Hardline ProGainer 5000

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

66,1%
  2. orta karar

26,3%
  3. başarisiz

7,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 988 üye.
  1. Özgül Kara

Özgül Kara Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tadı en güzel olan marka hangisi sizce?

2. Mert2019

Mert2019 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Turkiye
    Merhaba üniversite de besyo öğrencisiyim, bir sunumumda kullanmam gerekiyor da kilo aldırıcıların markaları ne kadar önemli?

3. BoraKa

BoraKa Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    Markadan ziyade nasıl üretildiği ve kalite standartlarını karşılayıp karşılamadığı önemli. Mesela supplementler.com bu sitedeki her supplement son derece kaliteli, her ürününe güvenebilirsin

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Sorunuzu biraz daha açarsanız daha fazla yardımcı olabiliriz çünkü markalara göre içerik, üretim, besin değeri vs vs gibi tonla farklı faktör var.

5. Yalova22

Yalova22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok memnun kaldım 12 günde 5 kilo aldım :) Whey 3Mtrix ile kombin kullanıyorum, ancak güç olarak bana pek bir şey katmadı şu ana kadar 2 haftadır kullanıyorum herhalde erken daha güç için

Mass tech kullandım 2 kilo bile aldırmadı bana içindeki onca kreatine rağmen(Sahtesi olabilir mi) .

Arkadaşlar, bu ürün süper ötesi gerçekten şu ana kadar bir çok gainer kullandım ama bu kadar etkili değildi bende hiç biri. Gain Fast True Mass Mass tech serious mass

Tat olarak da hayatımda içtiğim en iyi tada sahip Gainer, Hardline tat konusunda gerçekten bir numara!

Burdan hocalara bir şey sormak istiyorum;

Daha fazla büyümek için ne yapabilirim? Ramazan sonrası 62 kiloydum şu anda 69 kiloyum ancak istediğim ölçülere sahip olmak için sanırım çok daha fazla kilo almak gerekiyor?

Bana büyümede destek olacak supplementler tavsiye edebilir misiniz? GH max yada Creatin başka bir şey?

173/69 boy kilo

ölçüler

Biceps 36
    Boğaz 38
    Bilek 17.5
    Bel 82
    Göğüs (Ölçemedim ama epey büyüdü)

Spor geçmişi olan biriyim

Şu anda Whey 3matrix ve kalan pro gaineri kullanıyorum.

Daha fazla nasıl büyebilirim?

6. lord-stark

lord-stark Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    protein tozuyla aralarında kıvam farkı var mıdır?

arkadasım hardline pro gainer kullanıyordu. geçen sene ürünü bitince yenisini stokta olmadıgı icin alamamıs ve baska bir sey vermisler paketli. paketi açıp hardline kutusuna boşaltmış.

şimdi ürünü kullanmadıgı icin bana verdi ancak marka vs. hatırlamıyor. ben kutuda yazdığı üzere 5 ölçek koyunca biraz kıvamlı oldu açıkçası. protein tozu olma ihtimalinden de korkuyorum cünkü bir günde 5x2 ölçek protein tozu içersem nalları dikerim. ürünün ne olduğunu, kaç ölçek almam gerektiğini nasıl öğreneceğim bilemedim. belki de bunun paketli versiyonudur eğer varsa?

edit: şu an 2 ölçeğim var. birisi yuvarlak muhtemelen hardline'ın. diğeri kürek şeklinde muhtemelen içine boşalttığı paketin scoopu. kürek şeklinde scoopu olan markalar hangileri acaba?

Son düzenleme: 17 Temmuz 2020
  7. Ramazanhill3445

Ramazanhill3445 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Resmini gönder bakalım buradan.

8. tekat

tekat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  9. makaronka

makaronka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese iyi forumlar 2 yıl önce kilo almak ve spor alışkanlığı kazanmak için hardline 5000gr pro gainer aldım ve yarısına kadar kullandım. Son tüketim tarihi 6 ay geçti oda sıcaklığında dolabımın içinde muhafaza ettim. Kokusunda görünüşünde bir problem yok topaklanma mevcut değil kullansam bir sorun oluşur mu ? Şimdiden çok teşekkürler

Sayfayı Paylaş