Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Fiyatı uygun fakat kaliteye aynı şeyi söylemek zor.

2. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Bende ilk defa protein tozu kullanıcam çikolatalı geldi bugün elime suyla içicem tadı çirkinse artık kako falan bulcaz bişiler önerisi olan varmı çikolatalı deneyen

3. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Yazılardan dolayı kutuyu görünce kusasım geldi bu kadarmı kötülenir tadı kokusu anlayamadım,bugün denedim içerken ne kokusu geldi nede kötü bir tad gayet içilebilir kakaolu süt gibiydi memnun olmayanlar bimden dost süt kakaolu alsınlar 55 kuruş (200 ml oluyor) onu boşaltın 50 mlde su ekleyin(toplamda 250 ml) sonra çikolatalı wheyi koyun karıştırın için,kokuda yok kötü tadda yok lütfen kullananlar daha gerçekci yorumlar yazsınlarki ilk kez kullanacaklar önyargıyla bakmasın,resmen içerken kötü tad kötü koku aradım ama yoktu gayet güzel tavsiye ederim.

TIME ve Alfamatador bunu beğendi.
  4. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    wrestler okumam yazman iyi mi senin bişey bilmiyorrum ki yazıyorum yazdıklarımı iyi okusan iyi anlardın genrisenin 12 çesit proteın tozu var complex ve izolete complex urunlerını kullandım içerik olarak b3 b16 b12 vitaminleri var bcaa yok glutamın yok buda insanın anteremanını kucukte olsa etkılıyor 2.si gulatamık asit glutamın değildir
    ben sadece genirsenın complex ve complex isolte ürününü kullandım içeriklerini biliyorum 4 kutu aldım üstüne 1 kutu 120 kapsul taurin 1 kutu da 120 kapsul arginin aldım proteın tozu etkılı değil kalıte olarak 10 üzerinden 5,5 veririm aldığım argenın ve taurinin kutusunu yarıladım bosuna almısım .onlarıda
    2.si piaysada olkadar proteın tozu ve amınoa creatinler var kalıte bişey kullansaydın anlardın ant sırasınada nasıl bir etkı verdiğini yanı anlıcan ant öncesi bi gun genrise iç diğerkı gun nitrotech yada ultimate kullan dediğimi anlardın birde amino asit hapların etksını anlamıyorum demişin 7 tane amıno al ant öncesi ozaman anlarsın
    bu ürünü off gunlerde kullanıyorum 4 almıstım 3 kutusu bitti ant öncesi ve sonrası kullanılacak kadar iyi bir ürün oldunu sanmıyorum

Son düzenleme: 13 Şubat 2012
    FatihSüleyman bunu beğendi.
  5. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    BCAA dediğiniz şey esansiel 3 aminoasitten ( L-valine L-isoleucine L-leucine) oluşan bir üründür. Bu aminoasitler de her proteinde mevcuttur. İlla üzerinde şu kadar BCAA vardır diye yazması gerekmez.

Örneğin: Genrise Whey Isolat ürününde: 100 gr: 22.2 gr ( L-valine L-isoleucine L-leucine) BCAA vardır. Buda 33 gr lık porsiyonda yaklaşık 7.5 gr BCAA demektir.

mista ve wrestler bunu beğendi.
  6. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    bu ürünü izmirde nerde bulabiliriz,

hardline gibi tadı yoktur inşallah, hardline içtiğimde kusacak gibiydim her defasında.

gaspariye geçtim daha sonra yok böyle tozz dedirtti bana.

hardline ile bunu bitiren varmıdır

7. Desperate81

Desperate81 Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Protein gainer ve kreatin Genrise kullanıyorum gayet iyi urunleri var.Su urun nasıl acaba almayı dusunuyorum iyi mi PCV 750g toz

8. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    sitesinde yazıyor,ilk bakmanız gereken yerde yani :)

Ecza Dükkanı Bitkisel Ürünler Mağazası 1203/11 Sokak No:3/405 Yenişehir / İzmir İZMİR http://www.eczadukkani.com Sabit Hatlar İçin Ücretsiz Müşteri Hattı: 0 800 415 69 12 Telefon: 0232 449 8011

Dexter_Morgan bunu beğendi.
  9. byck

byck Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle hepinize merhaba. Çok uzun zamandır siteyi takip ediyorum ancak üye olmak bu güneymiş. Yaklaşık olarak 1-1,5 yıldır bb. yapıyorum. Çok fazla ürün denemedim. Genrise markalı ürünü bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Eğer bir aksilik olmaz ise hatfa içi 5 ci kutuyu almaya gideceğim. Kendi şahsıma söylemek istiyorum gayet memnunum. Tadı na gelince herkesin damak zevki bir olmaya bilir. Ancak bende ne bir bulantı nede farklı bir şey yaptı. Su ve sütle çok rahat kullanıyorum. Büyük bir kavanozun içine bazen süt bazen su katıyorum yaklaşık 250-300 ml kadar. içine tozu atıyorum kapağı kapatıp çalkalıyorum. kısa bir sürede karışıyor. Eğer su veya süt biraz soğuk olursa karışım süresi uzuyor. Bende su veya sütü biraz ılıtarak kullanıyorum. Hiç topaklanma olmuyor. Evet biraz köpük oluyor üzerinde ancak bence çok da önemli değil gibi geliyor. Haa gönül isterki en iyi ürünleri kullanmak ama maddiyat olayı bu. Alsancakta İtalyan pazarı diyorlar sanırım. Orada bir dükkandan alıyorum. 700 gr 28 tl. Genrise Whey protein. Muz aromalı gayet güzel..!

10. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    teşekürler. bu italyan pazarı nerde? kıbrıs şehitleri olmasın hocam

11. byck

byck Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İyi akşamlar. Evet hocam Kıbrıs şehitleri. Ancak bana orasının italyan pazarı olduğu söylendi. Belkide yanlış olabilir. Kıbrıs şehitlere girince solda bir iş hanının alt tarafına giriyorsunuz. Oradan temin ediyorum.

12. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    teşekkürler bende alacam hangi dükkan adını biliyor musunuz?

sizce orjinalmı bu ürünler siz kervan pasajını kastediyorsunuz ben gitmiştim de oraya bazı wheyler hakkat çok ucuz.

13. byck

byck Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısınız Kervan pasajı olabilir. İnanın pek fazla gitmediğim yerler olduğu için bilmiyorum ismini. Dükkan ismi yazarım ancak reklam olur diye bir sıkıntı olmaz herhalde. Buddy Vitamin diye bir dükkan. Görevli arkadaşta çok bilgili gibi geldi bana. Çok yardımcı oluyorlar. Eğer orjinal mi diye soruyorsan ben nasıl anlayacağımı bilmiyorum. Şmdi kutu üzerine baktım. İzinleri ve onay numaraları var (Iso falan). Firma telefonu adresi de yazıyor. Yani belki bunlar yeterli olmayabilir ancak bu güne kadar bir sıkıntı olmadı. Yaptığım araştırmada satış yapan dükkanın güvenli bir yer olduğunu öğrendim. Bana göre bir sıkıntı yok. Ancak başkalrı ne düşünür bilemiyorum. Umarım yardımcı olmuşuımdur.

Dexter_Morgan bunu beğendi.
  14. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Genriseın sitesinden satış noktalarına bak arkadaşın dediği yer doğru

15. hp22

hp22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    nerdeyse bedavaymış :)

16. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    alıp denemeye değer diye düşünüyorum sonuçta 30 lira fazla bi fiyat degil :)

17. diluted

diluted Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Whey isolat aldım,sütle karıştırdıktan sonra bunları farkettim..... :shock:

http://imgur.com/6jiRi

http://imgur.com/dkDqT

http://imgur.com/uC8V2

Tam 1 dakika mikserle yüksek ayarda karıştırdım bana mısın demediler.Baktım hâlâ süt üstünde yüzüyorlar,cesaret edip içemedim.Kovaya baktım sonra,tozun içinde bir sürü varmış meğer.Parmağımla ezince bile zor parçalanıyorlar.Ama normal whey'inde böyle olmamıştı.Isolat kullananlar bir bakabilir mi,sizde de böyle olmuş muydu? Ha bir de kovayı açtığım gibi inanılmaz keskin,neredeyse acı bir koku yükseldi.

18. Pluchart

Pluchart Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Daha önce Whey 95 ve Isolat Complex kullanmıştım, onlar da yoktu fakat son aldığım Whey Protein olanda var bu beyaz topaklardan. Ben de shakerda çözmeyi başaramıyorum ve onları da içiyorum. Aldım inceledim, iki parmağımın arasında ezdim sanırım arada aromasız olarak kalmış protein tozu parçaları onlar. En azından tadından öyle anlıyorum. Aklıma başka bir şey gelmiyor. Umarım üretim ile alakalı bir sıkıntı değildir.

19. EMN

EMN Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Eczaadükkanı diye bi sitede baktım 750 gr Whey proteini 28 tl bu ücretin içinde kargo da var mi ki?

20. silyum

silyum Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    o fıyata 4 5 lırada kargo parası ekle.

EMN bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş