Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. spine

spine Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    protein 95 mi iyi bu ürün mü daha iyi .

2. Desaccorde

Desaccorde Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Genrise Whey Protein'in çikolata aromalısını alacağım ben de -sözde çikolatalı olanı- ama herkesin değindiği tek konu aromasının az olduğu. Neyse, değerleri ve yorumları gayet düzgün görünüyor. Gelelim soruya; ben bir ölçek Whey Protein'i 'Smoothie' olarak alsam spordan sonra ve bu şekilde de tadını içilebilir seviyeye getirsem olmaz mı? Örneğin, 250 ml. süt, 1 ölçek Whey Protein, Buz, Taze Meyve (Böğürtlen ve türevleri) ve 1-2 yemek kaşığı da fıstık ezmesi. Tabii ki fıstık ezmesinin makul olanını -az yağ oranı olan- nereden buluruz bir fikrim yok. Olmazsa ondan alacağımız yağı diğer öğünlerden keseriz, yeter ki bunun tadı güzel olsun. thums:

3. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Geçen ay 2 kutu muz aromalı almıştım kutuyu açtığımda resmen muz kokusu geliyordu şimdi 2 kutu çikolata aldım ve çikolata kokusundan eser yok kutuyu karıştırınca topaklanmaları gördüm ve topaklanmaları ezdiğimde beyaz,sarımsı gibi bir renk çıkıyor bu normalmi acaba ?

ercan41 bunu beğendi.
  4. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    Bugün mail attım ölçekle ilgili;
    Sayın xxxxx,

Ürünlere ölçek konulmaya başlandı. Ancak bir ölçek ürünün yoğunluğuna bağlı olarak 7-10 gram arasında gelmektedir.

Aslında bu karışıklığa neden olduğu için ölçek koymayı durdurmuştuk, aşırı istek üzerine tekrar ölçek konmaya başlandı.

Saygılarımızla,

5. rainhardt

rainhardt Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Nesquick çikolata tozu al her porsiyona bir kaşık karıştır

6. hüsüman!

hüsüman! Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    bu ürünü tavsiye ediyor musunuz ilk aylarda kullanım için?

7. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    evet uygun olur yeterli beslenemiyorsan.. zaten ucuz

8. gülay

gülay Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de bir süredir muz aromalısını kullanıyorum. Önceden 1 kutu Gaspari Myofusion kullandım, o çikolatalıydı. İkisini kıyaslarsak Gasparide aşırı bir şeker tadı vardı, canımın şekerli birşeylere aç olmadığı zamanlarda mide bulandırıyordu. Genrise ise son derece doğal bir aromaya sahip ama aşırı tatsız tuzsuz da değil. Her iki ürün de shakersız topaklanma yapıyor ki sanıldığının aksine Gaspari çok daha fazla topaklanıyor ve o şeker tatlı topakları yutmaya kalkınca nahoş bir tat oluşuyor. Her ikisinde de tatlandırıcı var ama Gasparideki çok tatlı. Etkilerine gelince... Gayet net bir şekilde söyleyebilirim ki; aynı sayıda idman ve aynı tip beslenmeyle, Gaspari kullanırken 3-4 ayda elde ettiğim görünümü Genrise'da 1 ayda elde ettim. Ve idman sonrası yorgunluk-iyileşme süresi de çok daha kısaldı, Gaspari'de bunu bu denli net hissedemiyordum. Tüm yorumlarım tabii ki bana özel olabilir, herkeste aynı etki gerçekleşmeyebilir ama bu üründen sırf daha uygun fiyatından ötürü kullanmayan varsa, hiç korkmasın gönül rahatlığıyla alsın diye paylaşmak istedim...

9. aseveda

aseveda Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    sizde gen rise sıtesıne gırıyormu arkadaşlar ?

10. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    genrise casein de çıkarırsa süper olur :) yada blend protein falan.. öğün açığında tüketebileceğimiz ucuz protein kaynağı olsa fena olmazdı

11. hüsüman!

hüsüman! Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    gittigidiyorda fiyatı 34 lira iyi midir? ordan hiç alan oldu mu acaba? güvenilir mi? şimdi sahte bir şey almayayım :/

12. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Resmi sitesinden al kafan rahat etsin

13. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Blend ürünü var fakat pek ekonomik sayılmaz Protein C diye aratırsan ürünü görebilirsin.

14. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    evet sağol sen diyince baktım ama pek sıcak değil izolat wheye nazaran.

bcaa toz var 1000mg yazıyor ama içeriği belirtilmemiş. fiyatıda gayet uygun. bundan almayı düşünebilirim.

15. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    :):):lol::lol:

16. EMN

EMN Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Ürünü hangi siteden alıyorsunuz ben 1 kutu aldım eczadükkanından birdaha alacağım da bu siteden alsam mi yine?

17. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    genrise shop a bak

EMN bunu beğendi.
  18. oz2525

oz2525 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Genrise'ın Whey Isolate Complex ve Whey 95'ini son 3 haftadır kullanıyorum. Genelde Nutrex'in son çıkan Black Infusion'ı ile karıştırıp kullanıyorum. Ama tek başına içtiğim de oldu.

Yorumlarım şöyle:

Whey Isolate Complex: Toz hali diğer kullandıklarıma göre acaip ince. Tat yok. ama rahatsız edici düzeyde değil, kullanımı rahat sayılır. Hafif bir kokusu var. İçinde Soy proteini de olduğu beliritiliyor. Oranı ise belirsiz. Whey İzolattan çok soy içiyor olabilirsiniz yani.

Whey 95: Whey concantrate'dir. Çikolata tadında. Ben hiç beğenmedim tadını. Tatsız olanı daha iyi bence. Toz hali yine acaip ince. Kokusu da rahatsız edici gelebilir.

Fiyat/gramaj değerlendirmesi yapıldığında piyasadaki adı sanı olan yabancı ürünlere göre çok da bir fiyat avantajı kalmıyor. Arada sadece 20-30 TL'lik bir fark oluyor (yabancı ürünler daha pahalı olmak üzere). Ekonomik durumu çok sıkışık olan için kayda değer olabilir ama kalite ve güvenilirlilik düşünüldüğünde yabancı ürünler tercih edilebilir.

Genrise gramaj, tat ve ürün içerik ve oranları ile ilgili detaylı açıklama, şeffaflık konularında çalışırsa yabancı ürünlere göre avantajlı duruma gelebilir.

19. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123

oz2525 ürünleri biraz karıştırdın sanırım isolate complex ürünü saf isolate soya içermez. Whey 95 dediğin ürün ise Protein 95 adlı ürün olması lazım bu ürün soya ve whey con. karışımı bir üründür. Soya-Whey oranları dediğin gibi belirtilmemiştir.

Fiyat konusuna gelince son 6-7 ay içinde ürünlere 2 defa zam geldi daha öncesinde gayet ekonomikti fakat şuan fiyat / performans avantajını yitirmiş durumda.

oz2525 ve NacHo bunu beğendi.
  20. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    tadı içtigim en kotu tada sahip protein tozu muz aromalısını kullanıyorum sütle karıştırarak içiyorum.topaklanma yapmıyor ama ne kadar calkalarsanız calkalayın bir süre beklettikten sonra cokme yapıyor tam anlamıyla karışmıyor yani.Yararına gelirsek 700 grmlık bir kutudan mucize cıkmıcagı için o konuda yorum yapamıyorum.

Sayfayı Paylaş