor yapmak, 1 ay oldu biraz kuvvetlendim.
    düşük kalori ve yağ, karbonhidrat ve protein değerleri biraz artırılmış beslenme programı uygulamaya çalışıyorum. salonda 15 dakika kardiyo 35 dakika ağırlık üst vucüd çalışması yapıyorum şu an düşük ağırlık çok tekrardan yüksek ağırlık az tekrara doğru aynı hareketi 3 set olarak makinalarda çalışıyorum. hedefim estetik ve kalın olmayan hatlı bir görünüm.
    bu çalışma ve beslenme tarzı doğrumudur, daha iyi veya farklı ne yapılabilir, ilgin için teşekkür ederim..

4. futbol17

futbol17 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zafer
    Yer:
    Magnesia
    Tavsiyeniz nedir ne yapmalıyım

Öncelikle merhaba.Ben 16 yaşındayım boyum 180 kilom 62.Futbolcuyum ve vicudumu geliştirmek istiyorum nasıl çalışmam gerekir bir çift dumbell ve bilek ağırlıklarım var hemen hemen 2 ay kadar evde çalışmayı düşünüyorum daha sonra salonda devam edicem önerileriniz nelerdir şimdiden teşekkür ederim. :):)

5. Venqeance

Venqeance Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Vücüt Geliştirmeye Yeni Başlıcam Tavsiyelerinizi Alablirmiyim ?

Öncelikle Vericeğiniz Tüm Tavsiyeler İçin Şimdiden Teşekkürler...

Boy:1,73
    Kilo:55,6

Şimdilik Evde 2 Adet Dambl ve Bahcede Barfiks İçin Direğim Var Sizce Neler Yapabilirim ?

Bide Beslenme Konusunda Tavsiyelerinizide Bekliyorum...thums:

6. brhmcr

brhmcr Guest

7. Venqeance

Venqeance Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
  8. armagedon

armagedon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese mrb. bu spora yeni başlayan biriyim pek fazla bilgim yok internette araştırıken şans eseri bu forumu buldum.yorumları okudum ve gerçekten yardımcı olacak bi site bütün soruları yanıtlandırılıyor. benim merak ettiğim kasım ayında askere gidiyorum body başlayıp kasım ayında askerlikten dolayı bırakmam gerekecek bi zararını görürmüyüm . yaza güzel bi vücutla çıkmak istiyorum sanırım 6 ayda tatmin edici bir vicuda sahip olabilirm azimle çalıştıktan sonra :) şimdiden teşekkürler.

9. Shazard

Shazard Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkürler yararlı bilgiler varbench_O

10. tuncay34cm

tuncay34cm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap yazin

15 yaşindayim boy 1.90 kilo 82 body yapmak için ideal mi ?

11. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    spor yapmak için ideal bir boy-kilo sınırlaması yok. ancak fiziksel durumuna, kapasitene, sağlık durumuna göre antrenmanlarda farklılıklar olabilir.

12. armagedon

armagedon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sorulara yanıt verecek kimse yok galiba .acele ediyorum bi an önce başlamak istiyorum

13. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    beslenmene,antremanına,uykuna ve motivasyonuna dikkat etmek şartıyla 6 ayda sonuç alabilirsin ancak ne kadar olur onu bilemeyiz genetiğine bağlı askerlik konusuna gelirsek en azından spor geçmişin olduğundan şınav mekik,koşuda pek zorlanmazsın forumu yeni başlayanların sıkça sordukları sorular ve cevapları bölümünden araştırmaya başlamanı tavsiye ederim.iyi sporlar.

2157 bunu beğendi.
  14. tuncay34cm

tuncay34cm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    15 yaşındayım boy 190 kilo 80 sizce body boy uzamasını engeller mi

15. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    daha nekadar boy istiyosun sen negüzel işte 190 boyun var fazlasını napcan :)

rockybalboa7 bunu beğendi.
  16. tuncay34cm

tuncay34cm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tuncay 34 cm

Basketbol oynamami engellemez inş. Boya ihtiyaç var

17. emeklikerem

emeklikerem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar iyi günler. Konunun yeri burası değil farkındayım ama nedense konu açma butonunu bir türlü bulamadım sanırım yeni üye olduğum için buna yetkim yok. Ben vg sporuna 3 ay önce başladım. Ve şu vakte kadar düzenli bir şekilde programıma uyuyorum. Uyguladığım program ise Big Man on Campus-Steve Cook budur. gerçekten bei motive edecek kadar da vücudumda bir toplanma görüyorum fakat bir bölge var ki o sorunu çözmem için nasıl çalışmam gerektiğine karar veremedim, sizin tecrübelerinizi paylaşmanızı bekliyorum. Hazır resmi de paylaşmışken kıllar konusunda da hertürlü eleştiriye yönlendirmeye açığım :D Bahsettiğim bölge yuvarlak içine alınmıştır. Şimdiden teşekkürler.

Uploaded with ImageShack.us

18. thechosenone

thechosenone Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bende uyguluyorum Steve cooku. Dinlenme gununde kardiyo yap ve cogu antremana bel-gobek hareketi ekle. Bende incelme oldu.

19. granit

granit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba sitenize yeni üye oldum sayılır. haftanın 5 günü salonda vücut çalışıyorum vg başlayalı 3 ay oldu haftasonları gitmiyorum sürekli çalıştığım halde yaşım 25 boy 179 kilo 78 sadece 4 kilo vermişim göğüs ve göbek bölgem yağlı özel sektörde çalıştığım içinde beslenme düzenine uyamıyorum spora başladığım ilk günkü gibi bi gelişme olmadığını hissediyorum bu durum son bi kaç gündür motivasyonumu etkiliyor bana ne tavsiye verirsiniz

20. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Beslenmeni düzenlenmeni ve sabrı tavsiye ederim.3 ay kısa bir zaman vg için.
    3 ayda çok fazla şey bekleyip moralini bozma..
    Beslenmeni düzelt iyi ant yap gelişim kaçınılmazdır bu durumda ben gelişemiyorum diye bişey yok...

Başarılar...

granit bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş