Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ıkısı aynı urun aslında sadece kompleks olanda bazı ek vıtamınler var bence kompleks daha ıyı bır urun

sultanmehmed bunu beğendi.
  2. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    ben isolat complex le
    Dekstrin-V
    aldım dün ilk defa ikisini mikserde karıstırarak içtim süt ile denedim ant. öncesi ve sonrası bir tatlı kaşığıda nesquik koydum tadı gayet ii oldu rahat içtim..
    gece yatarken 15 gr aldım su ile sabah kalktıgımda da hemen 15gr su ile aldım suyla içerkende tadı kötü değil...
    ve ilk defa kendimi bu kadar güçlü kollarımındaki gerginliği bu kadar ii hissediyorum yorgunluk yok gayet enerjiğim.

sultanmehmed bunu beğendi.
  3. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    isolat complex benimde kullanmayı düşündüğüm bir ürün , ilerleyen zamanlarda etkisini de yazarsan seviniriz :)

hogan bunu beğendi.
  4. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    ilk suplementim gerçekten işe yaradığını düşünüyorum kaslarım sanki proteine açıkmışlar gibi :D bitesiye kadar kullanıcam bakalım bitince tekrardan yazarım ama ben ithal markalara o kadar para vermektense bu ürünü kullanmayı tercih ederim.. ATATÜRKÜN dediği gibi Beni türk hekimlerine emanet edin :D

5. TeFo

TeFo Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    PAhalanmış birazcık ürünler talep arttıyaaa :D

6. serkanhancer

serkanhancer Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    her an patlama yapabılır bu marka :)

7. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    BCAA's 1000 mg/240 kapsül alıcaktım kalmamış :D dün abktım vardı bgn yok glutamin de kalmamış.. Amino BCAA 1000 mg/150 kaps. alsammı dye düşünüyordum araştırma yaparken buda kalmamış stokta üçer beşer gitti bu ürünler :D

8. serkanhancer

serkanhancer Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    aynen bende baktım bcaa glutamın hıc bırı kalmamıs stoklara gırdıklerınde haber etcekler ıns :D

9. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    hyr işin komik yani ben bu sabah bakıyordum hangisini alsam diye en sonunda karar vermiştim bcaa 240 kapsül olanı almaya karar verdim bir de baktım yok bitkisel olduğunu görünce hemen almak istedim ama l-arginin le beraber alcaktım böle olunca vaz gectim l arginin de almaktan bcaa gelince alırım ama fiyatlar yükselmiş whey isolat complex i ben kargo dahil 40 aldım şimdi 45 tl yazıyor almaya kalktığımızda :D ve ürünlerden oldukça memnunum suylada denedim gayet ii içimi sütle içine bir tatlı kaşıgı nesquik koyunca mikserde çırpınca daha güzel oluyor tadı :D tavsiye ederim... elimdeki ürünler bitince burdan alıcağım ürünler bcaa 240 kapsül, whey protein normal olanı, DeXtrozMass, l-argini almayı düşünüyorum.....

10. ertun2k

ertun2k Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Daha öncede kullanmış olduğum bi üründü ve uzun zaman sora tekrar bu ürüne geri dönüş yaptım.1 kutu whey ve 1 kutu whey izolat verdim 1400 gramına 75 tl inanılmaz bi rakam..içerik olarak bakılıncada ciddi manada farkı var daha önce kullandıgımdada cok mamnun kalmıstım.umarım bu seferde beni şaşırtmıcak ve yine fayda edicektir :D

serkanhancer ve HiDYA bunu beğendi.
  11. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    ben 4 gündür kullanıyorum ve çok memnunum :D bunun yararını yaklasık 2 ay sonra görmeyi hedefledim ve ilk defa suplement kullanıyorum bakalım ne olucak ::D

12. Desperate81

Desperate81 Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Complex isolat whey ve v-dekstrin gainer siparisi verdim.Simdi whey i sabah ve antremandan sonra kullanıyorum daha once hic gainer kullanmadım onu da aynı vakitler mi alsam.

13. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    salondaki hocam idmandan önce ve sonra almamı söledi gariner ı sabah kalktığımda whey i önermedi 3 tane yumurtanın beyazını beyaz penir bal reçel ekmek verdi ara öğünde de proteini iç dedi...

14. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Bugün Genrise Whey İzolate 700 gr dan 2 adet sipariş ettim..

Kargo dahil toplam 79,50 TL ye mal oldu bana...

Alışverişi yaparken aroma sormadı , sebebini bilmiyorum bakalım ne çıkacak bahtımıza :D
    Ürün elime geçtiğinde topaklanma,aroma konusunda görüşlerimi yine bu başlık altında paylaşıcam...

15. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    --------------------

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:58 ----------

Arkadaşlar sanki biraz daha pahalıya almışsınız gibi. Ben 2 kutu Whey 2 kutuda İzole toplam 2800gr ı 110 liraya aldım.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:00 ----------

Şimdi kontrol ettim fiyatları yukarı çekmişler. İnşallah korktuğum başıma gelmezde, talep arttıkça fiyatları yükseltmezler iyice.

16. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Fiyatları yukarı çektiler ama yine de bu fiyatlarla bile en uygunu bence..

17. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    gr mı az geliyor ya bunun büyüklerini ne zaman koyucaklar siteye merek ediyorum aminoasit için aradım numarayı gene o aynı ses tonuyla aynı bayan şunu dedi:
    --hammadde tedarik edildiği zaman üretilecektir, zaman veremiyorum şuan ama hammadde anlaşması yapılır yapılmaz üretime geçilceğinden bahsetti.

18. ysn

ysn Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Bence fiyatları dolarla doğru orantılı olabilir . Nede olsa hammaddeler dışarıdan geliyor.

19. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    evet bende öle düşündüm dolara endeksli olabilir fiyatlar

20. 1reex1

1reex1 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    dün izledigim streoidlerle ilgili bi belgeselde gördüğüm kadarıyla amerikada üretilenlerin çogu fda kontrol etmiyomuş bile .baya bişe izledim ek besinlere olan güvenim tamemen sarsıldı diyebilir
    ve 1 hafta önce teşhisi tam konulamayan bi durumdan hastanelik oldum içtiğim suyu bile kusar oldum kaç tüp serum,ilaç yediğimi sayamadım çok şükür atlattım
    ister istemez kullandıgım ek besinlerden mi oldu acaba diye şüpelendim hepsi genrise
    doktor tam bişe demediği için bi fikrim yok , 3 hafta boyunca kullandım ve kullanmaya devam ederken aniden hastalandım şuan kullanmaya korkuyorum diyim kısaca
    üzerinde tarım köy işleri bakanlıgı izli ile üretilmiştir falan yaziyoda onlara da pek güvenemiyorum aslında
    http://www.akvaryum.com/forum/steroid_belgeseli_-_bigger_stronger_faster_k483537.asp
    türkçe alt yazılı 2. kısmın ortalarına yakın ek besinlerden bahsediyo izlemekte fayda var

Sayfayı Paylaş