Brhmcr - 2012-2013 kış sezonu bulk beslenme programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve brhmcr tarafından 21 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 48 üye.
  1. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar, öncelikle detaylı paylaşımınız için teşekkürler. Çoğu kişiye yardımıcı ve yol gösterici olucaktır.

Gece yatmadan önce aldığınız ürünler hakkında bir kaç soru sormak istiyorum aydınlatırsanız sevinirim.
    -Zma yı bir markanın kompleks ürünü olarak mı alıyorsunuz yoksa kendiniz mi toplama oluşturdunuz?
    -250 gram lor fazla değil mi? Ayrıca içindeki kalsiyum yüzünden zma ile birlikte alınmaması gerekiyo diye biliyorum. Yada şöyle sorayım zma nın içindekiler yarım saat içinde kana geçiyor mu?
    -Gaba olarak aldığınız üründen memnun musunuz? Herhangi bir yan etkisiyle karşılaştınız mı? Verim alabildiniz mi? Gerçi etkisini nasıl hissediceksiniz bilmiyorum :)
    -Son olarak sabah dhea alıyorsunuz. Sizce gerekli bir ürün mü? Herhangi bir yan etki yaptı mı? Steroid olarak geçmese bile bir çok yan etkisi var bildiğim kadarıyla.

Şimdiden teşekkürler, kolay gelsin

1 kişi bunu beğeniyor.
  2. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Kanatlar gercekten cok iyi.
    Sevgili brhmcr bulk donemine gireli bugun itibariyle kac kilo aldin.
    Bi tur karsılastırma yapacagım mahsuru yoksa soylermisin.

1 kişi bunu beğeniyor.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

1.ZMA olarak aslinda iki urun birlestiriyorum, boylece ZMA + tribulus almis oluyorum.Bunlar:
    Activelab Tribuactive B6
    Activelab ZMA

2.Cok dogru bir nokta kalsiyum ZMA ikilemi ancak benim kullanim aramda 1.5 saat oluyor. Okudugum kadariyla 30-40 dakikada mineraller kana karisiyor.

3. GABA urunu guzel bir urun. Etkisini GH ustunde degil ama inanilmaz derin uyku uzerinde goruyorum :)

4.DHEA kesinlikle fantazi urunu aslinda benim testo booster alip denemek yerine stackime kattigimim bir urun. DHEA basliklarinda da yazdim libido noktasinda isime yaradi ancak ostrojen artisi ile iliskilendirmek lazim, guc artisi olmadi. Kullanmaya gerek yok bence. Ben abartmadan 50 mg gunluk aliyorum. 4 haftada bir ara verecegim ve paketi bitirecegim. Yan etki yok, olmasini da beklemiyorum bu kadar dusuk bir dozajda.

Tesekkur ettim mr_dblue, kanatlar ustunde durmamin karsiligini aliyorum sanirim, ne kadar guzel boylelaflar duymak.

Turkiye'de dondugumde 77 kilo civariydim, Su an 80.5 civariyim.Benim bulkim asiri kontrollu :)

Ortalama 3 ayda 4- 4.5 kilo aldim diyebiliriz.

4. RockmaNia

RockmaNia Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar Bulku İlk Defa Duyyorum Kendim Cok Zayıfım.
    16 yasındayım 1.78 boyumdayım kilom 60.kütleyi arttırmak istiyorum hocam önceden hic böyle seylerle ugrasmamıstım bunları nerden temin edebiliriz seninki baya profesyonelce olmus bi zararları yan etkileri filan varmı ilk defa yapıcam ondan soruyorum Tessekkür ederim bizimle paylastıgın icin

1 kişi bunu beğeniyor.
  5. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Abi absler bulkta olduğundan hafif firardalar sanki :)

1 kişi bunu beğeniyor.
  6. sthammer

sthammer Guest

sayın brhmcr, bilek ölçünüz ne kadar merak ettim? genetik olarak benzer yapıdayız.

7. brhmcr

brhmcr Guest

Yeni baslayanlar icin supplement kullanimi uygun degil, zaten belirtmisim normalde bile bu kadar supplement kullanimi onerilmez. Siz once yeni baslayanlar formu sabit basliklarini okuyunuz ve en az 6 ay dogal beslenerek spor yapiniz.

Yeter artik gitsinler ve uuzn sure gelmesinler :) Bizde buyuyoruz diye kendimizi kandiralim :)

8. brhmcr

brhmcr Guest

Kusura bakma Dr.Steelhammer ancak olcebildim:

Onkol(forarm) en kalin yeri sikili - soguk= 31.5

Bilegim ise 18.5 cm

Kiymetini bil normalde pek olcu almam :)

9. sthammer

sthammer Guest

sen ektoluktan çıkmışsın :) vücut çok iyithums:

1 kişi bunu beğeniyor.
  10. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

ölçülere göre

Tebrikler Sayın Brhmcr , mezo ekto olmayı başarmışsınız :)

Son düzenleme: 20 Kasım 2012
    1 kişi bunu beğeniyor.
  11. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    bilek ölçüsü cidden bi ectoya göre değil bencede, vücutta kısmen o yüzde yirmilik mezoluğun etkileri parça parça görülüyor sanırım :)
    önkola da artık biraz daha ehemmiyet sayın brhmcr :)

kursatucar bunu beğendi.
  12. brhmcr

brhmcr Guest

Aslinda guzel duruyor ama koyalim kol gunumuze reverse barbel curl :)

13. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Selam .
    bilek ölçüsü için öneride bulunmak istedim :)

bende sizin gibi hiç bilek çalışmıyodum kollar 39 olmuştu bilek hiç nerdeyse. artık gözüme batıyordu. 4-5 aydır bilek çalışmaya başladım haftada 3-4 hareket 3 setten. şuanda bilek 36 oldu.tshirt giyince eskisine göre kollar falan acayip dolu görünüyo önkolunda şişmesiyle.

önkolun geniş olması ayrı bi hava katıyor.bence programa en azından 3 hareket ekleyin . başlarda sevmeyerek yaptım sonra baktım önkol çıkıyor yavaşca dışarı doğru :) dedimki neden yapmamışım şimdiye kadar.

1 kişi bunu beğeniyor.
  14. capish

capish Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Tercüman
    Yer:
    Istanbul
    Azim, bilinç ve kontrol bir arada. Gerçekten takdir edilesi bir düzeniniz var, böyle devam etmenizi dilerim.

1 kişi bunu beğeniyor.
  15. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba brhmcr nasıl gidiyor antrenmanlar? Memnunmusun gidişattan? Senden bir ricam olucak yapabilir misin bilmiyorum kısadan antrenman programın hakkında bilgi verebilir misin müsait olduğun bir zamanda? Şimdiden teşekkürler kolay gelsin :)

16. brhmcr

brhmcr Guest

Valla sikinti yok, aralik ayinda kardesim spora baslayacak yani partnerli hayat ile patlama hedefliyorum.

Haftada bes gun idman yapiyorum

Gogus - karin
    Sirt
    Bacak - karin
    Omuz
    Biceps - Tricep - Kalf

Seklinde bu seneye ozel yapiyorum bunu gecen sene 2 bolge tek gun 3 gunluk sistemde 3 gun calsiip bos birakip circle yappiyordum. Ancak kollarimin gelisiminin durmasi beni boyle bir idman sistemine yonlendirdi.

Idmanlarda buyuk kaslarda 4-5 hareket toplam 15-18 set son, piramit cikip son set drop dusuyorum, son setlerde partial, forced tekrarlar oluyor. Son set negatiflere en fazla dikkat edilen set oluyor.

Kucuk kaslarda 3 hareket 9-12 tekrar seklinde yapiyorum, kollarimi tamamen yipratmaya calismiyorum.

SEtler arasi cut zamanim tersine 1 dakika kadar ara veriyorum.

Her idman sonrasi sauna kulaniyorum 5 dakika, bu da cok su toplamami engelliyor zaten yesil cay ve yuksek su tuketimi ve 3 gram civari yuz kullanimi ile buna izin vermiyorum. Cok bulk olursam psikolojim bozuluyor :)

Bunun yaninda hafta da bir saunarium ve havuza gidiyorum ve ayda bir genel masaj uygulatiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Kasım 2012
  17. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkür ederim kısa sürede dönüşün için. Daha önce hiç böyle çalışmamıştım bana farklı geldi meraklandım açıkçası :)

Bacağı bölmüşsün calfi kol gününe atmışsın bunu yapmanın özel bi amacı varmı yoksa bacağı rahatlatmak için mi?
    Kol tek gün. Bende tek güne almayı düşünüyodum ne zamandır ama bicepsten sonra triceps rahat giremezsin kilolar düşer diyen çok insan caydırdı açıkçası beni. Sen verim alabildin mi bu şekilde?
    Senin su tutman gerçekten imkansız gibi bişey günde 3 4 bardak yeşil çay, katı tuz diyeti ve her antrenman sonrası sauna. Benim de sauna imkanım var ve haftada 1 bile girmiyorum bazen :)
    Seni tekrardan tebrik ediyorum bu disiplinli spor hayatın için

18. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Kardeş=partner olayı çok güzel bir uygulama.Bende de var.
    Hareket zorlayınca sinirleniyorum bağırıyorum.Hiç küsme olayı yaşanmıyor.
    O da bana bağırıyor gerçi.
    Büyük motivasyon.
    Bir de bench press te falan kardeş olduğu için güven tam.:)

1 kişi bunu beğeniyor.
  19. sow1907

sow1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatını yemek yiyerek geçiriyorsun neredeyse ? Boş anın yokmu hiç ?

20. brhmcr

brhmcr Guest

Çok var, Zaten aktivitelerimi yazmıstım.

Ayda iki kez partiye çıkarım, her hafta havuz ve sauna seanslarım var.Bunun haricinde daha bir çok sosyal aktivitem var. Takılmayın o kadar yemek işine, masa başında çalışıp yemek çok kolay.

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Kasım 2012

Sayfayı Paylaş