Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    ben birşey merak edıyorum protein tozunun yanında herhangi vitamin kullanmak gerekıyor mu

2. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    multivıtamın kullan vucudun vıtamın ıhtıyaclarını gıderırsın B kompleks de kullanabılırsın

tyly12 bunu beğendi.
  3. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    milk thistle olabilir mi

4. HakanOrhan

HakanOrhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bugun genrise whey protein almış bulunmaktayım.Havale yolu ile kargo ücreti dahil 700 gr 32 tl'ye geldi.Beklentim büyük bakıp göreceğiz.

5. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    hayır 95 olan soya whey karısımı bır urun
    whey proteın daha ıyıdır . ve whey proteın olan konsantre . kısa acıklaması su daha yavas ızolye gore ama nette yada forumda uzun acıklamsı var . ama pek bısey farketmıcektır . ama benım tavsıyem ızole alın

oncelıkle mılk thısle bır vıtamın degıldır bıtkısel bır takvıyedır turkcesı deve dıkenı togumudur .

sporcular ıcın en onemlı 2 vıtamın takvıyesı
    -multıvıtamın-multımıneral (supradyn-megadyn v.b )
    -b kompleks vıtamınler ( bemiks-benexol v.b )

6. evolution57

evolution57 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
  7. sametaslan

sametaslan Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    stevenlms sanki genrise firmasının ortagı eya cıkarı olan biri gibi geldin bana duyanda muscletech veya bsn zanneder bu firmayı o kadar abarttınki:(

8. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:

burda kı cogu arkdas benı tanır ıyı olan urunu onerırım bunda ne varkı

burda hardlıne da onerdıgım oldu genrıse de yada baska markaların urunlerınıde onerdım eger eskı mesajlarımı okursan burda ıyı olan her urunu marka gozetmeksızın onerırım bundan da hıc gocunmam

a sen dıyorsan kı benım param cok ben pahalı urun alıcam ozamn baska . ama ulkemızde ıyı bır fırma varken bunu desteklemek neden kotu kı .

destek verdım dıye bazı urunlerını onerdım dıye ılla cıkarım olmasımı gerek

burası forum yanı herkes fıkrını paylasır onerıde bulunur . bunda bır cıkar gozetmeksızın yapar

ben burda kıme urun satmısım yada ılla genrıse al demısım kı bırı cıksın solesın sadece ıyı olan her urunu onerıyorum okadar . burda markaya takılı kalmıyorum dıye cıkarım olcak dıye bır kural mı var .

benı tanıyan bılırkı benım ne bırının bana bır ucret odemsıne nede paraya ıhtıyacım var . ben zaten ıstedıgım her urunu fıyatı ne olursa olsun alıyorum . sukur maddı durumum cok cok ıyı . ama burda ogrencı arkdaslar var maddı sevıyesı dusuk kısıler var . ne dıyım yanı gıdın optımum alın 165 tl verın ama 2 katı ızole urun almayın mı bu forumdakı kısıler enayımı (afedersınız) parasını sokaktamı buluyor kı pahalı konsantre urunlere para sacsın

benım mesajlarımı okursan her konuya bılımsel yaklasırım ole olmasa reklam yapsam alın super der gecerım ama ole yapmıyorum . neden o urunu tavsıye ettgımın acıklmasını yapıyorum uzun uzun

burda bazı bılgılerımızı yada bazı urunlerı onerdık dıye reklamcı mı olduk . yada burda yararlı olmak adına bazı seyler yaptık dıye ınsanları kalıtelı urune yonelttım dıye ılla paramı almm gerek . kı sunu solım hıc bır fırmanın bana para vermesıne hıc ıhtyacım yok . burda kısılerı tanımadan ole sen ortaksın yada sen reklamcısın dememek gerek

emiroğlu84, ysn, serkanhancer ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  9. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Anlamsız ve asılsız mesajlar attığının farkında olmalısın...

Bu forumda senden çok daha tecrübeli ve bilgili kişiler mevcut , eğer herhangi bir çıkar ya da reklam amaçlı mesaj atılsa , modlar en başta olmak üzere pek çok arkadaşımız bu konuyu farkedebilir...

emiroğlu84 bunu beğendi.
  10. obenturkcan

obenturkcan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bence de markaya fazla para vermemek lazım hammadde güvenilir olduktan sonra problem yok

11. Alfamatador

Alfamatador Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Bu tip yorumlar yüzünden herhangi bir başlıkta olumlu konuşmaktan çekinir olduk.
    Kimsenin burada bir çıkarı oldugunu düşünmüyorum.
    Dün whey komplekste karşılaştıgım bir durumu sizlerle paylaşmak istiyorum.
    Proteini suyla karıştırdıktan sonra içinde ufak bir parçanın karışmamış oldugunu gördüm,protein tozunun koyu renginden farklı olarak beyaz renkli bir parça idi bu.Tadına baktıgımda şeker oldugunu anladım.
    Ürünün karışımla ilgili sıkıntı olabiliyormuş demekki,özellikle kompleks ürünleri kullanmadan önce iyice karıştırmak uygun olacaktır sanıyorum.

