Danny Boy- Beslenme ve Antrenman gunlugu :)

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve Danny Boy tarafından 12 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 95 üye.
  1. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Sevgili Danny Boy,

Definasyondasınız sanırım :), inşallah yolunuzdan sapmassınız, bulk sevdiğinizi biliyorum ama kimse tel tel dökülen yağlarla bulk olmayı sevmez, size gerçek bir bulk olmak yakışır, ilk önce yağları atdıkdan sonra amacınıza ulaşmak dileği ile, başarılar.

not, steroide gerek yok ^_^

Danny Boy bunu beğendi.
  2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    son durumu da yazım :)

bugun antrenmanım var sultanmehmed ıle nadır gunlerden bırınd eılk kez hafta sonu salona gıdıcem :)

kılo verme var ama kardıo olmadıgı ıcın bıraz yavas tabıkıde

gunde 3-4 ogune yaymaya calısyorumj :)

gunluk kalorım ıse yaklasık olarak 2000-2500 arasında gıdıp gelıyor :)

su an kg olarak 112 yım ama ama su atımındna kaynaklanıyor tabıkıde :9 bu surecten sonra ıyıce yavaslıcaktır kg olarak verım :( tabı yag yakımı olucaktır :)

3. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Başlarda resimler gördümde.
    Yağ oranın kaç acaba %28 varmı ?

Son düzenleme: 24 Mart 2012
  4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    su an okadar yoktur maks %15 cıvradıır arasıdır

zaten o resımler kortızon alımından sonra cekıldı gercek goruntuyu yansıtmıyor cok fazla su tutumu var

Son düzenleme: 24 Mart 2012
  5. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    yağ oranın okadar da yüksek değilmiş o kiloya göre

Danny Boy bunu beğendi.
  6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    bugun antrenmana gıttım 3.gunu uyguladım baya ıyı gectı antrenmanım :)

beslenmem ıse aynıydı yanı bılındıgı gıbı :)

bu arad bugun ekstradan on kol calıstım :) aslında haftada artık 2 gun calısyorum :)

7. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    üçe cıkarttığın zaman bu iş olmuş olur :D

Danny Boy bunu beğendi.
  8. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    -"saf vejeteryan "mısınız ?!..) ovo denmiş ,ama yumurtayı göremedim de ?!...))

-madem, salona gidemiyorsunuz , evde bi köşe yapsanız ?!...yay, spiral ,barfiks, dambıl i" ile idare edilecek bi köşe...definisyon programı için de mükemmel olur...)

Azi, Danny Boy ve sultanmehmed bunu beğendi.
  9. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    hocam ovo vejetaryenım sadece sabah 3 tam yumurta yıyorum fakat her gun 3 olmuyor 1-2 de oluyor

proteın ıhtıyacımıda mercımek-nogut-pırınc-kaju-soya-bezelye tıpı besınlerden genelde kombıne ederek alıyorum . ornegın = mercımek yemegı - soya koftesı bır adet - bezelyelı salata -humus(ıcıne tuzsuz yagsız kaju katarak kendım yapıyorum ) gıbı ogunler olusturuyorum . gunde 3 ogun uzerıne maks 2500kcal alıyorum

su an salona gıdebılıyorum haftada 3 gun gıdıyorum . her gıttıgımde tum vucut bolgelerını calıstırıyorum . yanı her bolge bır egzersız seklınde

Azi ve sultanmehmed bunu beğendi.
  10. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Dannyi diyetlere soktuk, programını da analiz ettik ;)
    İyi bir şeyler çıkacak bakalım, başarılar diyelim :)

Facede yazdımmı bilmiyorum ama yazmadıysam yazayım; benimde şahsi düşüncem Dannynin define halinin 90-95kg civarı olacağı yönünde :)

Danny Boy bunu beğendi.
  11. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    banın kalktı hayırlısı olsun bır daha ban yemıyesın ınsallah :)

ıns bakalım neler olcak :)

bu ara yanı dun ve bugun oldukca yorgunluk var ustumde sanırım dusuk kalorı yuzundne oldu :( ama atlatıcam ıns :)

