Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bunun resmi sitesi neresi ordan almayı düşünüyorum whey...
    Üstelik;
    Bi Normal whey protein 700 gr var,Bi İsolate var İsolate Complex var Hangisi en iyi türü.Benim bildiğim en iyisi Hidrolizat ama bu yok.
    Normal sadece WHEY yazan genrise muzlusunu almayı düşünüyorum,sizce iyi seçim mi?Ve nerden alayım güvenilir olarak?

2. oz2525

oz2525 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    BeachBoy, dediklerin doğru.. 2sini karıştırdım...

3. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ANkara'da güvenilir enrden alırız özelden bari atın

4. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    google a genrise shop yazın

5. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    açılmıyor site,elden alınabilecek dükkanlar yok mu ankarada güvenilir genrise?

6. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
  7. Xympus

Xympus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar forumda yeniyim 4aydır bu işi yapıyorum ve ilk defa protein alıcam sizce ilk defa için bu ürünü almak mantıklımı ?

8. vendetta26

vendetta26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    dün sipariş verdiğim ürün bugün elime geçti. tat ve koku olarak iyi . %94.7 protein değeri olarak muhteşem fakat bu kadar ucuz olması kafa karıştırıyor. deneyip göreceğiz. bir de kabını biraz daha özene bezene şekilli falan yapsalarmış ******lerde daha fazla yer alabilirmiş.

9. Lev

Lev Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Bugün Genrise firmasının kurucu ortaklarından olan Sn. Sadık Çınar beyefendi ile bizzat görüşme imkanım oldu.
    Aslında bu planlanmış ya da düşünülmüş bir sohbet değildi hatta oldukça sürpriz bir görüşme oldu şöyleki;

Geçen hafta içerisinde aldığım bir üründen sorunlu olabileceği gerekçesi ile Genrise firmasına 17-06-2012 tarihinde (Dün) bir e-mail yolladım, bugün öğle saatlerinde kapım çalındı ve sürpriz bir şekilde Sadık Bey konuyu yüzyüze görüşmek üzere beni evimde ziyaret etti. Yaşadığım sorunu kendisine tekrar ilettim ve kendisinden tatmin edici cevaplar aldıktan sonra kendisi ile yaklaşık 1.5 saat süre ile A’dan Z’ye pek çok konuda konuşma imkanım oldu, tahmin edeceğiniz üzere konuşmanın merkezi Genrise ürünleri ve Türkiyedeki sporcu gıdaları piyasası üzerineydi konuşmalarımızda spinat ürününe neden “spinat” adı verilmek zorunda olduğundan ünlü vergilere, fiyatlarının nasıl bu kadar düşük olabildiğinden içeriklere neden B12 vitamini katıldığına kadar hemen her yönüyle tatmin edici ve oldukça detaylı bir görüşme oldu.

Daha önceden belirttiğim gibi benim açımdan oldukça sürpriz bir görüşme idi, zira takdir edersizinki Türkiye pazarında faaliyet gösteren herhangi bir şirketin müşteri memnuniyetini bu kadar ciddiye alması ve bizzat müşteriyi evinde ziyaret etmesi gibi bir olguya alışık değiliz hatta sanırım bu olay ilk bile sayılabilir. Kendisi ile ilgili ilk izlenimim gayet samimi ve açık cevaplar vermesi oldu, ayrıca kendisi nin bir eczacı olduğunu öğrendim ve konulara oldukça hakim ve bilgili olduğunu gözlemledim.

Sadık bey ile yaptığım görüşmede konuşulanların tamamını bir anda buraya aktarmam imkansız olduğu için şimdilik bu kadar diyerek yazımı bitiriyorum.
    Son olarak Sayın Sadık ÇINAR beye tüm sorularıma içtenlikle ve dürüstlükle cevap verdiği için teşekkür etmeliyim.

Sağlıklı günler dileği ile.

#Konuyu buraya açma gereği duydum , konunun farklı bir başlığa taşınması gerekiyorsa forum moderatörleri gereğini elbette yapabilir.

Alfamatador, chimera, himmet_Dal ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Sorununuz neydi ve nasıl cozuldu onu soyleseydınız bari

FedoR bunu beğendi.
  11. reproach

reproach Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    genrise ürünlerini kullanan biri olarak bir kaç yorum yapmak istedim. şimdiye kadar 2 kutu genrise rünü bitirdim ve şuan 3.sünü kullanmaktayım. 2.5-3 ay kadar protein alarak body çalıştım

ilk kullandığım ürünleri whey protein isolate komplex'ti. tad olarak içimi zor, çok köpürüyordu. ama gözle görünür etkisini gördüm.

ikinci olarak pcv ürününü kullandım. diğerlerine ek olarak creatine ve glutamin var. tad olarak çok iyi, içimi çok rahat, çok hafif köpürüyor. ve etkisi de gözle görülür bir şekilde devam etti.

ve son olarak 2 gün önce standart whey protein aldım. tad olarak çok iyi olmasa da en ufak bir topaklanma ve köpürme yok. işi biraz ilerletmiş gibiler. bundan verim alabilir miyim bilmiyorum, ramazan ayı sebebiyle yeterli beslenemiyorum sadece kas kaybetmemek için gidiyorum şu an. bununla ilgili yorumu da ilerde yazarım.

almak isteyen arkadaşlar gözü kapalı alabilirler. ben etkisini gördüm. supplementlere çok para yatırmaya gerek yok. hem de bir türk markası. kargo da 2 gün sonra elinizde. öneriyorum.

Padisah91, halil98 ve moothy bunu beğendi.
  12. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    bugün sipariş ettim kullanıp görecez , bütün salon bundan kullanıyor.

13. gokom

gokom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    istanbulda elden nereden alabiliriz

14. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    kadıköy den

15. gokom

gokom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tam adres verırmısın

16. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53

Protein tozları konsantre, izole veya hidrolize olmasına göre karışım veya köpürmesi çok ya da az olabilir, köpürmede ki azalma yada karışım ve topaklanma sorunu sizin kullandığınız çeşide göre değişecektir. Bildiğim kadarıyla Genrise diğer markalara nazaran hammaddeyi işleme ve katkı miktarını min. yapıyorlar; bu nedenle kullandığım diğer markalara oranla zaten köpürme, topaklanma vb.. az. Tek olumsuz yanı tadı olsa gerek, ama tadı da çok önemli değil açıkcası.

17. Fit

Fit Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    adresi banada yollarmısn

18. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    kapanmış mı ne olmuş anlamadım yok olmuş sanki kadıköy ofisleri :)

19. gokom

gokom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben maıl attım ıstanbulda yokmus

20. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    bazı arkadaşları anlamıyorum,fiyat ucuz diye kıllanıyorlar falan..hayır fiyat pahalı olsa da bu kez performans/fiyat oranı çok düşük diyeceksiniz..ee napsın bu adamlar hiç protein falan üretmesinler mi..bi kere bu wheyin 3 kutusu 90 tl yapıyor,2230 grama denkleştirirsek 100 tl falan yapıyor..optimuma bakalım,marka+reklam+tad+gümrük geçişi falan derken tabi ki üzerinde biraz daha fiyat farkı olacak ve tüm bunları topladığınızda o fiyat farkı 60ı çok rahat bulur..bakın zaten kendiniz söylüyorsunuz reklam yapmıyorlar,tadı çok kötü katkı maddesi kullanmıyorlar,kutu çok özensiz vs diye..cevapları kendiniz veriyorsunuz ama hala kuşkular içindesiniz..bence bunlar boşuna..ben daha kullanmadım bu ürünü ama bu hafta bi kutu sipariş ediyorum..tad benim için önemli değil zaten içmeniz 5 saniye falan sürecek birşey..aminoasit profili hakkında da endişem yok çünkü bu kadar belgesi olan bir ürün böyle bişey yapmaya kalkarsa nitrofull gibi para cezası kesmezler sadece,üreticileri hapislerde sürünür..ayrıca bu kadar sponsorluğu var adamların,fenerbahçe gibi bir takımın bir şubesine sponsorluk yapıyorlar..en ufak bir şüphe olsa fenerbahçe bu sponsoruluğu almazdı zaten..o yüzden içerik bakımından da rahatım..ürünü alıp denememek için hiçbir sebep yok..almayanlar kaybeder..

Sayfayı Paylaş