Hardline ProGainer 5000

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

66,1%
  2. orta karar

26,3%
  3. başarisiz

7,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 988 üye.
  1. Bodytansel

Bodytansel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Ankara
    selam arkadaşlar. Bu ay bende spora başlıyorum. 47 kiloyum boyum 1.60

2. Samet Şentürk

Samet Şentürk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    bende de aynı sorun var dayan bir şey olmaz her sabah mide bulantısı var 4 günde 1 kilo pes etme devam et sonucunu alıcaksın

3. Forumcuu

Forumcuu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Ss'i okudum ama doğru mu peki?

4. cephalus

cephalus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    aynı sorun bendede var ayrıca bundan 5 ölçek su ile beraber nasil bir bünye içecek bilemiyorum antrenmandan 40 dk once 4ölçeği karistirip içtim antrenman bittikten sonra tekrar 4 ölçek hazirlamistim yarısını zor içtim ayrica antrenman boyunca şişlik antrenmandan sonrada sabaha kadar rahatsız etti midemi.ne yapicaz bilmiyorum

5. hakuk

hakuk Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Yogurtla karistirin ben cilekliyi oyle tuketiyoruM meyvali yogurt gibi oluyor

cephalus bunu beğendi.
  6. Ferhat Ece

Ferhat Ece Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim 5 ölçek halinde bu sen 2 sefer kullan bunu 2.5 ölçek at günde 2 sefer + güzel beslenme listesi + antreman bak sonuç alabiliyor musun?

7. Emprhe

Emprhe Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Protein içeriği nedir acaba ?

8. Pan95

Pan95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba, 3 gün kadar önce hardline progainer 5000g aldım fakat doktorum kullandığım ilaçlardan ötürü bana önermediğini söyledi bu yüzden bırakmak zorundayım malesef. 189tl'ye aldığım progainer'ı 130tl'ye satıyorum (sadece 3 ölçek kullandım). Fişi de duruyor, ürün orjinaldir. Almak isteyen olursa iletişime geçebilir. Saygılar.

9. OmerTogrulxD

OmerTogrulxD Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Beyler 5 ölçek yerine 3 2 ölçek kullanan servis uzar daha iyi değilmi protein bcca creatine arg var zaten ?

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. nuhbestami7979

nuhbestami7979 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadşlar merhabalar , spora başlayalı henüz 1 ay oldu ve ben de gainer kilo aldırıcı kullanmak istiyorum ama bir türlü hangisini alacağıma karar veremedim , hem etkili hem de uygun fiyatta hangi ürünü tavsiye edebilirsiniz acaba , kilo almama hangisi yardımcı olabilir

11. eren123321

eren123321 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    kilo kas mı yağ mı hangisi

12. mericmeric

mericmeric Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İstanbul'da mısın kardeşim? Ben alabilirim.

13. escobar00

escobar00 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar herkese iyi günler. 175-180 boyum 60 kiloyum. 18 yaşındayım. Kilo almak için başlangıç olarak hardline progainer 1406gr aldım ama nasıl kullanacağım hakkında hiçbir bilgim yok haftada 3 gün muay thai 1 gün de halı saham var. Konu hakkında bilgili abiler kardeşler günde ne kadar kullanacağım nasıl kullanacağım hakkında yardımcı olursa sevinirim

14. Mert94

Mert94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar öncelikle merhabalar, yaklaşık 1 hafta oldu spora başlayalı ve haftada 3 ila 4 gün spor ve dirty bulk ile 1 haftada yaklaşık 2 kilo aldım. Şimdi karbonhidrata geçmeyi düşünüyorum ama çok erken mi sizce ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

15. MadTürk33

MadTürk33 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar ben 24 yaşında 185 boyunda 92 kiloyum ve vücut yağ oranım %12,5.. Hardline progainer 5000gr - Hardline Thermo L-Karnitine vede hardline KGT kombinasyonu yaptım kendimce minimum yağlanma sağlayarak biraz daha hacim kazanacağımı düşünüyorum lakin kullananların yorumlarını bekliyorum teşekkürler:)

16. solasguitarra

solasguitarra Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum ölçülerine bakılırsa senin kilo fazlan var, üstelik bu fazlalık yağ olarak var. Senin güzel bir diyetle biraz kilo vermen gerekir ki L-Carnitine kullanmak istemenden bu belli oluyor. Bu durumda senin yağ ve karbonhidrat oranı düşük Whey protein ürünü alman gerekir, kilo aldırıcılar sana fazladan yağ kütlesi olarak geri dönecektir. Senin günlük kalori ihtiyacını hesaplaman ve bu değerlerin altına inmen gerekir, fakat kilo aldırıcı takviyesi yapman bu duruma tamamen ters düşecektir. Kilo aldırıcı ürünler metabolizması daha hızlı çalışan, beslenmekte soru yaşayan ve iştahı az olan kişilerin kullanması gereken ürünlerdir. Senin ölçülerine bakıldığında böyle bir sorunun olmadığını anlıyoruz. Kas kütlesi için kullanman gereken ürünler yağ oranı düşük whey protein ürünleridir. Gainer sözcüğü kafanızı karıştırıp size yağsız kas kütlesi kazandırır fikrine yönlendirmesin hemen. Vücüt tipiniz, metabolizma hızınız, spor geçmişiniz ve seviyeniz ürün seçiminde çok önemlidir. Biraz daha araştırma yapmanızda fayda var. Özellikle ürünlerin kullanım amaçları konusunda forumda okuma yapabilirsiniz.

17. MadTürk33

MadTürk33 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Eki Görüntüle 45323
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Şubat 2017 ---
    IMG_3035.JPG Merhaba, anatomi olarak boy, kilo orantım biraz farklı zaten yani %12,5 yag oranı ne kadar fazla bilemedim.

lotleynek bunu beğendi.
  18. lotleynek

lotleynek Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    kardesim bosver sen milleti. Vucudun gayet guzel. Bu sekilde yag oranini %15in altinda tutarak hacimlenmeye devam. Vucutcu dedigin iri olur. ;)

19. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Bende bugün sipariş verdim bakalım çilekli 3kg. Bende cok gaz yapıyor sütle ama maalesef sütle içebiliyorum bitek. Bazı arkadasların önerisi oldu sütle karıştır çalkala sonra sahakerin ağzını açık bırak diye , 10-15 dk civarı o zaman köpürmesi gidiyomuş gaz fazla yapmıyormuş.. Bide ben günlük 2.5 sabah kahvalt sonrası bide 2.5 aksamüstü alacam bu 1 servis ediyo ve yeterlidir sanırım değil mi? Beslenmem iyi fakat herşeyden yeteri kadar yıyorum o yüzden supplement almak istedim..

20. nuhtekin

nuhtekin Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    hardline nin ürünlerini hiç bi ürününü sevmedim türkiyede üretilen vede ambalajlanan ürünlerin çogu çok düşük kaliteli bence

Sayfayı Paylaş