Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    4 tane aldım 146 tl mal oldu kredi kartına peşin cektırdım bakalım ne olucak optimum hardlinoe ve nitroful kullandım umarım nitroful gibi olmaz buda

2. Alfamatador

Alfamatador Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Dün 4 kutu ürün elime geçti
    daha önceden de genrise kullanmış biri olarak yeni ürünleri bana farklı geldi

whey protein complex: içerisine bol miktarda şeker ve aroma ilave edilmiş,genrise da aradıgım o doğal tadı yakalayamadım.Şeker miktarı bayıcı derecede.Çalkaladıktan sonra içerisinde ufak beyaz partiküller kalıyor.Nekadar karıştırırsam karıştırayım bunu yok edemedim.
    Köpüklenmesi daha da artmış,suyla karıştırınca bile birhayli köpürdü.

whey protein izolat:kompleksteki aroma sıkıntısı bundada var,ama biraz daha hafif sanki.Köpürme ve şeker sorunu bundada mevcut

whey protein (muz aromalı): Muz aroması fena değil,köpürme birhayli fazla.Şeker miktarı komplekse göre daha iyi ayarlanmış gibi,tadı baymıyor.

whey protein(çikolata aromalı): Kompleksteki negatif özelliklerin hepsi bundada mevcut,kompleksteki beyaz parçacıklar yok.

3. obenturkcan

obenturkcan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hardline ve on kullanmış biri olarak genrise şans tanıma adına protein complex ürününde 2 adet sipariş yaptım izlenimlerimi paylaşacağım

4. maidenemo

maidenemo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    stoklar bittikten sonra yeni gelen stokun tadındaki farklılık seninde dikkatini çekmiş ben hep konsantresini kullanıyorum beyap pütürler topraklanmalar çok fazlalaştı ve harbi harbi nişasta tadı alıyorum moralimi bozmamaya çalışıyorum ama şüphe içime kaçtı bikere

Alfamatador bunu beğendi.
  5. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    ürün elime ulaştu aldığıma pişman oldum tadını beynmedım tereddütlerim var umarım nitrofull gibi cıkmaz
    1 ay içinde bitirir etkilerini yazarım eğer yaparsa tabi:)

6. batt

batt Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    izole whey complex aldım içinden ölçek çıkmadı. aynı durumu yaşayan arkadaşlar varsa kaşıkla nasıl ölçeklendirdiklerini yazabilirler mi

7. obenturkcan

obenturkcan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    karışmama sorunu var shakerın içinde beyaz beyaz kalıyor içerken bogazınıza takılıyor pütürtüller kesinlikle tadı çok kötü değil ama on whey gold gibi değil benim dikkatimi çeken içinde bcaa lar yok birde onun yerine çeşitli b vitaminleri ve katkılar eklenmiş etkilerini ilerleyen günlerde yazacağım

8. Alfamatador

Alfamatador Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Başka protein tozlarının ölçeklerini kullanabilirsin,ufak farklar olabilmekle birlikte aşşağı yukarı önceki protein tozunun 1 ölçeğinin gramajına yakındır kullanacağın toz.1 veya 1.5 ölçek kadar tozu tek seferde kullanabilirsin.
    Hassas mutfak tartın varsa oda iş görür.

9. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Muzlu olanın tadı , kokusu berbat...

Çikolatalı muzluya göre daha içilebilir , ben içine bir çay kaşığı kakao atıyorum daha içilecek oluyor çikolatalı olan...

10. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    eskıden derdim protein olsunda tadı nasıl olursa olsun diye ama simdi pişman oldum
    genrise dekı tad acayıp koku mıde kaldırıyor ben 4 tane aldım 2,800 gr sanırm zor bitircem
    etkı olarak bişey diyemem daha yenı basladım optimum dan sonra bu tada alısmak zor olucak
    whey komplex aldım 2 tane sutle karsınca kopuruyo 2 tanede de whey isolat komplexs aldım ama buda köpürmüyor
    eskıden tada onem vermezdim ama şimdi kararım değişti
    etkısını gösterirse yazarım

11. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    bu tozu içerken bugun sutle içerken mıdem bulandı kustum
    acaba neyle içmeliyim tavsiyesi olan varmı böyle giderse 4 kutuyu cope atmak zorunda kalıcam
    optımumdan daha iyıi tadı olan baska protein varmı ?

Son düzenleme: 21 Aralık 2011
  12. obenturkcan

obenturkcan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle abartmışsın tadı değilde karışmasını desydin pütürlü pütürlü daha dogru olurdu tat olarak daha kötülerini gördüm bu tadı iidare ederler arasında

13. TeFo

TeFo Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    4 kutuyu yarı fiyatına alırım çöpe gitmez :Dhyper_ Mide bulandıracak kadar değil çoşmayın hemen:)

14. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    of gunlerde kullanıyorum 1 lutusu bitti tadına bişey demiyorum ben kokulara karsı hasassaım ama o kokusu varya kotu ettı benı ama içiyorum alıstım :)
    ama sunu söyleyebikirim 20 gundur kullanıyorum etkı adına olumlu bişey diyemem glutamın ve bcaa içermediği için ant performansını etkılıyor

15. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    2.jpg

1.jpg

3.jpg

Genrise ürünlerinin ISO 9001:2000 , Uluslar arası HACCP ISO 22000 kalite sertitikaları ve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının Gıda Üretim izni sertifikaları mevcut.

Ürünlerin sağlıklı ve kullanılabilir olduğu çeşitli denetim kurumlarınca sertifikalandırılmış. Ama performans ve etki bakımından güvenilirlik konusu bireysel bir konu.

bdyc22, FedoR, Pappy ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  16. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum, tadı ve kokusu haricinde fiyatına göre çok iyi.

Pappy bunu beğendi.
  17. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    1,5 kutusunu bitirdim karsısk meyve suyuna karıstırp içiyorum etkı olarak bişey hissetemedım whey poteın complex le whey proteın isolat komplex urunlerı orta fiyat bir ürün ben 4 kutu aldım ama etkı acısında hiç bir etkısı yok içinde amino vebcaa glutamın olmadığı için ant zor gecıyor ama bu genrisenin 3 tane pahalı koplex proteın tozu var onların içeriği guzel ama 700 gr 60,55,70 tl bu 3 ürünü kullanmak isterım ama 70tl dan 3 tane alsam 210 tl yapar oda biraz tuzlu gelir
    syntrax whey aldım bugun artık genrıseyı of gunlerde ve vucudun proteın mıkatraını karsılaması için kullanıcam
    whey proteın komplex ve whey isolat omplex ürünü orta karar bi ürün

18. griaragorn

griaragorn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Protein tozum bitmek üzere, fiyat ürün araştırması yapmak için girmiştim.
    Bu ürünün tadını bilmiyorum ama protein tozlarımı biraz sulandırılmış yoğurt, üstüne bal pekmez bazende yulaf ezmesi katarak tüketiyorum, belki işinize yarar...

19. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Sipariş vericektim ta ki yorumunuzu okuyana kdar.Bu düsünceniz halen devam etmektemi acaba? Geçen sene bu markanın Creatin ve omega3 urunlerını kullanmıstım.Whey de böyle bir durum varmı gerçekten?

20. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Bu fiyata bu kadar güzel yorumlar görünce bu protein tozunu denemeye karar verdim bakalım nasıl birşeymiş şu tozlar,sanırım çoğu kişi çikolatalıyı öneriyor ?

Sayfayı Paylaş