Son düzenleme: 23 Eylül 2011
    Danny Boy ve sultanmehmed bunu beğendi.
  12. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    bugun ıtıbarıyle genrıse ısolate proteınım elıme gecti ve az once antrenmandan sonra bıraz ıctım.
    ızlenımlerımı aktarayım; tad olarak fena degıldı rahatlıkla ıctım ama fazla tatlıda degıldı.
    hıc topaklanma olmadı agzıma bı tane bıle topaklanmıs parca gelmedı.
    bıraz kopurme oldu ama oda ıcerken kayboldu gıttı.dıbınde kopukten bırıkme olmadı.

yalnız kutunun ıcını kasıkla ıyıce karıstırdım ama scoop bulamadım.
    kullanan arkadaslara soruyorum sızınkılerın ıcınde var mıydı ?

sultanmehmed bunu beğendi.
  13. sametaslan

sametaslan Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sultanmehmed nereden biliyorsun benim ne kadar tecrubeli oldugumu?? ben kimyagerim önemli olan whey in yüzde kaclık oldugu degil nasıl işlendigidir ben kimseye emiyorum git cok pahalı ürünler al zaten bende gidip o markalardan alamıyorum ama demek istedigim bazı arkadasların mesajları reklam koktugu yönünde genel mesajlar tat ve yüzde whey miktarı üzerine kimse cıkıpta şöyle şöyle sonuç aldım kas kütlem su kadar arttı dememis oysaki sende biliyorsunki bi hardline ile bi bsn veya muscletech bir olamaz kaldıki GENRİSE :)

14. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    eger ben su proteını kullndım su kadar kas kutlesı kazandım dıyebılen bırı varsa cıksın solesın cunku bole bır hesaplama yapmak ne mumkundur nede mantıklıdır steroıd mı bu . bence su anda sen reklam kokan hareketlere gırdın cunku sen su anda genrıse fırmasını kotuluyorsun

bır urunu neden kotuleyesın kı kullndın mı yok eeee

bu gune kadar 3 mesaj atmıssın 2sı bu konuyla ılgılı bırde dırekj bır kotuleme olayı var

Son düzenleme: 23 Eylül 2011
    3mir.can ve sultanmehmed bunu beğendi.
  15. HakanOrhan

HakanOrhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanmaya başladım.Aroması hafif ve lezzetli.Topaklanma olmadı bende iyice karıştırdıktan sonr****öpüğü ise karıştırdıktan 2 dakika sonra geçiyor.

16. sametaslan

sametaslan Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    stevenlms ya yazdıklarımı anlayamıyorsun yada kasıtlı yapıyorsun benim yazdıklarıma bakarsan hiç bir kötüleme yok ürün hakkında sadece senin ürün hakkıdaki yorumunu elestırmısım o kadar ayrıca az mesajımın olması bu konuları senden az bildigim manasına gelmez bide söylesene kas kazanımı nasıl olurmus proteinden baska neyle kas kazanılır ???

17. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:

bak ben anlatım sana ne dmek ıstedıgımı

bı kısı dusenelım 75 kg bu kısı gunde 6 ogun yapıyor ve kılosunun 2 katı proteın alıyor karbonhıdratta bu skekılde dengelı . ve bu kısı gıdıp bır olcek proteın eklıyor . bu onda ole aman aman bır kas kutlesı yaratmaz kı ole olsa bıle bunu o kısı anlaymaz bıle zaten ıyı beslenıyor . kı bu besınlerın adı supplement yanı ek besın . yanı ek olaark alınır bu besınlerle ole mucızeler yaratılmaz

gunde 20 gr proteın fazla aldı dıye duznlı beslenn kımse 3-4 ayda yada 1 kutu proteınde ole bakın ben su kadar kas kutlesı yaptım dıyemez .

emın ol kas ınsanına dahır ne gerekıyorsa tum bılgılere sahıbım zaten ben bunun ıcın egıtım alıyorum su anda .

artık off topıc yapmayalım konu dısına cıkmanın anlamı yok ...lutfen tartısmaya devam etme

tartısmak ıstıyorsan ac bır baslık ordan devam edelım bu sekılde degıl

18. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar ben 1.5 yıldır spor yapıyorum 1.5 yıl önce kilom 79 idi şimdi 71-72 arası yım boy 1,83 kiloyu koşu barfiks şınav ve mekikle verdim ve ne kadar çalışsamda artık kas kütlem gelişmiyor ve yeteri kadar beslenemiyorum ve yeteri kadar protein alamıyorum diğer ürünlere baktım çok pahalı geldi bana sizin yorumlarınızıda okudum kas kütlemi geliştirmek istiyorum daha fazla eğer olumlu bir cevap yazarsanız bu ürünün siparişini vericem bende... yardımcı olurmusunuz almalımıyım?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:54 ----------

stevenlms; Bu ürünlerden hangisini tavsiye ediorsunuz. ilk defa alıcam ve kullanıcam lütfen yardım...

http://www.genriseshop.com/Proteinler,LA_162-2.html

19. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    şimdi baktımda Genrise Whey Protein Isolat Complex - 700 gr diğerlerine göre daha iyi sadece Genrise Whey Protein ve Genrise Whey Protein complex vitamin acısından zengin bana mantıklı gelen Whey Protein Isolat Complex - 700 gr dır siz de bunu öneriyormusunuz???? arkadaşlar lütfen yardın edin bgn sipariş vericem... protein bakımından da en zengin bu ürün ve benim ihiticayım olan da bu gibi geliyor bana göre.. ama hiç kullanmadım ve tecrübesiz sizce hangisini alim?

20. FRANKCEO

FRANKCEO Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Genrise markasına nasıl güveniyorsunuz arkadaşlar. Daha çok uzun yolu var bu markanın. Nedir ne değildir belli değil.

Sayfayı Paylaş