Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. 1reex1

1reex1 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    son dedigin konuyu bende merak ediyorum . araştıran arkadaşlar olursa üşenmeden yazmalarını istiyorum

2. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Firmayla iletişime geçmem sonucunda bana bu konuyla ilgili gelen en açıklayıcı en anlaşılır sonucu buraya alıntılayayım.

Fırmanın genel müdürü sayın Sadık Çınar gayet güzel bir şekilde durumu özetlemişti zamanında bana.

Cevap olarak aldığım mail. Sanırım bir sorun olmaz buraya yazmamda.

Son düzenleme: 15 Ağustos 2011
    Carnitine, 1reex1, Pluchart ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. tezcatcatl

tezcatcatl Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    whey protein isolat complex isimli ürünü aldım. henüz 2-3 kez kullandım.
    etkisi hakkında henüz birşey söyleyemem fakat hafif bi topaklanma sorunu yaşadım, abartılacak kadar sorun yaratmadı.

tadı ise gayet hoş geldi bana. öyle ağır bir çikolata tadı yok, ağzını baymıyor insanın. tabi bazı arkadaşlara tadı kötü gelmiş olabilir. ben 2 yıldır aromasız whey tükettiğim için bu gayet güzel geldi :)

4. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    ben kullandım memnun kalmadım diye bilirim tat ve performans açısında n vasat çıktı

5. gokhan2604

gokhan2604 Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    yumurta ve soy içeren dahil her kutusundan bir seferde sipariş verip arka arkaya hepsini kullandım antrenman sonrası ve sabah isolat olanı diğer saatlerde de normal whey olanı protein takviyesi olarak aldım. ürünler süper olmamakla birlikte kesinlikle kötü değil. parasının hakkını da sonuna kadar veriyor diyebilirim. tadındaki gariplik fazla tatlandırıcı kullanmamaları ve içindeki vitaminlerin kokuya etkisidir.

whey dediğimiz şey roket bilimi değil arkadaşlar. neticede pahalı markalarda peynir altı suyu tozunu alıp içine kendi tatlandırıcı karışımlarını koyup kutulayıp satıyorlar. peynir üreticisi olup da kendileri yapıp suyunun tozunu çıkarmıyorlar. yerli markalara şans vermek lazım ki dışarda 26 usd olan whey i burda 145 tl ye bize satan ithalatçılar daha ucuza verebilmek için gerekli kapıları aşındırsınlar.thums:

parası değerli olanın rahatlıkla alabileceği ürünler bence.

sporcu., sultanmehmed, zHeMpa ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  6. 1reex1

1reex1 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    http://www.genrise.com.tr/urunler/genrise_sports/proteinler/protein-c_cikolata.html
    bu ürün almayı düşünüyorum ama aklıma takılan bişey var
    ürün içerigi :Whey protein konsantre, Whey protein izolat, Soyaprotein izolat, yumurtaprotein, Casein,
    PEKİ ama bunlar % leri nedir . yani %90 soya gerisi diyer protein çeşitleriyse pek cazip bi protein tozu olmaz. ,
    az önce genrise' dan bi yetkiliyle konuştum ama tahmin ettigim gibi oda benden fazla bişey bilmiyor
    bi bilgisi olan var mı ?

7. Pluchart

Pluchart Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Aynı şeyi ben de çok merak ediyorum hatta çeşitli yerlerde firmaya da ilettim bu sorumu fakat cevap alamadım henüz.

8. gokhan2604

gokhan2604 Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    bunların yüzdeleri tanınmış firmalardada belirtilmiyor zaten. örneğin ultimate iso mass extreme gainer ürünümde sadece karışımı yazıyordu üstünde yüzdelerini değil. soya izolat aslında çok iyi bir protein. glutamik asit seviyesi wheyden çok daha iyi. ama soya içeren tozlardaki koku berbat. karışım tarzı proteinlere yaklaşmamak lazım. whey ya da normal beslenme gibi vücudu ne kadar süre pozitif nitrojende tutabileceğini bilemiyorsunuz.

bu firmanın whey isolat , whey konsantre olan sade ürünleri tercih edilmeli bence. kdv dahil 23.80 tl ye 700gr whey konsantreyi alabiliyorum süt içsen ya da yumurta yesen bile daha pahalıya geliyor bundan.

gün içi yemek aralarındaki uzun zamanda ya da proteinsiz sebze yemeği yapılmışsa protein dengesi yapmak için whey konsantre güzel gidiyor.

sabah ilk iş suyla içmek için ve antrenmandan hemen sonrası whey isolat işe yarıyor. bu zamanların dışında kullanmak yanlış seçim olur.

1reex1 bunu beğendi.
  9. 1reex1

1reex1 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    http://www.genriseshop.com da ki ürünlerin son kullanma tarihi belirtilmiyor yada ben bir türlü göremedim.
    Satın alan arkadaşlar kutunun üzerinde son kullanma tarihi yaziyo mu ?

10. redbaron_

redbaron_ Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    2 hafta önce whey protein izolat aldım bana gelen ürünün son kullanma tarihi şubat 2012.

1reex1 bunu beğendi.
  11. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    mükemmel bi ürün ya:D

12. 1reex1

1reex1 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    yakında 4-5 kutu alıp ard arda kullanıcam
    bitince tekrar ara wermeden kullanmayı düşünüyorum net olarak yorum yapicam o zaman . tat ve kalite hakkında

13. gokhan2604

gokhan2604 Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    tat benim için önemli değil içiyorsun gidiyor zaten tadını beğenmediğin suplementin üstüne su içtinmi gidiyor tadı. benim iso mass extreme yi bir içseniz kusmak istiyor insan.:D balık ölüsü kokusu var resmen. içine 4 çeşit balıktan extract koymuşlar. ama süper etkili bir ürün.

14. 1reex1

1reex1 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    2-3 gün önce elime ulaştı çikolatalı complex tadı berbat diyenler bence berbat görmemişler
    Gayet güzel ben severek içiyorum bakalım etkisi nasıl olcak

15. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    whey protein ısolat complexin protein oranı inandrıcı gelmedi %99,7 bence test yapmak lazım ben ce uydurmaca

16. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    yukardakı mesajları okusan bunu yazmazdın fırmanın yaptıgı acıklama mevcur yukarda

17. vol_kan

vol_kan Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    bende whey protein ve izolat ürünlerini kullanıyorum bir süre. dadı bence kötü değil. hatta sütle karıştırınca çikolata olan bisküvi tadını andırdı bana. sadece biraz köpürme oluyor ve tortu kalıyor. oda abartılacak kadar değil. birçok markanın çikolatasından daha güzel geldi bana tadı ağır değil. suyla bütün protein tozları iğrenç oluyor zaten. tavsiye ederim. hatta bir haberde analiz sonuçları açıklanmış 75 puan gibi bi puan almış gaspari hardline bipro nanox gibi markaların bir kaç puan altında sadece. parasını hakediyor en azından diğer fiyatları şişirilmiş ürünlere nazaran

Danny Boy bunu beğendi.
  18. RocKuN

RocKuN Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    bu ürünü 2-3 ay kullanıp performans olarak diğer ürünlerden farkının olmadığı söyleyecek biri yok mu içimiz rahatlasın :)
    Yoksa fiyatıyla cezbedici bir ürün zaten.
    Suplementlerle aram olmadığı için oran karşılaştrıması yapamıcam ama oranlarda sorun yok diyor herkes.Beklediğimiz olay performans :)

19. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ben ve bıkac arkadas kac mesajdır aynı seyı soluor zaten fark yok zaten olamaz .

arkadaslar olayı cok yanlıs anlıyorsunuz bu suna benzer ben benzınlı araba sahıbıyım dıyelım ben benzını bulgarıstanda da alsam aynı burdan da alsam aynı a bulgarda daha ucuz ama . e sımdı bulgar benzını dandıkmı degıl

bunun gıbı dusunun ana madde aynı a aroma farklı olabılır ama etkı aynı

benım baska bır genrıse baslıgında optımum la karsılastırmam var onu okursan daha bılgılendıırcı olur

bdyc22, ysn, RocKuN ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  20. 1reex1

1reex1 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    keşke hammaddeyide biz üretebilcek duruma gelsek %100 türk malı herşeyiyle türkiyede üretilen bi firma olsa bütün para mı feda edicem yeter ki dışarıya para yedirmeyelim artık ... !

700 grlık complex çikolatalıyı yarıladım ben optimumun çikolatalısıda kullanmıştım ama genrise ın tadını daha çok sevdim
    genrisedan öncede nitro-tech ( çikolatalı ) kullanıyorudm onda köpürme oluyordu genrise da hiç olmuyo nerdeyse

Sayfayı Paylaş