Hardline ProGainer 5000

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

66,1%
  2. orta karar

26,3%
  3. başarisiz

7,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 988 üye.
  1. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Kullanıpta faydasını gören çok ama hem şahitte oldum. Bende bi denicem inşallah banada aynı etkiyi gösterir :)

2. nuhtekin

nuhtekin Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    şekerli şerbet içersende ayni etkiyi alirsin dene :)

3. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Şekerli şerbette ne ara protein oldu ya :D

4. nuhtekin

nuhtekin Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    gaineri protein olarakmi göruyorsun sen :)

5. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Gainerlar'ın içeriğini okumadığın belli.
    Şekerli suyu gainer olarak mı görüyorsun sen ? :D

6. nuhtekin

nuhtekin Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    haklisin siz daha iyi bilyorsunuz :)

7. karincayegen

karincayegen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    kütahya
    Arkadaşlar merhaba bu ürünü bugün aldım ve yemekten hemen sonra 5 ölçek sütle karıştırıp içtim. Midem şişti ve kustum acaba süt yerine su ile karıştırıp içebilir miyim? Bi sorun olur mu?

desperado98 bunu beğendi.
  8. Devilish07

Devilish07 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    3 haftadır ürünü kullanıyorum ve yazılan yorumlara denk geldim herkes insanları yanlış yönlendiriyor hard line kendini çok geliştirdi ilk zamanlardaki gibi değil ve ben çok memnun kaldım ürünün muzlusunu tavsiye ederim iyi bir beslenme ile sabah kahvaltıdan sonra ve akşam yemekten sonra (400ml süt ile 3 ölçek) 2 kez içiyorum . Bende isterim weider içmek ama 529 tl :) başarılı bir ürün ideal bir gainer..

9. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam 5 ölçek bi anda içmek ölüm gibi gelir insana. Sen onu 2.5 ölçek 2.5 ölçek olarak ayır ve öyle iç gün içinde..

10. Canyrkl

Canyrkl Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    oncelikle selamun aleykum size psikolojikmen beni bitiren bi durumu sızınle paylasıp yardımınızı almak istedim siteye kaydoldum ben sıvas cumhuriyet universitesinde okuyup yurtta kalıyorum ailem hatayda benım sorunum yaz geliyor benim kollarım cok ınce hanı kıralacak gibi duruyor babamında bilekleri ince genetık dıyor duzelmez diyor ya abı 19 yasındayım 3 sınıfa gıden cocuk gibi duruyor kollarım kızların kolu benımkinden iyi buda ozguvenımı dusuruyor 1.73 boyunda 56 kiloyum bu kollarıma bisey yapabilir miyim tsirt giyince kötü gözükmemesini saglayabilir miyim gelisir mi ne yapmam gerekir cozume gidene kadar bana yardımcı olacak bir büyük agabey bilgili biri var mı doktora gittim kilo ile ilgili c b12 vitaminim eksik harline progainer 5 kg var ama yurtta duzensız kullanmak istemedigim icin baslamadım bu sorunu ne kadar surede halledebilirim ?????

11. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Faceden ekle iistersen yardımcı olayım.. ( facebook.c0m/ahmet.3202 ahmet yıldız )

12. Devilish07

Devilish07 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bak güzel kardeşim tabiki yapabilirsin senin elinde kilondan dolayı kolların öyle gözüküyor bende 65 kiloydum 25 yaşındayım ve 18 yasında gibi duruyorum bende yurtta kalıyorum ve tekirdağda mühendislik okuyorum , öncelikle güzel ve yurduna çok uzak olmayan bir spor salonuna kayıt ol haftada 3 gün aşırı derece kendini başlarda zorlamadan ki ben ilk günden beri hep zorlarım canıma acımam düzenli spor yapmaya başla , sigara içtiğim için hep 65 kg dum şimdi bıraktım 75 e çıktım . Ben sabahları kalkıyorum haşlanmış yumurta midemi bulandırıyor diye yiyemiyorum ve yulaf ezmesi süt ve 1.5 kaşık progainer atıyorum bunu yiyorum bi avuçta badem , 2.öğretim olduğum için spora gidiyorum ve çalıştıktan sonra gelip geceden pişirdiğim 300-400-500 gram tavuk göğüsünü tüketiyorum , geceden çünkü yurtta ocak yasak ben gizli soktum çaktırma :)) yanında ne yiyebilirsem yiyorum muz vs sonra öğlen mümkünse tavuk değilse öğrenciyiz okulda ne bulursak yiyorum ama yağlı şeyler ve hamur işlerinden uzak duruyorum şerbetli tatlılar asla yemiyorum . Sonra akşam oluyor akşam yemeğinde yurtta varsa tavuk yoksa sebze yiyorum çünkü yaptıkları yemekleri beğenmiyorum kuru fasulye nohut felan yiyorum yanında bol bol pilav tüketiyorum .1 saat sonra felanda 300gram süte 3-4 kaşık gainer atıp içiyorum ve Gecede 11-12 gibi uyumaya çalışıyorum güzel beslen düzenli yaşa düzenli spor yap ve üstüne tozda içersen gainer gerçekten iyi ama tek başına gainer bir mucize yaratmaz bunu bil . Aynı durumu yaşadım seninle ve şuan iyi hissediyorum 75 kg oldum 3 haftada iyi bence 10 kg çok yağlıda değilim azcık göbeğimde oldu oda 2 haftalık diyet ve koşuyla gidebilcek gibi :) önce inan sonra pes etme oluyor :)

13. admysar

admysar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar öncelikle, benim bugün elime Hardline Progainer ulaştı, başta almak için çok tedirgindim %100 yorum kitlesinden %70 olumlu yorum okudum ama kafam %30 lukta takılı kalmıştı yinede aldım, 20 yaşındayım 48-50 kilo civarında dolanıyorum 7 ay sonra askerim erken sevk dilekçesi vermiştim kabul görülürse daha bile erken gideceğim cılız olmak istemiyorum sözleşmeli er fırsatını yakalarsam kalacağım çünkü ben bir keresinde 2 ay boyunca yemek öğünümü 4 e çıkarmıştım kalorili proteinli beslendim bi sonuç alamadım takviye olarak bu toza başlayacağım spor yapmak için inanın vaktim olmuyor hep bi koşuşturmaca içerisindeyim ama bi ilerleme kat edebilirsem spora vakit ayırmak için elimden geleni yapacağım, siz büyüklerime ve kullananlara sorum şudur

Ben hardline progaineri spor yapmadan kaç ölçek ve kaç öğün olarak kullanmalıyım bu konuda düşüncelerim çok var günde 3 öğün yemek ve yazacağınız miktarın desteğiyle iyi bir sonuç elde edebilir miyim.

14. PainKilleR

PainKilleR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Selam Kardeşim sana kendimden örnek vereyim 20 li yaşlarda 1,76 boy 47 kiloydum bu yüzden seni iyi anlıyorum kilo alamazsın diye birşey yok kilo almanın yolu vücudundaki kas kütlesini arttırmaktır bunun yoluda spor fitness , boady, ben o dönem spor salonuna yazıldım baktım etrafımdakiler protein kullanıyor biraz inceledim nutrition gainer aldım ilk etapta sonra onu birakıp gold whey protein aldım ama günde 5 öğün yiyorum ara öğunlerle kas kütlesi arttıkça iştah açıldı sonunda 70 kilo oldum. sürekli spor yaptığım içinde daha hacimli görünüyorum ve sonunda gören ne oldu sana hayvan gibi olmuşun diyordu.

15. Canyrkl

Canyrkl Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Instagram var mi abi senin

16. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    kullandığım dönemde etkisini ne yazıkki hiç hissemedim.

17. PainKilleR

PainKilleR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Yok birşey sormak istiyorsan buradan sorabilirsin

18. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    dymatize super mass gainer yada başka kaliteli ürünler varken sırf daha ucuz diye bunu almak ÇILGINLIKTIR !!!

hiç almayın bu ürünü ben size kendi evinizde yapmasını öğreteyim ; bir kaba yağ ve şeker koyun üzerine de yarım ölçek protein tozu !!!

daha önce çok gainer kullanmış ve zayıf biri olarak söylüorum uzak duracağınız iki gainer olsun bir hardline iki optimum. dymatize mass gainer en iyisi

19. Canyrkl

Canyrkl Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    neye dayanarak bunu soyluyosunuz dymatize super mass gainer avantajı nedir protein alacamda

20. tolgacakalx

tolgacakalx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İstanbul / Sancaktepe
    Kullandım faydasınıda gördüm başarılı bir ürün , tavsiye ederim :)

Sayfayı Paylaş