Küçülüyorum :(

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Alchemist tarafından 18 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Alchemist

Alchemist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    öncelikle merhabalar yaklaşık 6 aydır yapıyorum bi insanın vücudu hiçmi gelişmez 6 ayda 1 Cm omuz büyüyüp 2 Cm küçüldü kollarım sadece 1 Cm büyüdü ve bugün itibariyle yarım santim küçüldü göğüslerde jinekomasti olduğu için onları geçiyorum ama diyetimi de eksiksiz yerine getirmeye çalışıyorum bazen oluyoki günlük proteinimi geçtiğim oluyo ama bi insanın vücudu spora yatkın olmazsa bu kadar da değil bi fikri olan varsa yardım ederse çok sevinirim

2. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    Genetiğin cok etkisi var ama genetiği kötü olan biriside gelişebilir yani imkansız diye birşey yok
    ör genetigi iyi olan birisi günde 3 ögün yemek yer iyi saglam vücüt yapar
    genetigi kötü olan biri 6-7 ögün yer saglam vücüt yapar burda tek etkili olan şey yemek bide antremanı dogru yapıp yapmaman eğer kücülme gibi bi durum söz konusu ise
    ya her gün aynı bölgeyi calşıyorsundur başkada acıklması olamaz yada antremanını yanlış yapıyorsundur

3. Alchemist

Alchemist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hergün aynı bölgeyi çalışmıyorum hergün farklı bölge vede hareketi yanlış yapmıyorum şuan gittiğim spor salonunda oldukça deneyimli tanıdığım abilerim var ama onlar da bunun neyden kaynaklandığını bilmiyorlar aslında bende hareketi yanlış yaptığımı düşünüyodum ama kime sorsam doğru olduğunu söylüyo artık pes etme noktasına geldim

4. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    antreman programını yazarmısın bi bide ona bakalım.

5. Alchemist

Alchemist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    göğüs bench press incline press incline dumbell press bench fly polaris
    ön kol arka kol barber curll dumbell curll Scott curl push down halat dips
    omuz ben açışlarla başlıyorum ve ardından enseye press dumbell press ve Trapez hareketiyle bitiriyorum
    bacak squat calf raise Leg Ex Leg press
    sırt behind neck Seated Cable Rowing Bent Over Reverse Barbell Rowing Pulldown deadlift ayrıca her antreman başlangıcında 4 Set barfiks çekiyorum

6. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    Programda saçma birşeyde yok setlerde iyice zorluyormusun vucudu yoksa yorulunca bırakıyormusun
    eğer onlardada sorun yoksa tek birşey kalıyor beslenme kas gelişimini engeliyecek şeyleri yazayım ben sana onlardan uzak dur.

tuz
    şeker
    acı biber

7. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Göğüste iki incline hareketi gereksiz diye düşünüyorum ve iki fly var sayılır polaris ve bench fly ? bence birini seçin derim

Antrenmandan dolayı sıkıntı olcagını sanmıyorumda tek bölgemi çalışıyosunuz ? haftada kaç gün antr kaç gün off? bence antrenman programınızı degil beslenmenizi paylaşın muhakkak ki beslenmenizde yanlış bişeyler var ayrıca amacınız ne anlayamadım kilo vermek mi almak mı tam olarak nedir boy yaş kilo nedir

8. Alchemist

Alchemist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    tek bölge çalışıyorum
    diyet Listemi de yazıyım
    başlangıç kilom 73 şimdi ki kilom 80
    boy 181 yaş 18

7 Kilo aldım ama bunun bana pek artısı olmadı yağ olarak aldım diycem ama yağlanmadım

sabah kahvaltısı 150 gram yulaf ezmesi süt ile 6 yumurta 2 si sarısıyla 3 dilim beyaz peynir

ara öğün 100 gram tavuk veya 1 Ton balığı 1avuc badem 1muz

öğlen 1 tabak makarna 400 gram tavuk sınırsız salata

ara öğün 1 avuç fıstık veya ceviz 1 muz

akşam 1 tabak pilav 400 gram tavuk ve 1 kaşık zeytinyağlı salata

yatmadan önce Lor peyniri ve 2 avuç eti cicibebe Kilo almada sorun yok ama ne biliyim yaramıyo doktora başvurmayı düşünüyorum acaba ne eksikliği var
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Ekim 2014 ---
    şöyle söyliyim antremanda bitiş noktasına kadar ağırlıkların hakkını gayet iyi veriyorum 4 Set 10 10 8 6 tekrar şeklinde tuz lu yemek zaten yemem ama birazcık acı biber kullanırdım ama onuda kullanmam sadece antreman lardan sonra çikolata yiyorum supplement olarakda Universal 2700 kullanıyorum amino asit Protein tozu da sadece antremandan sonra carnivor kullanıyorum

Son düzenleme: 19 Ekim 2014
  9. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    e beslenme iyi tavuğu öğünlere dağıtabilirsiniz yada azaltabilirsiniz 800gr fazla gerek yok yani onun yerine karbonhidratı arttırın 1 tabak yazmışsınız makarna pilavada tartmanızı öneririm karbonhidratı arttırın diycemde 7kg aldıysanız mutlaka ki bişeylerin artması gerek yani yağ kas kilo su bile tutsa vücut hacim alırsınız ama küçüldüm demişsiniz kalori arttırın diycem demekki kalori yeterliymiş ki kilo almışsınız,ya yanlış tartıldınız ya hacim aldınız size küçülmüş gibi geliyo ölçüleri yanlış aldınız cünkü imkansız yani kaliteli yağ desen var karb desen e o da var proteinde yerinde :) bi değerlerinize baktırın ozaman kusura bakmayın bu arada yardımcı olamadım gerçekten olmak isterdim
    :D peki ya antr programınız hep aynımıydı degiştirdiniz mi ve dinlenmeniz uykunuz ne durumda, başlangıç ve şimdiki fotoğrafınız var mı

Son düzenleme: 19 Ekim 2014
  10. t_firewall

t_firewall Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Selam,
    bence bir hastaneye gidip bir hormon testi yaptır.Belki hormonlarla ilgili bir durum söz konusudur.

FanDzeghi* bunu beğendi.
  11. Alchemist

Alchemist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    evet bu olabilir küçükken astım hastasıydım 2 hafta kullanılması gereken kortizonu doktor bana 8 sene kullandırdı ve bütün vücudum kafayı yedi jinekomastinin sebebiyle buydu
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Ekim 2014 ---
    yinede uğraşmış olduğunuz için ben teşekkür ederim bi doktora gözükmek en iyisi günde rahat 8 saat uyuyorum antreman programım 2.5aydır aynı malesef başlangıçta pek ümitli olmadığım için bi fotoğrafım yoktu başlarken sanki gelişemiceğimi düşünmüştüm

12. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Peki güc seviyende de mi hiç oynama yok ?

13. Alchemist

Alchemist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    o var işte

14. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Antrenmandan sonra basit seker yuklemesi yapabilirsin bunu dene 1-2 hafta :)

15. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    O zaman vücudun antremana tamamen tepkisiz değil demek ki, bence sabret ve bir süre daha aynen devam et, bazı bünyeler başlarda rölantide kalıp sonradan netice veriyor, zayıflama işinde de böyle.

16. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    ben de gelişememekten şikayetçiyim de, güç artışı iyi bişey değil mi o var işte. mesela ilk başlarda 5 er kiloluk dambılla kol çalışırken ve pertim çıkarken, şimdi pazu çalışırken her bir elime 19 kilo alıp 8 tekrarlar çıkarabiliyorum. 17 kilo ile 12 tekrarlar çıkıyor. kas görmesem de içerde iyi bişeyler oluyor demek ki :)

Balboa7 bunu beğendi.
  17. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    şuanki halinin fotoğrafını atabilirmisin bi bakalım hiç mi bişey yok dediğin gibi

Sayfayı Paylaş