Fitness Trainer

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Chameleone tarafından 14 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 40 üye.
  1. ebayar

ebayar Guest

İdeal vücut ne fazlası var nede azı göze hitap ediyor başarılar hocam, darısı başımıza.

2. Chameleone

Chameleone Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    1
    Umarım sende dilediğine kavuşursun dostum, hard çalışmadıktan sonra pek bişey bekleme tabiiki bizim bi söz vardır
    Go hard or Go home ?

ebayar bunu beğendi.
  3. bsrbyks

bsrbyks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben 170 boyunda 50 kiloyum..sporla kafasını bozmus biri olarak bikaç bişe danısmak istedim bu ara iyice takıntı yaptım:)
    eski yüzücüyüm ve simdide cardio ve pilates yapıorm..vücudumun sıkılasmasını istiyrm ve kas yapıp yag oranımı azaltmak istiyorum..fakat kaslarım fazla esnek deil ve zor sıkılasıo...l cartine ve karbonhidrat takvyesi düşünyrm bana yardımcı olurmusun?

4. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
  5. mirintime

mirintime Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    18
    ben soru sormucam sadece vucudub hakkinda yorum yapicam gercekten iyi is cikarmissiniz tebrikler

6. murat.pinarbody

murat.pinarbody Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18

7. Chameleone

Chameleone Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    1
    Özel bi salon diyelim :)
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Nisan 2014 ---
    Yağ yakmak için L-Carnitine öneririm tabiiki fakat eski yüzücüyüm demişsin yani kas yapın esnektir sıkılaşmaması senin çalışma programınla alakalı :)
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Nisan 2014 ---
    Sağol dostum senınde kavusman dileğiyle

8. Proteintozu64

Proteintozu64 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    hocam 3 hafta önce spora başladım. 51 kiloydum boyumda 178 di. şimdi kilom 54 oldu. 1 haftada 3 kilo aldım . diyetimede uyuyorum fakat kilo almam kesildi. bunun ndeni nedir sizce ?

9. Gürman

Gürman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Yeni başlayanlara protein tozu ne önerirsiniz fiyatı uygun bide :) Yeni derken 3 aylıık başladım şuan arkadaşın verdiği tozu kullanıyorum

10. aydnzali

aydnzali Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle vücudunuz çok iyi kıvamda umarım öylede devam eder benim sorum şöyle olacak göğüs kafesimde sağ sol simetrik değil ama bu dışarıdan bakan birinin pek anlayabileceği kadar bir yamukluk yok doktora gittim ama dediğim gibi çok fazla birşey olmadığı için tahminimce zaten spor yapmayan türk insanın %60 70 inin vucudun da böyle sorunlar vardır neyse doktor pek takmadı beni, yani skolyoz tarzı bi durumsa bile doktorun ilgileniceği kadar ileri değil demek istediğim. Şimdi ben normal antremanlarıma devam mı etsem iyi olur vücut geliştikçe bu durum düzelirmi yoksa ekstra plates tarzında bir programmı almam gerekiyor ?

11. tuna45

tuna45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben hergün fazla fazla koşssamda yinede yağlar gitmiyor yaşım 14 bacaklarımın kalınlığı nedeniyle pantolon filan giymek istemiyorum boyum 165 kilo 68 ne yapmam gerek

12. Chameleone

Chameleone Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    1
    Önemli olan koşmak değil , düzenli yapmak ve evde bacak hareketleri yapabilirsin açma germe vb

13. ebayar

ebayar Guest

İnşallah dostum iyi beslenme ve disiplinli olduğumuz sürece hepimiz sonuca ulaşacağız, çok doğru söylediniz :)

artworks-000055676693-rls97m-original.jpg

Chameleone bunu beğendi.
  14. bitmez27

bitmez27 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Gaziantep
    hocam boyum 176 kilo 53 aşırı derecede zayıfım evde çalışıyom 2 ay sonra spor salonuna gidicem suppelment olarak hardline progainer almay düşünüyom hacim kazanmam lazım sizce düşüncem nasıldır.
    ayrıca ilerideki istedğim vücut tam olarak sizde süpersiniz ne fazla ne çok :D tebrikler ya :D

15. simokin

simokin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İSTANBUL
    Merhaba;

Hikayemi sizinle paylasayim sonra yorumlarinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Eylul 2013 te bu spora vg ye basladim cok arastirmadim salon fln evime yakin olan bi salona gittim saolsun orfa gobekli bi spor hocamiz beni 3 ay agirlik calistirdi 4x10 dedikleri program ve her ant sonrasi 5Ox5 mekik tabi ben o zmanlar neyin ne oldugunu bilmiyorum arastirmiyorum gobek var 1.80 boy kilo 82 baktim boyle olmuyor salonu degistirdim yne evimin yakininda bi salon buldum hocada yarismaya hazirlaniyo fln gayt iyi gorunuyo isi biliyo dedim yazildim sana agirlik yok bir ay diyet kardiyo yapacaksin dedi sbah musli oglen simit ayran ara meyveli yogurt aksam tonbalikli salata 1 ay sonra 76 kilo oldum ama kaslarida kabettim ocak 2014 te agirlik calismasina tekrar basladim program
    Pazartesi gogus
    Sali on kol arka kol
    Carsamba off
    Persembe omuz kanat
    Cuma gogus bacak
    Cumartesi pzar off
    Sonra hoca ozel der veriyordu bir kac kisiye bende rica ettim ocak subatta tek calistim martta hocaula calistim super set fln calistirdi kollar iyi oldu fakat madidiyattan dolayi ozel ders alamiyorum ayrica hoca biraz isi ticarete dokmus gibi igne falan teklif etti bende pek hosnut olmadim benim su anki amacim hocayla pek muhattap olmadan kendi programimi olusturup vg dvm etmk suan kullanzdigim destekler op whey gold opt kreatin twinlab aminoasit beslenme prograrmim sabah light peynir (100 gr) 5 yumurta beyazi oglen tavuk pirzola (150 GR) bulgur ara yulafli yogurt 200 gr aksam 150 gr tavuk ant once kreatin ant sonra amino+whey. Yatmadan once 100 gr lor. Ama cumartesi pazar bu beslenme aksiyo gec uyandigim icin

Suan ki calisma programim pazartesi gogus on kol
    Sali omuz kanat
    Carsamba off
    Persembe on kol arka kol
    Cuma gogus bacak
    Tumu 4x10 olabildigince agir girmeye calisiyorum
    İlk iki resim agustos 2013 digerleri son halim simdi cektim kilo 78.5 yeni bir program tavsiyeniz varsa cok iyi olur ayrica on kolu ve gogusu haftada 2 kez giriyorum biraz zayif oldugu icin beslenme olsun antreman olsun yorumlarinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Simdiden teseklur ederim.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

16. Hlm

Hlm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  17. Chameleone

Chameleone Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    1
    Alt göğüs yetersiz gözüküyor, alt göğüse biraz daha fazla çalış sanırım orta çizgin var gibi orta taraf tamam yani bide ist göğüs girersen olmuştur bu iş incline ve decline olarak çalış kolay gelsin

Hlm bunu beğendi.
  18. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul

bişi sorcam adamda göğüs yokki alt göğse önem ver diye bir tavsiye veriosun hangi akla hizmettir bu

Bekci ve ch1vas bunu beğendi.
  19. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    dostum sen kendini bayaa bi gozunde buyutmussun her konuda karsima cikiyosun hersey bi kenara konusma uslubun sokak uslubu kendine ceki duzen ver,bir sure sonra omuzlarin gelismesinden dolayi gogusler biraz daha arka planda kaliyor goremiyorsan durumu ne yapalim ? alt gogus gerekli evet tum goruntuyu duzelticektir.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

20. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul

adamda göğüs yok cümlesindeki hangi harfi anlatmaya baslasam bilemedim şimdi

Sayfayı Paylaş