Yeni Başlayıp Kilo Almak İsteyenler

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve [Zafer] tarafından 6 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 276 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum

2 üstteki uyarımda aynı kural ihlali için..lütfen yazıları okuyun artık..

bu konu zaten bundan bahsediyor..

Son düzenleme: 20 Ekim 2007
  2. UNFORESEEN

UNFORESEEN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo Alma

Mega Mass 2000 Kilo Aldirici Almayi Düşünüyorum.nasil Işe Yararmi ?nekadar Kullanmam Gerekir?yaklaşik 10-15 Kilo Almak Istiyorum Ben Aslinda Boy:180 Kilo 60 Civarinda.
    Hangi ürünü Almaliyim?

3. pegasus

pegasus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Herkese Merhaba,benim Salonda 3. Ayim Ama Daha Oncesindede Duzensiz Calismalar Sonucu Olusturdugum Bir Altyapim Vardi ,son 2 Aydir Kilomda Degisme Olmamasina Ragmen Goruntu Olarak Bariz Bir Zayiflama Var Bu Kadar Kisa Sure Icinde Yagda Azalma Onun Yerine Kas Kutlesinde Artis Olmasi Muhtemelmi.bilgisi Olanlardan Yorumlarini Bekliyorum

4. UNFORESEEN

UNFORESEEN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boy:180 Kilo :60
    Gain Fast 3100 Aldim 4.5 Kilo Olandan.kullanmaya Başlamadim Daha.işim Gereği Salona Gidemiyorum Evde çalişarak Nasil Iyi Bir Vücuda Sahip Olabilirim.kilom Göründüğü Gibi Düşük.ne Yapmali Nasil Yapmaliyim.şimdiden Saol.

5. pac89

pac89 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    ben bu siteye yeni ye oldum.hepinize merhabalar.bende sizin gibi body sporu ile uğraşmaktayım.başlayalı 2 ay kadar oldu.daha önceleri yağlı bir vücudum vardı,87 kiloydum.salondaki hocamın programı ile sıkı idmanlarım sonucu 4 kilo verdim.amacım zayıflamak değil kas kütlesi olarak kilo almak .boyumda 1.82 düşüncelerinizi paylaşın.bench_O

6. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    forumda arama yaptığınız takdirde hepsi var..
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde_dumbell_ile_al_ma-t10847.html

ne hakkında düşüncelerini paylaşsınlar müsadenle!!

pac89 ve saydam bunu beğendi.
  7. pac89

pac89 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    yani bu sporda deneyimli arkadaşlar bana yol gösterin.yağ yakıcı veya diğer ilaçları kullanmak için erken mi yoksa kullanmaya başlamak mı gerek.çünkü benim istediğim tamamen yağsız bir vücut bunun için neler yapmalıyım.ölçülerimden bunun zor olduğnu anlamışsınızdır.acilen yardım bekliyorum.

8. Arcamenel

Arcamenel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar ben bu foruma yeni uye oldum. bi kac yere baktim hep arama yapin die yazmis admin arkadaslar. arama yaptim ama bu soruma cevap bulamadim ve buraya yazmaya karar verdim. eger yonlendirirsen sevinirim.

Ben TRUE-MASS die bi protein aldim. ama bunu nekadar kullanacagim hakkinda hic bir fikrim yok. uzerinde 16 oz. a yani 500 ml ye 3 olcek dio ama icindeki olcek cok buyuk. 3 olcek bira bardaginin yarisindan fazlasini dolduruyor sut koyacak yer kalmiyor. sutu koysamda protein i eritemioyrum icinde. bide eger oyle kullanirsam hesapladim 2.610 gr protein 1 haftada bitiyor bu cok fazla deilmi. her hafta 120 lira verirsek vucut gelistirme cok pahaliya geliyor.

Yardim ve onerileriniz bekliyorum. herkese saygilarimla...

9. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
  10. upgrader

upgrader Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    astsubay
    Yer:
    ADANA/CEYHAN
    kardeş metabolizması hızlı olanlar cici bebe yle lor peyniri yesinler bana işe yaradı
    boy:181cm
    kilo:71 oldum be n 63 kilo idim ama yağlandım tabi makine de ölçtürdüm %16.25 yağ var dedi

edit : lütfen kişilere nickleri ile hitap ediniz

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Aralık 2007
  11. GreatAnatolian

GreatAnatolian Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba.Benim iki sorum var.
    1.Yeni basliyacagim ve elimde birer kiloluk iki dumbell var.Ne kadar sure 1er kiloluk dumbell'la calismaya devam etmeliyim.

2.Ben boynumu kalinlastirmak istiyorum.Sitedeki Boyun gelistirme egzersizlerini
    gordum.Gunde kac saat yada kac dk yapmaliyim boyun egzersizlerini?Bilgilendirir misiniz???

12. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    şuanda vücudumda çok hafif /rahatsız etmiyecek derecede/ biraz yağlanma var. sizce protein kullanmalımıyım yoksa biraz antrenman yoğunlugumun artmasını bekleyip mi devam etmeliyim?

13. RoCk KoPaT

RoCk KoPaT Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MérZiF0n PoWéR HoUsE
    çoğu sporcunun şeyler bnlarr..ama tşklerr yinede bilmeyenler war.

14. Ali7

Ali7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba!:)
    Ben yaklaşık 1.5 sene önce spora başladım ilk başladığımda çok zayıftım(52 kiloydum).Şu an hala kilom düşük 58 kiloyum boyum 180.Kullandığım ağırlıklara oranla pek fazla bir kas kütlem yok.Sporda 1.5 saate yakın kalıyorum.Belki de beslenmeden kaynaklanan bir sebepten dolayı yeteri kadar kas kütlesi kazanamıyorum.Spora haftada 3 yada 4 kez gidiyorum.Sizce ne yapabilirim?

15. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    arkadaslar kilo almak istyn biri olarak badiye ilk basladiimda 174 by kilom 60 di idmanlarda bayagi yorduktan sonra vucudu metabolizma daha fazla istiyor hani yiyom yiyom kilo slmiyorum diyen arkadaslar icin bu istah zaten daha da acilio ilk ay suplementsiz sut yumurta tuketimi ile 2 kilo ayrica yemegin ustune cukolata olsun yagli yagsiz acimadan kuruyemis yedim.ikinci ay buna potein tozu ekledim idmandan geldikten sonra yemegin ustune ozamanda 3kilo aldim ben kilo aldiysam bu sporla herkes alir :)

Ali7 bunu beğendi.
  16. Ali7

Ali7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim!:)
    Yağsız kas kütlesi kazanmak için ne yapmalıyım?Yağlanmak istemiyorum pek iştahlı biriside değilimdir =)

17. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    forumdaki beslenme başlıklarını inceleyiniz..zira hemen hemen tüm beslenme programları yağsız kas gelişimi hedeflidir..
    Ayrıca bu linke de göz atınız..
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en_ok_sorulan_sorular_ve-t11375.html

Ali7 bunu beğendi.
  18. hayalperest

hayalperest Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    derdim

merhaba siteye yeni üye oldum çok hoşuma gitti açanlara teşekkür ederim sağolsunlar

Benim derdim şu 18 yaşındayım 1.78 boyunda 60 kiloyum umuzlarım düşük :( kilo almayıda istiyorum biraz nekadar almak lazım bide asıl sorum :(

benim bulunduğum konum dolayısıyla body ye gidemiyorum evde çalışacam bunun icin bana bi program önerebilirmisiniz neler yapabilirim yardım ederseniz çok minnettar kalırım inanin beklicem cevabınızı :( sağolun ayrıca yanlış bişe yaptıysam affedin lütfen

19. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-dumbell-ile-al-ma-t10847.html

20. PainKilleR

PainKilleR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    sana kendimden örnek vereyim 51 kiloydum 3 haftadır body e gidiyorum 57 kilo oldum ekstra besin kullanmıyorum yaptığım şey sadece fazla yemek normalde az 3 öğün yerdim şimdi hayvan gibi 6 öğün yiyiyorum ama spor yapman şart body e gidiyor olmama rağmen kilolarım bel çevresinde toplanmaya başladı aicl müdahale etmem lazım :) kısacası spor uapmadan kilo alırsan göbek yaparsın faydası olmaz.

ahmet85 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş