Sevgili günlük:)

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve draft tarafından 22 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 47 üye.
  1. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    lordmarvel bunu beğendi.
  2. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    sağol draft. ebay fiyatlarına baktım cidden ucuz amerika kadar olmasa da. jacked 40 euro, yarı fiyatına :)

3. evolution57

evolution57 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Biraz offtopic olacak ama şimdiden özür diliyorum , ufak bir sorum olacak.
    Almanya'dan Türkiye'ye gelirken yanında supplement getirebiliyor musun?Yani gümrükte sıkıntı çıkartıyorlar mı?

4. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Annem ile babama 400 kapsül kadar omega 3, 200 kadar q enzym ve selenyum getirdim. Ayrıca bavulda bu 10 günlük tatil süresinde yetecek kadar protein tozu, maltodekstrin, bcaa ve multivitaminim vardı ve hiçbir sorun olmadan getirdim hepsini. Yazın dönüşümde herhalde 10kg den fazla protein tozu getireceğim.

evolution57 bunu beğendi.
  5. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul

Kendim bir resim çekeyim dedim:) Birde bu beslenme şeklim gerçekten işe yarıyor. Almanya ya gitmeden önce 80-80,5 kg gibi olan ben, 82 kg ve daha yağsız olarak geri geldim. Dönünce kıymaya devam :D

rockybalboa7, Karakaş ve Azi bunu beğendi.
  6. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    bende ses konusunda ii bi kulaklik ariyorum nedir bu kulakligin markasi modeli?

7. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Ben kesinlikle akg veya sennheiser öneririm. Kardeşim akg k 450 kullanıyor ki dehşet ötesi bir alet:) Takınca dünyadan soyutlanıyorsun o biçim:) Bende akg k 416 vardı ama cuma günü uçakta koltuğa takıldı kalkarken kablosunu kopardım(lanet olsun:)) Şimdilik sennheiser street 2 işimi görüyor ama dönünce yine bir akg k 430, akg k450 veya akg q 460 bulmaya çalışacağım gerekirse ikinci el.

8. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    draft günde 1 kilo et yaramış :D snap shot forumunda gezerken bi fotonu gördüm tesadüfen.baya fark var onla bu foto arasında.iyi antrenmanlar diliyorum...

9. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    pozitronn saol:) Gerçekten yaradı. Aslında şimdiye kadar hep doğal yolla bu işi yaptım ve platoya ulaştığımı düşünüyordum. Bu kırmızı et olayı bende sıçrama yarattı. Ocakta ilk kürüme girmeyi düşünüyordum:) Hem maliyeti yüksek hemde daha 20 yaşındayım, ayrıca sadece beslenmeyle böyle bir sıçrama yapabiliyorsam 24-25 ime kadar istediğimi çok rahat elde ederim gibi geliyor. İyi idman yapıp iyi beslenmek işin püf noktası. Birde forumda daha beslenmeyle 10kg kas kazanabilecekken kür yapan insanları görünce insan doğasının sabırsızlığını anlıyorum.
    king87 de saolsun çok iyi bir insan, kür konusunu bana yakıştıramamıştı haklı:) Düşünüyorumda olabileceğim en iyi kütleyi yakalıyıp tamamen doğal yaptım demek var:D Birde son birkaç gündür www.anabolicminds.com un natural bölümünü okudum, o da etkiledi:)
    Formülüm belli hardcore idman + hardcore beslenme = gelişim :)

Supernatural984 ve Azi bunu beğendi.
  10. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    bu forumda takip ettiğim en mantıklı en çok araştırma yapan yazarlardan birisin.gördüğüm çoğu kür yapan adamdan iyi durumdasın :D

