Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. diluted

diluted Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer o beyaz topaklar,orada olmaması gereken yabancı maddeler değilse,yani içtikten sonra zor hazmedilme gibi bir sorun olmayacaksa veya mideme dokunmayacaksa içmeye hazırım.Performansta düşüş olmadığı müddetçe pek de önemli değil açıkçası bu tür şeyler ama yazdıklarımdan endişelendim işte.Siz içtikten sonra en ufak bir terslik hissetmiş miydiniz?

Bir de,twinlab başlığında bir arkadaş da twinlab'de buna benzer topaklar çıktığından bahsetmiş.Evrensel bir sorun sanırım?

2. burakyaka

burakyaka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Genrise

Ben Genrise whey kullanıyorum düzenli ve bir yıldır çok güzel kas yaptım. Bence en az diğer wheyler kadar kaliteli. Hatta tamamına yakını saf whey olduğu için aroması ve topaklanmayı önleyici oranı biraz düşük kalmış. Aslında bu bir yönden iyi birşey neredeyse katkısız saf whey içiyoruz gibi oluyor. Ben portakallı genrise a nazo ekliyorum portakallı, nazo da şeker sıfır. Çok lezzetli oluyor. Ayrıca bir shaker da 80 grama kadar rahat rahat topaklanmadan karışabiliyor. Çikolatalısına da nesquik falan eklenip aroma arttırılabilir. Ayrıca Genrise ın creatininden de çok memnunum. Bi ara maddi sıkıntıdan dolayı nitrofull kullanmıştım ama proteinden çok laktoz var bence nitrofull de, bir shakera 200 gram whey koyuyorum çalkalayınca eriyip gidiyor.

Genrise hem fiyat hem de katkısız olarak yeni gözdem bench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:28 ----------

Bu arada Gluten e alerjisi olmayanlara Gluten(Buğday Proteini) alıp ekmeklerinize katmanızı tavsiye ediyorum. Ben ekmeğimi kendim yapıyorum %40 Protein içeriyor. Ayrıca gluten bitkisel jelatin olduğu için eklem ağrısı diye birşeyiniz kalmıyor.

3. erdi23

erdi23 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    hadi hayırlısı dün 5 kutu sipariş verdim kargo felan herşey dahil 155 lira tuttu toplam 3500 gr kullanıp sonuşları yazıcam

4. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    bugün elime geçti çıkolatalısı whey proteın ıcınde topaklanmalar oldu sutle yaptım bı de ıdmandan sonra su ıle denıcem bakalım tadının onemı yok gereken proteını alsak yeterli :)

5. mxhmxt44

mxhmxt44 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar bende dun itibariyle whey protein isolat (cikolatali) kullandim ilk kez. Goruslerimi yazayim, tadi ve kokusu hicte kotu gelmedi, kido cikolatali sutle karistirdim. Kopuklenme oluyo ama cok az, topaklanma hic olmadi. Bide icinden olcek cikmadi, sinir oldum :) bi yemek kasigi kullandim. 30 tl + kargo cokk ucuz bence tavsiye ederim

Arkadaslar sizede sorayim spora yeni basladim, spor salonundaki hoca antremandan once ve sonra kullan dedi sizce mantikli mi ?

6. mxhmxt44

mxhmxt44 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Benim sorularimi cvplayacak bi arkadas var mi ?

7. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    sabah ve idman sonrası kullanabilirsin

8. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Çok yazan olmuş ama hala almakla almamak arasında karar veremiyorum.tat benim için önemli aslında elimde 1kg a yakın redis protwhey var ve tadından dolayı içemiyorum su ilede süt ilede denedim ama imkanı yok o kokusu tadı içilecek gibi gelmiyor bana bazen 2-3 gün düzenli içiyorum zorla ama diğer günler içemiyorum vs. bu ürünü alıpta bunda da aynı sıkıntının olmasından çekiniyorum.. Optimum Whey ile tabiki kıyaslanamaz ama ikisinin arasında kaldım açıkcası bir yandan 160tl fazla geliyor şuan genrise 5kutu alırım neredeyse ama genrise'inde tadı kötü ise aldıklarım çöpe gider gibi düşünüyorum..Redis çikolatalı vardı genrise muz tercih etsem içebilirmiyim acaba ?

9. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    içinden ölcek cıkmadı , 1 yemek kaşıgı yeterlımıdır 30 gram ıcın ?

10. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Nasıl olduğunu anlayamadım ama birden 2 kutu muz aromalı whey siparişi verdim :) gittigidiyor üzerinden aldım budd y vita min adlı kullanıcıdan kendi sitelerinde 7küsür lira kargo ücreti cıkartıyorlar bende bakındım 50tl üzeri ücretsiz kargo diyor 2 kutu aldım daha hesaplı oldu sanki..Ürünün sahtesinin olacağına ihtimal vermedim açıkcası.

11. mxhmxt44

mxhmxt44 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkurler, ben her gun idman yapmiyorum, bi gun arayla calisiyorum, dinlenme gunumde kullanmama gerek yok degil

12. silyum

silyum Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
  13. aseveda

aseveda Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bende 2 whey 1 tanede karbonhidrat sipariş ettim tad olarak o içilmiyecek diyenleri kınıyorum gayet iyi tadı var çikolatalısını aldım bu arada arkadaşta portakallı var kötüymüş tadı köpürme yok topraklama var + ben protein ve karbonhidratı 600ml su koyup çalkalıyorum fakat içinde siyah birşeyler çıkıyor buna anlam vermedım açtım kutuya baktım bişey yok çalkaladıktan sonra siyah birşeyler en sona kalıyor :S ve en merak ettıgım şey acaba içindeki protein oranı % kaç nitrofull birisi test ettmiş %30 cıkmıs buda öyle olmasın :S

14. erdi23

erdi23 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    arkadaşlar kargo elinize kaç günde ulaştı 6 gündür haber yok

15. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    genriseshop tan mı aldın ?
    eger oradan aldıysan ara konuş,çok yardımcı oluyorlar

16. erdi23

erdi23 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    genrise shopu aradım bugün kargomun geldigini evi bulamadıklarını söylediler gittim kargo şirketinden bel teslim aldım yinede sagol bilgi verdigin için moothy

17. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    İzolat wheyi kullanan varmı? Shakerla karıştırırken bile içinde küçük sarı tanecikler oluyor. Onları bi türlü karıştırarak yok edemedim mecbur yutmak zorunda kaldım. Sizde varmı öyle birşey?

18. mxhmxt44

mxhmxt44 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bende de oluyo, dilimle eziyorum icerken. İrili ufakli 30-40 tane sari topak olusuyor

19. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Herşey güzelde o topaklar kötü be. Neyse bunada katlanacaz artık napalım.

20. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Topaklanma sorunu katkı maddesi eklemek istemediklerinden kaynaklanıyormuş.Ama içerken o kadarda sıkıntı vermiyor bana besin değerlerini analiz ettirme şansımız olsa keşke de ne içtiğimizi bilsek.

Sayfayı Paylaş