Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    karaciğer yağlanması çok kiloluysan oluyor bide alkol çok kullanıorsan olur... tahlillerin sonucu bu olmamalı doktor sadece nerde anormallik olmuş ona bakıyor karaciğer yağlanması senin kusma vs. rahatsızlıgın başka bi nedeni vardır. bozulmuş bir yicek de yemiş olabilirsin farkında olmadan veya mideni üşütmüş olabilirsin.

2. _anubis_

_anubis_ Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bu üründen bir kutu kullandım, tadı berbattı. nette araştırıkengördüğüm bir sitede whey eğer köpürüyorsa kalitesizdir gibi bir yorum vardı, bu marka da deli köpürüyordu. yorum sizin tabi.

3. 1reex1

1reex1 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    aslında farklı şikayetlerle gittim testlerde herşey normal bi karaciger enzimleri anormal çıktı ulturasonda çektirdim herşey normal , sadece yaglanma var
    doktor herhangi bi agrı kesici vitamin hapı nolursa (suplement de dahil ) hiç bişey alma dedi tamamen dogal beslen dedi 1 ay sonra tekrar kontrol edilcek
    bu yaşıma kadar 1 yudum alkol kullanmadım 71 kg 1.78 boyundayım 19 yaşındayım ve yediklerime tamamen dikkat eden biriym neden oldu anlamış değilim bunu suplementlere baglamakta istemiyorum ama neyse
    tadı berbat diyen arkadaşa şaşırıyorum ben severek içiyordum , köpürme de olmuyodu bende fazla
    nitro tech deli köpürüyo ama ona kalitesiz demek ne kadar dpgru olur bilmiyorum :)

4. goko1989

goko1989 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar sırf bu ürünün işe yaradığını yazmak için üye oldum.Hiç birimiz parayı kolay kazanmıyoruz.İthal mallara tonlarca para verceğimize alın deneyin.Ben risk aldım denedim sonuçtan memnun kaldım. denedim Ben 6. ayıma girdikten sonra bu üründen 2 kutu kullandım şuan 3.nün sonuna geldim daha öncede myofusion kullandım.Tadı çok kötü değil ama ben sütle rahat rahat içiyorum.Köpürmüyoda öle bişey yok.Sağlam beslenmem ve sağlam idman çıkartmam için iyi bi yardımcı.Gerçekten benim işime yaradı.Son 2 ayda her kas grubundan 2cm ölçü aldım.Size yemin ederimki,Aynı salonda Weider markaya tapan bi özenti arkadaşım kahroldu. Yanlız (Beslenme Dinlenme ve İdmanım aşırı düzenli) arkadaşlar.Bu benim sadece YARDIMCIM...

ErbakanHoca bunu beğendi.
  5. MrToxic

MrToxic Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    daha bugun elime ulaştı genrise isolat whey ve kreatine monohidrat bakalım 1-2 aya etkileri yazıcam.

6. efe2121

efe2121 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben bu ürünü sipariş etmek istiyorum da. var mı bildiginiz güvenilir bir yer netten sipariş edecek ?

7. Alfamatador

Alfamatador Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Firmanın kendi sitesinden alabilirsin

8. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    ben bu markaya güvenmiyorum kusura bakmasınlar. web sitesinden, ürün paketlerine bir özensizlik var. reklam prormosyon sıfır. ha diyebilirsiniz ki bunlar önemli değil ama bence ticarette bunlar çok önemli. onlar bu kadar özensiz davranırlarsa ben de müşteri olarak güvenmem bu kadar basit.

9. efe2121

efe2121 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Tanrımm. fiyatlar pahalı. indirimden eser yok. hyper_

10. osmanaga

osmanaga Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Iherb engeli kalkıncaya kadar genrise almayı düşünüyorum.

11. efe2121

efe2121 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    gittigidiyorda genrise whey 750 gram. 30 tl arkadaşlar. güvenebilir miyim sizce ?

12. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Kendi sitesindede fiyatlar ortalama 30 tl civarı.Ordanda temin edebilirsin.Sanırım ilk alışveriş için 5 tl indirimde yapıyorlar.

13. efe2121

efe2121 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yok abi 46 tL whey 700 gram. protein95 var o nedir anlamadım ama fiyatı uygun. soya proteini mi ? . yeni araştırmaya başladım proteinleri :/

14. MrToxic

MrToxic Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18

senin işine yarıycak reklam mı ? reklamı kötü olabilir.ne ürünler var caf caflı ama kalite 0.hammadde abden geliyo. burda paketleniyo. güvenmek veya güvenmemek senin elinde.mesela weider veya optimum marka whey aldın 5 kiloluk reçel kovasına boşalttın onu.özensiz diye kullanmıyacakmısın?ayrıca reklam yapılmadığı için markanın fiyatları düşük.reklam yapılsa reklam payı yine ürünlerin fiyatına yansır.bu yüzden ben kullanıyorum memnunum

15. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    bak mesele sadece ürün ambalajlarının, web sitelerinin vs dandik olması değil, genel olarak a'dan z'ye bir özensizlik var. sen diyorsun ki ürünün reklamı, amblajı mı önemli yoksa içindeki mi, düz mantık olarak bakarsak elbette ki içindeki önemli. fakat genel anlamdaki bu özensizlik, ürün içeriğinin doğruluğundan ve kalitesinden "malesef" emin olmamı engelliyor. malesef diyorum, çünkü ben de ülkemizde ucuz ve kaliteli bir markanın olmasını çok isterim.

16. MrToxic

MrToxic Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    ambalaj veya özensizlik olabilirler ama çok ilgili bir firma.sorularımı ertesi gün arıyarak beni aydınlattılar.ayrıca whey proteinde %98 saflık çok büyük bi önem taşıyor.ayrıca ambalajda ne kadar özen veya cafcaflı olursa ürünlerin fiyatına direkt yansır.o yüzden ben ürünü başarılı buluyorum

17. brkzcn3

brkzcn3 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben complex whey kullandım şimdide whey protein muz aldım tatları pek iyi sayılmaz. optimum ultimate twinlab kullandım şimdiye kadar bu üründe tozu agzınıza atınca nesquik gibi eriyo diger proteinler böyle degil bu nitrofull gibi :s

18. MrToxic

MrToxic Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    whey protein izolatın karışımı güzel ağızda erimesi veya tadı önemli değil benim için.
    tadı kötü olsada olur %98 saf protein miktarına sahip bir ürün

19. maidenemo

maidenemo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    bi 5 ay kadar önce bu %98 in bahsi geçti o ürünün 100 gramında bulunan protein miktarı değil zaten konsantre deniliyorsa oran %85 ten fazla olmaz o %98 dedikleri ürünün 100 gramında kullanılan protein hammaddesi geriside vitamin toz karışımı elemanlardan biri mail atıp sormuştu yani aslında 30 gr protein tozunda 24 gram filan protein var.

bu arada tüm arkadaşlara sorum bu aralar genrise biraz bozdu mu? Çünkü ilk kullandığım zamanlara göre baya bi tat ve topraklanma farkı var sanki nişasta tadı alıyorum içerken, karıştırmış olmasınlar ?

20. Desperate81

Desperate81 Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    antreman sonrası icin "Whey protein 700g toz" adlı urun uygun mudur

Sayfayı Paylaş