Supernatural984 ve Azi bunu beğendi.
  11. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Son paylastigin fotoyu da dun gormustum ve kendi kendime neden kure girmeyi dusunuyorki gercekten muazzam bir vucut yapmis ve buazimle daha da ii yerlere gelecek diye dusunmustum.
    Soyle bir ornek vereyim. Yasim 24, bilkent unviersitesinde yuksek lisans yapiyorum bilgisayar muhendisliginde ve ayni zamanda bir savunma sanayi sirketinde tam zamanli calisiyorum. Antremanlarimi da universitenin salonunda devam ettiriyorum. Geriye donup bakinca 3 senemi vermisim, 189-190 boya 105 kg kutle yakalamisim, steroide baslayan cok oldu, benim herani emek dolu fedakarlik dolu cabalarimi karsiligi olan kutleden cok cok daha fazlasini 1kac ay icinde alanlar oldu, okadar guzel gozlemleme sansin oluyorki psikolojilerini. Ben bu sporu seviyorum,
    Eminimki o adam hicbir zaman sabah 5 de kalkip kosmuyor, herkes guzel guzel yataginda yatarken cikip apartman merdivenlerinde yurt merdivenlerinde merdiven calismasi yapmiyor. gun icinde yiyecegi yemekleri hazirlama zahmetine girmiyor. Kisaca o adam benim aldigim zevki almiyor.
    kolum 43 44 45 46 farketmiyor, hakkini verdiysem antremanin gunde 6-7 ogunumn hakkini verdiysem ve herseye ragmen hergun saat 5 de kalkip herkes yatarken kardiyo calismasi yapabildiysem baskasi hic umrunda olmuyor.
    Senin hormona baslamayi isteme sebebini anliyordum, cunku 4 senemi verip platoya girdim diyordun, sozum senden disari fakat ozellikleburda insanlar birseyleri okadar kolay elde etmeye alismislarki, vucut gelistirme konusunda da bu olay degismiyor. Hep birseylerin kolayina kacmaya calisiyorlar.Steroid nedense bana sinavda kopya cekip basarili olan, calip cirpip zengin olandan farkli bi olay gibi gelmiyor.

:)ve inan o adamlarin birde kur sonundaki hallerini gormek ise ayri bir eglence kaynagi. Nasil bir psikoloji icersine soktuysa hormon steroid, kuucldum die salona gelmeyenleri bile bilirim

---------- Post added at 10:12 ---------- Previous post was at 09:36 ----------

nedense ben bu tip kulakliklari sevmiyorum, boyle ufak bildiigmiz distan saran deilde kulaga soktugumuz kulakliklardan ne onerirsiniz?

---------- Post added at 12:01 ---------- Previous post was at 10:12 ----------

baya mesgul ettim topici de xtend getirteyim diyorum, her nekadar elimde Controlled labs purple wraath, purple psyko olsa da elimde bulunsun, amerikadan gelen giden olmaz belli bi sure, stoklar tukenmesin diyorum.
    Aslinda bi testo booster a mi baslasam da diye dusunuyorumda, benim vucut senin gibi tuysuz kilsiz degil, draft, zaten bu spor yuzunden de artti biraz. Cok fazla olmasa da bu testo boosterlar dahada arttirabilir gibime geliyor.
    Bir de Muscle Pharm Bullet Proof, DS Craze getirttim, Cellucor C4 extreme bi de.
    Ocak ortasinda da 1 kutu daha DS Craze ya da DS in testoboosteri. Bi de Xtend. Ama tam karar vermis degilim belki de hicbirsey getirtmem:)

draft ve Azi bunu beğendi.
  12. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    @king87

bu steroid kullanan kişileri bilkentin salonundamı gördün ? kimmiş onlar , o kadar vucut geliştirmeye hevesli kişi sayısı artmışmı bilkentte :) , bizim zamanımızda 10 kişi falan anca vardı hardcore şekilde ilgilenen , zaten onlarında 3-4 ünün anabolik kullandıgı bariz belliydi

@draft

vucuttaki kütle belli ama daha bi net fotograf bekliyorum senden , şöyle kevin levrone tarzı yandan most muscular pozu iyi gider

13. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Evet bilkentin salonunda, valla artti mi bilmem de, hevesli bi tayfa var:)

14. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    king87, testo booster değilde anti estrogen tavsiye edebilirim. Yabancı forumlarda PES Erase diye bir ürün çok tartışılıyor prohormone mu değil mi diye. Nedenine gelirsek dendiğine göre normalin 6 katı çıkan elemanlar olmuş ve NPC (natural bodybuilding) de kan tahlilinde riskli olur düşüncesi var:) Hatta bir forumda adamın biri içeriğindeki maddeleri tek tek ne olduğuna kadar ele almış. Bence bunu bir düşün:)

Kulaklığa gelince kulak içi olarak sennheiser street 2 eskittim 2 adet. Ama ucuz diye. Param olsa:) audio-technica alırım. Örnek link vereyim:)

http://reviews.cnet.com/headphones/audio-technica-ath-ckm50a/4505-7877_7-33350923.html

15. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    http://www.bestbuy.com/site/Beats+B...ones/2074648.p?id=1218308268083&skuId=2074648
    su 500 dolarlik kulakligi bizim okulda bi eleman hediye gelmis sifir 250dolara birakayim dior, pazarlik payida vardir kullanmaya hevesim yokmus bide kredi karti borcu varmis. seytan dior al da, bn bi kulakliga hic 40 tl den fazla para vermemis adamim:)

Bir diger soru bu antri estrogenler sac dokulmesi yaparmi acaba?

16. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Mrb draft güzel ve bilgi verici bir sayfa olmuş ben şunu sormak istiyorum kahvaltıda pancake tüketmişsin Pancake in tanesinde 100gr yulaf, 1 adet yumurta 1.5 ölçek protein tozu var demişsin.Ben protein tozu kullanmıyorum ve yumurtayı sade olarak yiyemiyorum kokusu geliyor midem bulanıyor şayet böyle bir karışımın içinde kokusu belli olmuyorsa yapılışını anlatman mümkün mü ?

17. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı sıkıntı bende de var o yüzden bende pancake tercih ediyorum ;)

Yo illa protein tozuna gerek yok kendince tarifler çıkartabilirsin; ben mesela lor ekliyorum, al sana pancake için protein takviyesi ;)

18. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Son 1 aydır pancake i badem ve tarçınlı yapıyorum bende^_^

King 87, o kulaklık aslında güzel ama fiyatı gerçekten yüksek değerinin üstünde. Almanyada 150-170 euro arası satılıyor, kardeşim istinye parkta ise onu 800 tl ye görmüş. Ben bunun yerine akg q 460 tercih ederim. Ayrıca kabloyu koparma ihtimalinde değiştirebiliyorsun sadece kablosunu:) Kardeşim akg k 450 nin 2 defa kablosunu kopardı ki hiç öyle aletlere saygısı yoktur keratanın kulaklığı çöpe atmak yerine 15-20 dolar ile sadece kablosunu aldık.

26.12.2011 Pazartesi günü

Aslında bugün idmana gitmeyecektim ama dayanamadım:) İlk başta da aslında sadece kardiyo yapmak için gitmiştim ama göğüs-sırt çalışıp geldim:) Ayrıca tamamen superset şeklinde.

İyi bir ısınmadan sonra

superset 1 3 x 15
    machine chest press
    wide grip pull ups

superset 2 3 x 15-10
    incline dumbell press
    wide grip barbell rowing

superset 3 3 x 15
    butterfly
    cable rowing

superset 4 3 x 15
    cable crossover
    reverse grip pull ups

superset 5 2 x 15-20
    around the world
    high pulley (umarım adını doğru biliyorumdur:))

Son düzenleme: 27 Aralık 2011
    Azi ve sultanmehmed bunu beğendi.
  19. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Peki saolda nasıl yapılıyor bu pancake onuda anlatsanız :)

20. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    draft, almanyada olupta türkiyede bulunamayan işime yaracak supplement önerebilirmisin? whey alacam ama yanına da bir kaç şey alayım diyorum. weider aminolar veya pumplar ucuz mesela. ama yaz yaklaşacağı için definasyon için amino+cafein+hydrocutx alayım diyorum. sen ne önerirsin?

çok yer kaplamamalı bunuda belirteyim yani kutu kutu haplık bişiler arıyorum. :D

Sayfayı Paylaş