1 Ayda Fit Bir Vücut Nasıl Yapılır ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Rıgel1 tarafından 5 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. mustafa.mendes

mustafa.mendes Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Gittiğim spor salonunda ölçtüler. Çok iyi bir salon değil ama değişimi gözle görmek yeter benim için.

2. mustafa.mendes

mustafa.mendes Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
  3. mustafa.mendes

mustafa.mendes Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Tabiki yağ çok ama ayakkabımı bağlarken kızarıyordum bu hale getirdim. İddaam yok öyle yaparım böyle yaparımda demiyorum ama memnunum. Şimdi kardioya 6 km her gün olarak devam edip low carb diyetine yakın doğaçlama bir diyette yapıyorum

Blonde bunu beğendi.
  4. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Haykırarak güldüm asjdsgfhlsdklfka :D

Başlığı açan arkadaş ya tarkanın yolunu seçeceksin yada fit bir vücut istiyorsan yıllarını vereceksin 1 ayda imkansız. Varsa öyle bi sihirli formül paylaşta sevaba gir bende ölülerinin ruhuna bi fatiha okuyim :D

5. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Resim fhotoshop lu degil dimi?yani inanilmazz gercekten,tebrik ediyorum.7 Kilo yag yakip 3 kiloda kas kazanmak gercekten her babayigidin harci degil,ama resim herseyi anlatiyor,tebrikler spor hayatinda basarilar,dahada baska bisiy demiyorum.

6. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
  7. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    1 ay yap tabi 1 ay da olsa disipline oluyorsun ilk. 1 aydan sonra alışınca canın yapmak istiyor bı kere basladn mı olan da gitmesin mantığıyla devam edıyo ınsan

8. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    O aletler doğru ölçmüyor.

Blonde bunu beğendi.
  9. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    sırf başlığa bakıp merak edip okudum, 1 ayda fit vücut olur mu hiç, milyonlar ne diye spor salonuna gidiyor o zaman.
    20-30 yılda emek harcayıp yaptığın göbeği 1 ayda nasıl bozabilirsin. 1 ayda ancak spora adapte olmaya başlarsın.

Blonde ve Balboa7 bunu beğendi.
  10. Necip alperen tuğan

Necip alperen tuğan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    bu foruma yeni gelip de öğrenmek için başlangıç seviyesinde sorular soran insanlara alaycı yaklaşımı hiç hoş bulmuyorum. geçen forumda da 15 yaşında bir çocukla dalga geçmeye çalıştılar.
    hiç kimse anne karnından bilgili doğmuyor. burası bilgimizi paylaştığımız yer. insanların hevesini kırıp küstürürsek bu forumun da adeleli tiplerin birbirlerinin fotolarını like edip ego şişirdiği bir forumdan farkı kalmaz.

11. lordsoth

lordsoth Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Herkes bir zamanlar acemiydi, ben de acemiydim ama hiç bir zaman 2 ayda nasıl vücut yaparım nasıl besleneyim diye sormadım. Mod lar koca koca başlıkları sabitlemiş, birçok forum arkadaşımız çok güzel yazılar yazmış. Ama ne yazık ki tembel arkadaşlarımız bunlara üşendiği için buradan başlık açıp hep aynı şeyleri soruyorlar. Ve bu tembellik mesajlarına da yansıyor, 1 ayda nasıl vücut yaparım, ayda 10 kg nasıl verilir gibi.
    Cahillik ile acemilik farklı konular.

Blonde, sthammer ve doxux bunu beğendi.
  12. Rıgel1

Rıgel1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    adam 1 ayda 3 kg kas yapmış sen daha neyin cahilliğinden bahsediyorsun imkansız değilmiş değil mi 1 ayda birşeyler yapılabilirmiş sen dünyanın en mükemmel insanı olduğundan dolayı bu tarz sorular sormamış olman normal yazıları tam okumamış çoğu kişide sadece başlığa bakıp cevap vermiş
    Konuyu daha da uzatmaya gerek yok ben gerekli kişilerden cevapları aldım tartışmaya çevirmeye çalışan boş kafalı boş insanlarla dolu ve harbiden Necip alperen tuğan isimli arkadaşın bahsettiği gibi ego tatmini yapmaktan başka bir iş yapmayan insanlarla dolu olduğunu düşünmeye başladım bir insan ne kadar saçma bir soruda olsa hiç kimsenin o insana alaycı ve hakaret içeren bir cevap verme hakkı yoktur bu tarz cevap veren insanların gözümde insan olarak bile hiç bir değeri yok ve bu tarz insanlarda ortamdaki huzuru bozan tartışma yaratan insanlar ne bahanesi olursa olsun sorulan bir soruya hiç kimse alaycı ve hakaret edici bir şekilde cevap verme hakkına sahip değildir bu tarz cevaplar hep tartışma ortamı yaratır ilk önce saygı duymayı öğrenmek gerek.

13. lordsoth

lordsoth Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Bu arada çok bilen ego tatmini yapan biri olarak söyleyeyim 1 ayda 3 kg yapan arkadaşın, bırak ayda 3 kg proteini, 3 kg et yediğine bile inanmıyorum.

14. fatih.b

fatih.b Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Kesinlikle katiliyorum

15. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    1 ayda 3 kilo kas almak ne sen ciddi misin dediklerinde insan yazdığı forumu hiç mi okumaz? Adamın biri sallamış sen de o argüman üstünden bi de ahkam kesiyorsun, komik. 1 ayda 3 kilo kas 10 ayda Mr.Olympia'sın iyiymiş:D Nasıl kilo veririm vs. gibi düzgünce konu açsaydın yine yardım eden olurdu. Burada protein tozu ne işe yarar diye konu açan biri de olsa tepki alır çünkü milyon tane konu var zaten herşey detaylı şekilde yazıyor oralarda. Hiç zahmete girmeden hazıra konmak bizim milletimize özgü bi iş. 1 ayda ne olacağını söyleyeyim sana evle salon arası kaç km ise gideceğin günle ev salon arasındaki mesafeyi çarp o kadar yürüyüş yapmış olacaksın 1 ay içinde.

mericboss99 bunu beğendi.
  16. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yav hala 1 ayda 3 kg kas muhabbeti ediyonuz yav hay allahım ya :D ha bide bu arkadaş aynı anda 7 kg da yağ yakmıştır bu 1 ay içerisinde dikkat çekerim .

17. fatih.b

fatih.b Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Oda bisey mi ben bu forumda 1 ayda 20 kg verdim diyen gordum:D:D:D

18. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş