Hardline ProGainer 5000

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

66,1%
  2. orta karar

26,3%
  3. başarisiz

7,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 988 üye.
  1. slmtk16

slmtk16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Optimum serious mu yoksa hardline pro gainer mi n

2. isim olsun

isim olsun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaslar lütfen cevap verin ürünü alalı 3 gün oldu tadı berbar kakaolu aldım suyla cok kotuydü sütlede içilmiyor midem bulanıyor ve bağırsakta sıkıntı oluyo neyle içmemi önerirsinizz içeceğim zamanı aklıma geldiğinde bile kötü oluom o derece

3. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    Yanlış bir bilgilendirme var. Spor yapmadan da kilo almak isteyenler bu urunu kullanabilir. Kilo alırlar ama yağlı bir kilo alımı olur.

Mesela vitol russian Bear diye bir gainer var bir ölçeği 3 bin kalori nerdeyse. Bundan gunde 2 kez içen ve normal beslenen bir adam 2 haftada 3-4 kilo alır

4. Android

Android Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Tadı kötü evet ama bodyciler için sorun değil çünkü onlar kötü tada alışkın bende içiyorum zor oluyor ama içiyorum 4 gündür kullanıyorum 1 kilo aldım gibi haftaya herşey belli olur

5. nuhbestami7979

nuhbestami7979 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar merhabalar benim 20 kilo gibi bir kiloyu kısa surede almam lazim bunun için bu ilaçtan kullansam ise yarar mi ne kadar kullanmam lazım

6. Anubis11

Anubis11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar,
    Ben bu urunu gecen sene 4 ay spor yaptiktan sonra kullanmaya baslamistim ve yaklasik 3 haftada 4 kilo aldim, fakat malum yaz donemine girince aldigim bu 4 kiloyu geri verdim. 2 hafta kadar once tekrar spora basladim ve bu urunu kullanmayi dusunuyorum.Sizce kullanmak icin dogru bir zaman mi? Boyum 1.70 kilom 58, yardimci olursaniz sevinirim, simdiden tesekkurler. :)

7. rfve

rfve Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hardline Türkiye ürünü yolmasına karşın diğer firmalar ile aynı fiyata çekti kendini.
    önceden ucuz du tercih sebebiydi. şimdi ise Dymztize mass gainer ile yarışıyor fiyat konusunda aralarında 5-10 tl gibi bişey var
    Hardline Progainer 5000 gr. 189 TL
    Dymztize mass gainer 5433 gr. 195 TL
    Nutrade gainer 4500 Gr. 199 tl .

8. anıl3420

anıl3420 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bu ürünle ilgili çok yorum okudum ama kullanımı konusunda kararsız kaldım en yüksek verimi nasıl alabilirim kullanan ya da ürünü bilen biri yardımcı olursa çok sevinirim.boy 1.83 kilo 64.sabah öğle ve akşam yemeklerden sonra 300 ml süt ile ikişer ölçek, spor yapmadığım günlerde ise günde bir kere kahvaltıdan sonra üç ölçek kullanmayı düşünüyorum.cevap verirseniz çok yardımcı olmuş olursunuz.şimdiden teşekkürler.

9. Orhennnn

Orhennnn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    5000 lik aldim spora baslicam boyum 180 kilom 59 ektomorf vucut tipindeyim. Nasil bi yemek programi yapmaliyim? daha onceden sporla pek ugrasmadim. 1 aylik sıkı bir diyette kac kilo alirim

10. HasTürk***TC

HasTürk***TC Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Sağlam içerikli ancak çok şekerli gerçekten fazla. Optimum daha güzel ancak ProGainer gerçekten iş görüyor.

11. benzamin

benzamin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    yakın zamanda kullanıp sonuc alan oldu mu?

12. HasTürk***TC

HasTürk***TC Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Şimdi bu ilaç değil ki her içene kilo aldıracak diye bir durum da yok hani şimdi sen. Normal beslen azsa almazsın tabi. Ben etki aldım ama ayda 1-2 kilo oda 3000 kalori üzerine alarak.

13. trader

trader Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bu üründen kullandım 2,3 kutu tad konusunda cilekliyi secebilirsiniz güzel bir tadı var su ve süt ile gider..:cool: bu ürünü kullanarak kilo alabilirsiniz yalnız çok şekerli bir tadı var bu da dişlerinizin içine ediyor anlamında:( kullandıktan sonra ağzınızı iyi calkalayın ve dişlerinize de dikkat edin,:cool: ne yesem kilo alamiyorum, acil kilo almak istiyorum diyenler akşam yatarken süt ile tüketsin 2,5 ölcegi, sabah da 2 ölcek tok karnına bu şekilde kilo alacaginizi umuyorum:cool: lakin biraz orantısız kilo alirsanız veryansında etmeyin ve son olarak laktoz duyarliligi olan kişilerde şişkinlik yapiyor..

14. benzamin

benzamin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13

nasıl bi sonuç aldın dostum ?

göbek , yağ ?

kaç kilo alabildin.

15. Pelin_Su

Pelin_Su Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Gainer gereksiz carb yuklemesi oldugu icin hic denemedim fakat hardline protein tozu ile ilgili tecrubelerimden bahsedebilirim sahsi almis oldugum bir urun degildi arkadasim verdigi icin bir sure kullanmak zorunda kaldim resmen glikoz surubuydu kasinti ve sivilce yapti hardline markasina guvenmemek lazim piyasada en iyi 2 marka var 1. Weider 2. Optimum gerisi hikaye

16. trader

trader Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    sabah,aksam düzenli kullanımda 3kg garanti aylik fazlayada cikabilir kullanıma bağlı süt dahada artiriyor yalnız spor yapmıyorsanız göbekde yağlanma olur buda orantısız kilo artışına neden oluyor bende ilk zamanlarımda bundan dolayı sıkıntı oldu spor yaptıgım halde şişkinlik yaptı bende laktoz hassasiyeti oldugu için.. benim bu 3 kutu da 9kilo net artışım oldu 5 ayda son aylarda ise pek düzenli kullanmadım ihtiyacım olmadıgı için.. ürünü tavsiye edermisniz derseniz ilk etapda kullanabilir cok cok zayıf kişiler sonrasında farklı seceneklere yönelebilirsinz.

benzamin bunu beğendi.
  17. Forumcuu

Forumcuu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Kaç kilo oldun peki?

18. visitmay1233

visitmay1233 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaslar lutfen attigim screen shootu okuyun

Ekli Dosyalar:

19. onuratsr

onuratsr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben 19 yaşındayım. Boyum 1.67 Kilo : 52 Spora gidiyorum. Sizce bu ürün benim kilo almamı sağlar mı ? Kilo alarak Kas'a çevirmek istiyorum

20. YusufGnn

YusufGnn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Spora Yeni Başladım 3 hafta oluyor kilom 59 Boy 1.80 Yakın bakalım nasıl 1 sonuç alıcaz .

Sayfayı Paylaş