ZeusS_ bunu beğendi.
  12. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim, tatil diyelim biz ona :DDD

Danny Boy bunu beğendi.
  13. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    bu arada vucudumda degısımler olmaya basladı ben bu kadar hızlı bır sye beklemıyordum ama sanırım bıraz su atımı bırazda hızlı yag yakmam sebebıyle degısımler olmaya basladı :)

en farkedılır degısım ozellıklede goguslerımdekı yag azalmya basladı :) gobegımde yavastan yag tabaskası ınceldı :)

ama sanırım gh gobegı tarzı bır seye sahıbım :) yanı tabıkıde gh gobegı degıl ama sanırım haftada bır gun plank tıpı bır gunude 3 set heavy duty karın calısmam ve yuksek agırlık ıle calıstırmam karın kaslarını ıyıce buyuttu :) ıyıkı bu ara brakmısım :)

bacaklarımın ustu kısmı yavastan belırgınlesmeye basladı bacaklarıma da onem vermeye basladım baya gerılemıslerdı cunku :)

kollarım ala aynı hatta gecen salonda sultanmehmed ıle dalgasını gectık cunku goguslerım ufalmaya basladı ve sanırım defıne oldugumda cok eksık bır bolge olucaklar :( ama aksıne kollar buyuyor ve daha da kalınlasıyor olcu degısmıyor fakat sekıl olarak daha bır yuvarlak oluyorlar son donemde dolgunlasıyorlar :)

ama omuzlarımın ve gogusumun oldukca ılerısınde kollar :(

ve sanırım kas kaybı olmaya basladı aslında bu ole dert ettıgım bır durum degıl yanı beslenmeden kaynaklanmıyor sanırım kas kutlem degılde yag oranım dusunce ben kutle kaybı snaıorum hacımce kuculmek bana bıraz garıp gelıorda :) ama tabıkıde kas kaybıda olucaktır cunku malum dogal her dıyette bır mıkta kas kaybı olur :)

kas kaybı ıcın bıkac ay sonra bcaa eklıcem programa ve creatın alıcam :) evde var hepsı ama kullanmyaı dusunmuyorum su an :)

neyse su ara resım koymıcam tam defıne oldugumda oncesı sonrası yaparak bıraz soka sokucam takıpcılerı :)

Son düzenleme: 27 Mart 2012
    Azi, wallcroft9'69, Ocensers ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  14. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    )

başarılar...

Danny Boy ve sultanmehmed bunu beğendi.
  15. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Karın konusu genetikde olabilir, ortaya çıkınca gördüm ki benimde gh tarzı diyebileceğimiz bir karnım var, ninja kaplumbağalar gibiyim abi, o önceki packler blok halinde fırlamış :DDD

Yağlanmanı attık ca göğüs den ve omuzdan cm kaybedeceksin, koldan bende kaybetmedim demek ki orası o kadar yağ tutan bir yer değil!
    Ben kendi kaybettiğimi yazayım sana göğüsden 8cm omuzdan 2cm beli zaten biliyorsun 12cm!
    Göğüs ve omuzdan kaybettiğim cmleri kas gelişimine karşın miktarlar olarak düşün!
    Yani en kötü ihtimal 2 cm göğüsten gelişim başarmış olsam, aslında 10cm yağ atmışım!!!

İşte o yüzden sultanmehmede de yazmıştım hatırlarsanız, kendini en zayıf gören adam da bile eş..k gibi yağ var diye...
    Çünkü programımı kontrol ediyorum, kastan kaybetmem mümkün değil yani!
    Hani sen şüphe ediyorsun ya kendinden bca eklesem mi filan...
    Ben kendimden şüphe etmiyorum yani mümkün değil, antreman doğru beslenme çok doğru, günlük düzenli vitamin-mineral-omega3 alımı vb.
    Yok yani baktım baktım, belki yerimde sayarım ama kayıp mümkün değil!!!

Kısacası kastan kaybın olduğunu sanmıyorum abi, yağ atıyorsun ;)

Azi, sultanmehmed ve Danny Boy bunu beğendi.
  16. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    aynen ole cok haklısın :)

yanı sole bır bakıyorum bazen mesela oldukca zayıf goza cok hos elen bır adam bıle aslında %10 yaglı bırı :)

yanı alsında bende bılıyordum oldukca su tutan bır vucudum oldugunu tabıkıde yaglıyımda :) ama ne bılım bole gercekten dıyete gırınce bıraz moral bozuklugu oluyor ısterıstemez :)

kı benım gogus yaglanmam da aslında bole cok esıt dagılmıstı :) tabı oda gıtmeye baslayınca bıraz kuculdum :)

bcaa olayını aslında kı kreatınde ole ekleme amacım bıraz destek olması yanı bır sure sonra kı artık dogalım ( :D ) o yuzden :)

egzersızlerımı falana slında oldukca ıyı yapıyorum beslenmede sorun yok yanı he rgun duzenlı belsnıorum artık :)

sanırım yag yakıyorum yauuu :)

a bu arada kılom su an da 109kg :)

ZeusS_ bunu beğendi.
  17. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    ve evet dun antrenman gttım :)

artık gorece dusuk kalorı almam etkısını ıyıce gostermeye basladı yorgunluk artık tavan bende :(

tabı pes etmıyorum ole demedım :)

ama antrenmanda artık 12 tekrar bıle zor cıkıyor ve heavy duty mumkun degıl belkı anabolızan olsa mumkundur ama oda bızde yok gardassss :)

bende su sekılde yapmaya basladım mesela 5 set yapıcam 10 ar tekrar 50 tekrar 5-6 tekrar yapıyorum 4-5 sn dınlenıp tekrar yapıyorum :) yanı brı nevı arnoldvarı tekrar sayısını tamamlıyorum :)

antrenmandan once kı ogunlerd eyada sonra kesınlıkle seker falan almıyorum

a bu arada bır sey dıkatımı cektı antrenman cıkısı markete gırdım ve elma aldım hanı su cok eksı olan granny smıth mı ne onalrdan ama sole solım basımı dık tutamıyorum omuzlarım dusuk bole yorgunluktan oluyorum dedım bır elma yıyım ınanın hayatımın en guzel elmasıydı yau :) ama cok cok ıyı geldı gercekten :)

gunde su an 100gr proteın alıyorum ama genelde cogu bıtkısel yumurta pek yıyemıyorum malesef :( haftada 5-6 tane yıyebılıyorum ancak :)

ek besın ala yok :) vıtamın takvıyesı ıse bıtkısel bır multıvıtamın alıyorum

su cok ıcıyorum ama su var aclık duygum koreldı baya acıkmıyorum ole eskısı gıbı

bıd ebugun bacak calısamadım programda olmasına rahmen oldum resmen ya zaten dedım bosver :) sırtıda dar tutus barfıks makıne ıle gecıstrdım rowıng yapamdım yemedı :)

ıns cuma gunu tam olucak :)

18. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    İyi gidiyorsun dostum :), kardio yapıyormusun?, bu arada karboyu tamamı ile kestinmi?, bende şuan definasyon dönemindeyim, karboyu tamamı ile kestim, aldığım bazen sabah yulaf, öğlende bir kaç dilim ekmek dışında karbo almıyorum.

19. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    k.h kesmem mumkun degıl :(

vegan oıldugum ıcın :)

sadece kcal azaltabılıyorum :)

kardıo ıse yapmıyorum su ara yapmıcam 2 ay bu sekılde devam edıp o zman kardıo da eklıcem :)

zatne antrenmanım bır nevı kardıo gıbı su an oldukca aerobık bır sıstem cunku :)

20. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Danny boy, zorluklara rağmen azmine hayran kaldım, halada elinden geldiğince yapıyorsun, vegan olduğunuzdan bir çok şeyden yararlanamamanız üzücü, en azından sabah bir kaç yumurta ekleye biliyorsunuz buda iyi :), bu arada kaz kaybının önüne geçmek için creatin gerçekten çok faydalı, bcaa ve glütaminden daha fazla verim aldığım kesin.

Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş