Fitness Trainer

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Chameleone tarafından 14 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 40 üye.
  1. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    yeterince gogus var fotografin cekilis pozisyonundan dolayi fark edemediysen senin problemin dogal bodycilerin cogunda omuzlar gelistikce gogusler asagida kalir omuzlar daha baskin gorunur bunun tek nedeni budur hakim olmadigin konulara sacma sapan yorumlar atma alt gogus cizgisini cikarttiktan sonra duzelicek bi durum bu.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Hlm bunu beğendi.
  2. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    doğal badici :D evet haklısın hakim olmadığım konulara karısmamak gerek cahillik gibi. sen ilk önce adamın resminin basında yazdığını oku daha sonra okuduğunu anla daha sonra biraz daha bilgi edin sonra gelip tavsiye ver ve laf sokmaya çalıs
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Mayıs 2014 ---
    göğsü şekillendirebilmesi için ilk önce belli bir kütleye sahip olması gerekir saçma sapan alt göğüs fikrinle adam olanıda kaybedecek 2.si bence sen bir gözlük al

3. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    senle polemige giremiycem habire laf degistiriyosun cevap bulamayinca bak gogusler basik kalir bu gogus olmadigi anlamina gelmez.. hadi uzatma istersen sen kendi bildiginle calis alt gogus calisirken olan gogusunu de kaybedeni de ilk sende duydum guldurdun :D

Ekli Dosyalar:

4. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    gerçi 2 tane meme ucunu görüp göğüs var diyen birine ne kadar açıklama yapıcaksın oda var

5. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    hadi kardesim polemige gerek yok isine bak bildigini yap,ama sadece su uslubunu duzelt.

6. Chameleone

Chameleone Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle fitnessla nasıl bi alakan var pek fikrim yok ama, bi insan bu kadarda bilgisiz olamaz adamın göğüs yapısına bakarsan gayet oturaklı fakat alt göğüs yetersiz kaldığı için kendini belli edemiyor tabii bunu sana değil işini bilene anlatmak daha kolay olur burası senın oyun oynayacağın kum sahası değil yardım forumu haberin olsun
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Mayıs 2014 ---
    Bunlarla uğraşmaya değmez, üstadın dediği gibi
    "Bir cahille asla tartışma. Dışarıdan bakanlar hanginizin cahil olduğunu anlayamayabilir."
    Dylan Dog

Hlm bunu beğendi.
  7. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    :D Bu başlık baya değerlenirdi aslında da eskisi kadar kaliteli üye yok artık forumda. Ben bişey yazmıyorum şimdilik. Yalnız forumda ciddi seviye sorunu var son dönemde aktif olmama sebeplerimden biri ve üyelerin ortalama profili 2-3 sene içinde çok acayip değişmiş.

curtia bunu beğendi.
  8. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    herkesin uslübuna dikkat etmesini rica ediyorum

9. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul

hala göğüs denio dostum evet pek b fikrin yok olmadıgınıda gayet belli ediorsun :D söz cok doğru olmus ama kendin için kapak gibi :D
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Mayıs 2014 ---
    sanırım önüne geleni pt yapıolar artık
    evet adamda göğüs yok adamın sorusuna cevaben de ilk önce belli bir kütle yaptıktan sonra şekillendirme düşünülmeli hiç bişi bilmiosan bari resme bak
    hala alt göğüs ten bahsedilio burda :D
    birde su var yağ kütlesi ve kas kütlesini ayırt edemien adam cevap yazaıor rahmetli dedemin kolu 40 cm di bu onda kol olduğu anlamına gelmez sizinkide bu hesap

Son düzenleme: 9 Mayıs 2014
  10. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    verdiğim cevap göğüs olmadığı verilen cevap alt göğüs eksik göğüs belli etmio kendini

şimdi görünen üzerinden genel kanı omza göre göğsün geride kaldığıydı ancak belli bir göğüs kütlesi zaten yok hiç yok demiorum ama yok yani alt göğüse önem ver gibi bir sacmalık zaten olamaz 1. faktör adam zaten iyi beslenemediğini sölüor 2 senede ki zaten neden vücudun komple geri kaldığını anlatıor kendisi dediğim gibi ilk önce oku sonra resme bir bak 2.faktör beslenmeye önem vermediği için muhtemelen zaten düzenli bir antrenman sistemide olmadığı belli oluor omuzların büyük olması nedeni ile göğsün geride kaldığını sölemek zaten cahilliğin en baısnı ceker beslenmsi düzgün olmıan bir adamdan ne gelişme bekliosunuz ve hala diorum suc sende değil seni pt yapanı nese .

ve hala beslenmesini göz önüne almadan direk konuya soruya cevap vermek için cevap vermek adına tartışmaya atlıosun treynırsın ya belli ediosun kendini
    sonara uslubun nie böle

-Parliamo- bunu beğendi.
  11. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    bak kardesim omuzlar gelistikce emin ol gogusler basik kaliyor attigim fotoya baksana bi ? senin boyle omuzlarin var mi ki sacmalik diyosun ? suan salondaki profeyonellerin cogu elbiseliyken sanki gogusleri yokmus gibi duruyor cunki omuzlar on plana cikiyor steroidsiz de olacak olan budur zaten

Ekli Dosyalar:

12. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    steroidsiz olacak olan omudur birde şey vardır genetiğim izin vermıo bahanesigibi prof ların göğüsleri yokmus gibi filan cidden baska ne diim her iri adam prof olsa bilgili olsa pt lerden gecilmezdi
    birde su pt sanan arkadas var o ayrı b mevzu zaten

13. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    birde şu senin böle omuzların varmı mı ? :D
    evde bacak hareketleri açma germe örneğimi olmıyan göğse alt göğüs çalıs çiz vs görüleri vermen normal aslında yadırgamıorum seni yani öğreniceksin inşallah
    son kez söylüorum uslubum gayet normal attğım ilk mesajda olmıyan bir göğse alt göğüs çalısmasının ne yararı olcağı sorusuydu konu buraya kadar geldi :D cidden burda gelipte sana 2 süslü kelimeyle cümle kurmuorum en basıt şekilde sölüorum bir aptalın anlıyacığı şekilde anlatmaya çalısıorum ancak ısrarla yok ya hayatınızda antrenman hakkında bilgi sahibi olmadan sadece gidip ağırlık çalıstınız ya her gördüğünüz iri adamı bilgili sandınız ne derlerse inandınız bilmiorum bu olayı nasıl anlattılar öğretmeye çalıstılar nasıl arastırdınız ama sunu söliyim kesinlikle herşeyi yanlış anlamısınız
    benim kızdığım nokta ise mesaj attığım her konuda tartıştığım her konuda özellikle kişi baz alarak konulara bakarım daha önce yazdıklarına adamın biri daha 3 5 ay1 sene dir neyn ne olduğunu öğrenemeden şu abim böle dedi bu abim böle olur dio millete saçma sapan tavsiye verior biri çıkıor dior ben pt yim ben bilirim budur biri gider hayatı (spor) boyunca supplementten fayda görmeyi beklerken arastırdığı tek şey supplement olur bir 3 yumurtayla gelişiceğini düşünür bir gider buna ragmen diorum ya tavsiye verir

KELİN İLACI OLSA BASINA SÜRER SİZİNKİ

14. -Parliamo-

-Parliamo- Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ataşehir/İstanbul
    Muhabbeti uzatmaya gerek yok . Fotoğraftaki arkadaşımız kim ise affına sığınarak, sokaktaki 100 kişiden 99'unda aynı göğüs şekli var. Üst göğüs tamamen belirginleşmeden alt göğüs çalışılmaz. Alt göğüs çizgisi göğüsü de büyük göztermez sadece şekillendirir arakdaşlar.
    En son yapılması gerekendir alt göğüs. Şöyle bir dava olamaz omuzların çok geniş alt göğüs çalış.
    Zaten adamın yağ oranı %30 larda sabaha kadar çalışsa alt göğüs olmaz yani

redpack bunu beğendi.
  15. SercanBeyz24

SercanBeyz24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam merhaba 196 boyunda basketciyim ve 4 numara oynuyorum ziplamamin iyi olmasi benim icin cok onemli air alert harici vücut agirligiyla yada dumbell ile yapilabilecek hareket varmi ziplamayi geliştirmek icin ?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. Veys

Veys Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Bizdede karın var az bişi [​IMG]

17. Hlm

Hlm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkeze mrb
    Bu tür polimiklerin yaşanmasının sebebi sanırım benim düzgün foto koymamamdır diye düşünüyorum.ışıl kötü göstermiş şuanki foto daha iyidir diye umuyorum yorumlar için.yağ oranım % 20. image.jpg

18. Aziz-han

Aziz-han Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Kılları kesıp foto koysan gögüs yok diyen arkadaslara daha inandırıcı olur basarılar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

19. eagle_beagle

eagle_beagle Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    1 buçuk ay kadar evde kalacam kpss çalışmak için pek spor salonuna gitmeye vakit ayıramam spor salonum uzak olduğu için. Evde yapabileceğim (Kilo verme amacıyla) Program konusunda yardimci olabilir misiniz? Beslenme olarak Normal çalışma dönemiyle aynı mı gitmeliyim?

20. muhendis12

muhendis12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bagcılar, Istanbul, Turkey
    Iyi günler hocam boyum 170 kilo 85 di 68 e kadar dustum ama gogus ler yağlı olduğu icin klasik tsort giynemiyodum simdi zayiflayinca cok sukur giynebiliyorum 3 aydir da salona gidiyorum spora baslamadan 15 dk kosuyorum her antreman oncesinde.

Gogus çalışıyorum o goruntuden kurtulmak için ama gogus kismin sadece üst kismi sertleşti gelişti alt gogus hala eskisi kadar olmasada yağlı.
    Aynada bakinca duz durmuyo yani alt taraf buda duzgun gözükmüyor napabilirim sizce normal programa devam mi ediyim yoksa alt göğüs mu çalışıyim cevabinizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş