Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. mhmtgncr

mhmtgncr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende bir süre kullandım ; tadı gercekten berbat ; çikolata die bişe yok içinde ; cok tatsız tutsuz ve kokusu kötü :s ama aldık bi kere diye ; meyveli sütle karıstırdım ve bayagı iyi oldu :) etkisi ise diğerleri gibi
    ; ama bu markanın l-arginin-bcaa ve glutaminlerini öneririm ben cok faydasını gördüm hemde cok ama cok ucuz

2. Pluchart

Pluchart Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Bu markanın Protein 95 isimli şu an en çok satmakta olan ürününü kullanan var mı? İçerisinde hem whey hem de soya proteini var ama oranları hakkında bilgi yok..

3. atoaga

atoaga Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Arada 5-6 tl fark var bence soya proteini olandan alma.
    Arkadaşlarımada bu markayı öneriyorum artık şimdilik memnun olmayan yok hem maddi açıdan hem tat açısından.Gelişim içinde daha erken gözlemlemek.
    Ama bu markanın gelişmesi işimize gelir yabancı markaları almak zorunda kalmayız.Denemekte fayda var bence bu markayıda.

4. njco2

njco2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bende bu üründen alıcam sanırım.. whet protein complex olur ... yorumlardan cokta fena olmadıgı anlaşılıyor. fakat ben twinlab proteine eklemeyi düşünüyorum.. twinlabtan tasarruf olsun diye..

5. Desperate81

Desperate81 Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    su kredi kartındaki sorunu cozeyim hemen alıyorum

6. atoaga

atoaga Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Adamlar reklamını yapsa çok fazla alanı olur ama kimse bilmiyor daha.
    Şu an a kadar anket durumu çok iyi. Bir de uzun süreli etkiyi görmek lazım.

7. pepemepe

pepemepe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor yorumcusu
    Yer:
    Rusya - Türkiye
    En son GENRİSE whey protein isolate complex aldım. tadı çok ama çok kötü :mad: Kendim tatlandırmak zorunda kalıyorum her defasında.

8. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    ben kullandım bence hüsran oldu sonuç ben beğenmedim (tadı kötü köpürüyor iyi karışmıyor yor yor yor

9. Desperate81

Desperate81 Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    tadı en iyi olan hangisi muzlu iyi mi acaba

10. njco2

njco2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaslar ürünü aldım whey pro muz aromalı... aroması cidden kötü.. ama iciliyor yinede.. umarım tadıyla gelişime etkisi ters orantılıdır...bi haftadır kullanıyorum...

11. Desperate81

Desperate81 Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    muzlu 700 gr whey siparisi verdim bakalım nasılmıs

12. rainhardt

rainhardt Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    1 kutu whey protein çikolata 1 kutuda whey protein isolate muzlu siparişlerim elime ulaştı. Shaker kullanınca karışma problemi yok ama ikisininde tadı berbat :)

13. blackpunch

blackpunch Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    adamlar kullanım şartlarında yazmış hiç bir yapay koku ,tad ve renk maddesi kullanılmamıştır diye. muhtemelen tadı o yüzden berbat :D ben de 2 kutu sipariş whey izolat sipariş edicem yakında, tadından çekinmiyorum açıkçası. şayet muzlu hardline progainer ı suyla karıştırıp içmiştim yanlışlıkla, o iğrenç şeyi bile yuttuysam bu koymaz bana gibi geliyor :badgrin:

14. blackpunch

blackpunch Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    az önce whey izolat elime geçti.kutuyu açtım.içine bıçağı daldırıp ölçeğini buldum. ölçeğinin içine toz sıkışmıştı biraz silkeleyim toz dökülsün dedim. ölçeğin içinden koyu kahverengi ve beyaz toz döküldü. kutunun içindeki whey ile aynı renk değil bildiğin koyu kahverengi ve beyaz. parmağımı daldırıp tattığımda o kahverengi tozun bildiğimiz kakao olduğunu farkettim :D beyaz olan da pudra şekerine benziyodu ama ne olduğundan emin değilim. bu mesajı yazarken fotoğrafını çekmek aklıma geldi ama kutuyu tekrar açınca kakaonun çoğunun whey e karışmış olduğunu gördüm bu yüzden fotoğraflayamadım. çok şaşırdım. acaba ürün sahte mi :D gerçi üzerinde genrise diye bandrol var. belki tatlandırmak için karıştırmışlardır bilemiyorum. buna benzer bir şey yaşayan oldu mu acaba :)

15. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    sahte değilidir bence. genrise proteininin kalitesi malum birazda. yani benzeri olayı weiderde optimumda yasasan tamam derim. ama genrise ta normal. tozu kullanmadım ama gordum nasıl birşey olduğunu biliyorum. hatta içerisinde kucuk beyaz taneceiklerde var dikkatli bakarsan gorursun. proteinin en az işlenmiş hali diyebilirim. kakao tadıda seni tatmin etmeyecek onuda bil. ama proteinmi protein. yerinde olsam onun yerine bir suru yumurta yerdim.

16. blackpunch

blackpunch Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    sahte mi derken ironi yapmıştım, genrise ne ki sahtesi olsun :) ne kötü çikolatalı süt niyetine içerim :D merak ettiğim için aldım zaten herhangi bir umudum yok,tadı da o kadar iğrenç değilmiş

17. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Proteının en az ıslenmıs halı dedıgın urun tamamen ızole proteın farkında mısın?

Gereklı belgelerıne sıtesınden ulasabılır veya fırma yetkılılerıyle ıletısıme de gecebılırsın sanıyorum.

Kalıtesıne gelınce arastırırsan polis akademisine, kara harp okuluna ve Fenerbahce'ye mal verdıgını, ayrıca ıhracat yaptıgını gorursun.

Bılgı sahıbı olmadan fıkır sahıbı olmayalım derım.

Son düzenleme: 10 Haziran 2011
    selim4141 ve ProteinCanavarı bunu beğendi.
  18. mhmtgncr

mhmtgncr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tadı için ; kakaolu sütlerle karıstırın baya iyi gidiyo ozaman , diger türlü içilmez

19. ProteinCanavarı

ProteinCanavarı Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar neredeyse kimse etkileri hakkında bilgi vermiş bir tek umur35 saolsun onun yorumları almam için biraz teşvik etti anket sonuçlarına görede ürünü beğenmeyen yok herkes tadından bahsediyo. Ben tadını fazla önemsemiyorum, benim için etkileri önemli lütfen deneyimli arkadaşlar aldıkları sonuçları yazarsa memnun olurum.

20. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Ben henuz kullanmadım bır cerrahı operasyon durumu var kısmetse ıyılesıp tekrar spora basladıgımda dırek bu urunu kullanacagım.
    Malum ulkemız pıyasasında bu urun oldukca cazıp ızole wheyler acısından.
    Daha once okulum kapanınca demıstım fakat bırde amelıyat durumu cıktı basımıza 2 ay fılan spor yasak olacak en azından.

Ama kullandıgım dusunulmesın yanı ben hıc bır mesajımda kullandım ve soyle sonuc aldım soyle ıyıdır demedım.

Kullanma nıyetımı ve arastırdıklarım netıcesınde ogrendıklerımı savundum.

Fakat yeterınce hatta daha fazla arastırma yaptım ve fırma yetkılılerıyle ırtıbata gectım gereklı soruları yoneltıp gereklı bılımsel cevapları aldım.

Benım tek sınır oldugum sey bılgı sahıbı olmadan atılıp tutulması.

Urun kısısel olarak yeterlı veya beklenen performansı veremeyebılır fakat denemeden arastırmadan atıp tutmamak lazım kalıtesı hakkında veya tutupta tamamen ızole whey olan bır urune en az ıslenmıs halı demek abesle ıstıgaldır.

Bakın kullanan kısıler duzgunce tadı kotu veya ben performans alamadım demıs. Ama kullanmıslar ve kendı bunyelerıne gore yargılamıslar.

Ben sadece bu hususlara dıkkat edılmesı taraftarıyım.

Sayfayı Paylaş