Yepyeni Bir Hayat

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Hknn tarafından 2 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Çok teşekkür ederim daha vermem gereken ortalama 19 kilo var , Allah razı olsun güzel temennilerin için :)

2. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Arkadaşlar bugün itibari ile 106,5 kiloyum.Galiba yaza kadar bitecek bu diyet konusu :) Giden 43,5 kg ..

İlk defa vücudumda kas görüyorum belli yerlerde çok tuhafıma gidiyor önceden neymişim ya :) Yaz gelsin tam toparladıktan sonra before - after yapmazsam içimde kalır .. :)

sthammer bunu beğendi.
  3. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    harika gidiyorsun. Vermen gereken kac kilo kaldi. Bide yağ oranin kac?

4. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Şuan hedefim 90 kiloya düşmek daha vereceğim 16 kilo var.Aslında 85'e düşmek istiyorum fakat ilk etapta 90 diyorum.Yağ oranım %20 civarında.Bundan 1 ay önce ölçtürmüştüm fakat bu eczacılarda bir alet var alışveriş merkezlerinde falan da aynı aletten var o alette ölçüm yaptım ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum.Doktora gideyim diyorum yağ oranı ölçümü için ama benden bin türlü test isteyecek diye hiç gidesim gelmiyor.

5. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    o zaman yaza dogru six packleri cikartitsin. Benim yağ oranim 16-17%. Yaza kadar 10% indirmeye düsünüyorum

6. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Hiç sanmıyorum öyle birşey olacağını yani inanasım gelmiyor belki teorik olarak bu mümkün ama alışık olmadığım bir kavram six pack :D

Dipnot : L-Carnitine ve CLA kullanmaya devam etmeli miyim acaba ? Yoksa sadece protein tozu olarak mı devam etsem arkadaşlar ?

Son düzenleme: 5 Şubat 2013
  7. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    yağ oranini yüzde 10 düsürürsen six packlar gözükür. Ben idmandan sonra 20 dk karin calisiyorum

l carnitine gelince, sahzi fikrim gereksiz. Whey protein yeterlidir buna ek olarak kreatine kullanabilirsin

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:48 ----------

bu arada sarkmalar oldumu

Hknn bunu beğendi.
  8. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Sarkma sadece göğüs kısmımda var ama zamanla o da toplayacaktır diye düşünüyorum.Çünkü önceden göğüslerim daha daha büyüktü eskiden de sarkma vardı şimdi küçüldü sadece göğüs kısmım.Sanırım 1-2 yıla kadar tamamen toparlarım o bölgeyi , başka herhangi bir yerimde sarkma olmadı çok şükür.

9. Mert96

Mert96 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eyüp
    Valla sayfaları okurken dondum kaldım. Çok iradelisin. Keşke ben de olsam. Kaç kilo verdiğini sayfaları okurken unuttum :) Ama 40-50 arası olmalı. Benim de 15 kilo var vermem gereken. Seni takip ederek motive oluyorum. Kilo vermeye devam kolay gelsin.

10. KKocaarslan

KKocaarslan Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Sizin yerinizde ben olsaydım spor salonuna hemen gitmezdim. Bu maddi açıdan faydalı olurdu.
    Yaptığınız gibi yürüyüşlerle, basit hareketlerle ve yağsız-şekersiz-tuzsuz beslenerek kilo kaybetmeye çalışırdım.
    80-85li kilolara geldiğimde spor salonuna kayıt olurdum.

11. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Dogru yapmis ve yapiyor. Sadece diyet+cardio ile zayiflamak yanlis düşünce. Önemli olan max sekilde yag yakip ve min. kas kaypetmek.

Hknn bunu beğendi.
  12. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Daha dün'e kadar 6 ay önceki kıyafetlerimi giyiyordum , şalvar gibi olmasına rağmen inat ettim ve değiştirmedim.Dün gidip yeni pantolon aldım.

Sonuç : Bir önceki pantolonum 64 beden'di , şuan giydiğim 38 :D Hala inanamıyorum gidip direk pantolon alabildim , mağazadan çıkarken dünyayı kurtarmışcasına mutluydum :)

exsisman bunu beğendi.
  13. destan30

destan30 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    iyi günler.ben 37 yaşında 172 boyunda 69 kilo ağırlığında bir erkeğim.sadece kardiyo ve mekikle sonunda karın kaslarımı çıkartabildim.şimdi biraz kol ve göğüs yapmak istiyorum.10 kg dambılım var.şöyle bir program yaptım.
    ön kol:25*4 set
    arka kol:25*4 set
    göğüs:15*2 set
    omuz:15*2 set.
    haftanın 4 günü çalışacağım.bolbol protein alıyorum.biraz hacimlenmek istiyorum o kadar.tavsiyeleriniz nelerdir.teşekkür ederim.

14. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Henüz size tavsiye verecek kadar bilgi sahibi değilim bende yeniyim bu sporda 5 aydır ilgileniyorum.O yüzden forumda başka tecrübeli arkadaşlara danışmanızı tavsiye ederim :)

15. the man

the man Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu azminizi gördükçe yeminle gözlerim yaşardı kendi iradesizliğime kızdım. Geçen senelerdede body yaptım. Ama ara vermek zorunda kalmıştım 7 8 ay sporsuz geçti. 75 kilodan 83 kiloya çıkmıştım kas diye bişeyde kalmamıştı. Şimdi 2 aydır yeniden başladım. üst vucudu topladım kaslar şekillendi fakat beslenmeyi düzene koyamadığım için yağlardan bi türlü kurtulamıyorum şu an 80 kiloyum ama inşallah bende kendi küçük hedefime ulaşıcam yemin ederim sayenizde motive oldum çok fenada gaza geldim ayıptır söylemesi :D Başırınızdan ve azminzden dolayı tebrikler ve devamını dilerim :)

Hknn bunu beğendi.
  16. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Bu siteden asla ayrılma the man :) Çünkü bu spor motivasyon isteyen bir spor ve bu sitede seni motive edecek makale , argüman , kişiler oldukca fazla.Benden giden şuan 46 kilo hedefime kilitlendim şu ara son 14 kilom kaldı :) Senin vereceğin kilo benimkinin yanında çerez kalır ..

Ayrıca arkadaşlar birşey söylemek istiyorum haftasonu beslenme düzenim olmuyor malesef sizce bu çok mu kötü ? Protein alımım düzensizleşiyor haftasonları dışarda oluyorum sürekli o yüzden.Sizce bu konuda nasıl hareket etmeliyim ?

17. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Mümkün oldugunce yandida atistirmalik birseyler getir Tavuklu/Ton Balikli Sandivc, ceviz,badem,findik,yogurt ve aksamdan evde kendin protein keki hazirlayip getirebilirsin. Mümkün oldugunca Protein alimin yeterli olsun

Hknn bunu beğendi.
  18. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Haklısın bundan sonra anlattığın şekilde yapmalıyım aksi halde protein alımım minimum düzeye düşüyor ve bundan rahatsız oluyorum.

19. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Bugün itibari ile 103 kiloyum :) Giden 47 kilo , kalan 13.

Vücudumda özellikle kolumda damarlar enteresan bir hal almaya başladı belirginleşiyor iyice ,

Dizlerimin hafif sağ ve sola baktığını farkettim eskiden kilodan dümdüz duruyordu :)

Sadece göğüs bölgemde biraz sarkma var eskisi gibi ama eskisinden biraz daha iyi sanki önceden daha bi belirgindi göğüslerim.

Banyo'ya girmeden önce aynaya baktığımda artık kısmen de olsa süper görüyorum kendimi kemiklerimi ve kaslarımı görüyorum artık tuhaf bir duygu :)

Kısacası gerçekten vücudumu yeniden tanıyorum bakalım haziran ayı gibi daha neler görecem ..

Son zamanlarda dizlerimde biraz ağrı belirdi sebebini çözemedim doktora gitme vaktim de olmuyor ama geçer inşaAllah.

Allah sağlık verirse eğer tam gaz devam thums:

20. SNIPES44

SNIPES44 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    eklemleri ağır antreman ile zorlamış olabilirmisin ?

Sayfayı Paylaş