Yeni Başlayanların Yaptığı Hatalar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Dynamo tarafından 19 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 103 üye.
  1. Sporcuozden

Sporcuozden Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Çok hoş ve gerekli bilgiler paylaşılmış. Ellerine sağlık. Yeni başlayacak arkadaşların tecrübe edinerek öğrenmesinde her zaman yarar vardır ama 1-0 önde başlamayı kim istemez :p

2. unos

unos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar 67 kiloyum KYK Yurdunda kaldığım için ve maddi imkanlar nedeniyle beslenmem mükemmel değil günlük en fazla 60 70 gr protein alabiliyorumdur. vücut geliştirmeye yeni başladım sizce whey almama gerek var mı direk yoksa 3 ay beklemem lazım mı? geçen sene 4 ay muay thai yapmıştım biraz da olsa spor alt yapım var.

3. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa
    Merhaba, eğer imkan var ise kalori ve makroları tamamlayacak şekilde besin desteği alınabilir. Ama şunu unutmayın besin destekleri hiç bir zaman bir öğün yerine geçmez, amaçları eksik kalan makro değerlerini tamamlamaktır.

Alacağınız zaman bilindik markalardan şaşmayın(Weider, Optimum, Scitec, Muscletech vs...) . Salon sahibinin sattığı markasız besin desteklerinden kesinlikle uzak durun.

Tabi bunları herhangi bir hastalığınız yok ise söylüyorum eğer bir şeye karşı alerjiniz veya hastalığınız var ise doktora danışmadan almayın hiç bir besin desteğini.

4. alianil

alianil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu listede en yaptığım büyük hata set aralarında 50 sn den fazla dinlenmem telefonu yanıma aldığımda çok dalıyorum.

Sayfayı Paylaş