Yeni Başlayıp Kilo Almak İsteyenler

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve [Zafer] tarafından 6 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 276 üye.
  1. duman-

duman- Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nedemek amacın ne ya allalaaa cwp wermiceksen ne die yazıosun

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    duman sana yardimci olunmaya calisilmis gayette duzgun sormus senin sorularina gore,karsindaki de ayrica forum yoneticisi,bu sekilde devam etmen senin icin iyi olmaz.

3. duman-

duman- Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    forum yöneticisi olması böle cwp yazabilir anlamına gelmioki ben sonuçta sorunumu anlatıorum alay ettim yokki kiimseyle

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    senin ne yapmak istedigini sormus iki farkli sey yazmissin,konuyu daha fazla uzatma istersen.

5. manyak_jojuk

manyak_jojuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenmek
    Yer:
    eskişehir
    arkadaşlar fıtnessa yeni başladım külo almak için ama ne yapmam gerekiyo bilmiyorum boyuum 1.85 kilom ise 46 durumdan çok uzursuzum doktorlara gidiyorum genetik diyor bişey yapmıyor bende çareyi bi arkadaşımın önerisiyle fitness a başladım böl bir site ile karşılaşmamam çok sevindim benim acilen kilo almam lazım fakat nasıl alıcaım hiç bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim yaşım 18 sizlerden cwp ve cwplar bekliyorum

6. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center

bu basligin tamamini okudun mu?

7. masy

masy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    acaba, bb'ye başlandığında ne kadar bir zaman içerisinde kilo alınmaya başlanıyor?ilk ay kilo alınabilir mi?çalışma+dengeli beslenme+supplemet ile mesela.
    tabi ki vücut genetiğine göre, vücuttaki var olan rahtsızlıklara göre ve buna benzer bir kaç faktöre göre değişir.ancak, bu işin normali nasıldır, siz nasıldınız, ne kadar zaman sonra kendinizi toparlamaya başladınız acaba?kişiler kendi yaşamlarında deneyimlerini yazarlarsa herkes için daha da iyi paylaşım olur.
    kendimden örnek vermem gerekirse yeni başladım 1 ay oldu, 1 kilo aldım, çalışma + supplement(amino asit+vitamin) kullanıyorum.ve vücudumun ne kadar zamanda kendini toparlayıp kaslanmaya başlıyacağını merak ediyorum.
    (1.78-61 kg)
    öte yandan, gördüğüm ve duyduğum bazı insanlar 7/8 ay gibi çalışıp düzgün bir vücuda kavuştuktan (ve ortalama da 10 kilo gibi aldıktan) sonra bırakmışlar ve aylar sonra tekrar o hacimli olan vücut küçülmüş nerdeyse eski düzeyine gelmiş.acaba alınan kaslar kilo olarak kalmıyor mu?

8. wanted88

wanted88 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    body yaparak kilo almak mümkünmü acaba?

9. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    100 puanlık uzman sorusu..
    Üzerinde bayağı düşünmemiz gerek. Bu arada sen bir forumu ara bakalım. Belki bizden önce birşey çıkarırsın. Hadi koş..

mertszgn, uzunmenzilli ve albatros46 bunu beğendi.
  10. upgrader

upgrader Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    astsubay
    Yer:
    ADANA/CEYHAN
    Merhaba öncelikle Verdiğiniz Bilgiler Için çok Teşekkür Ederimm Ben 69kilo 1.80 Boyunda Yim Yağ Oranim %18 çikti Nasil şimdi Bu Nedemek Ben Zayif Mi Oluyorum Bir De Ben 4 Kiloluk Dumble Ile Biceps Mi Ne Işte Onu Yapiyorum Faydasi Olurmu Proteini Etlerden Alamiyorum çünkü Paha Li Yumurta Yiyorum Ve Süt Yoğurt Yemekten 1saat Sonra çalişiyorum Ha A Bide Ben şinav çekmek Istiyorum Göğüslerim Dar Nasil Kas Yüklerim şinav çekemiyorum Yaşitlarim Dan çok Zayifim 18 Yaşindayim Ama 15 Falan Gösteriyorum Acil Kas Yapmam Lazim Dalga Falan Geçiyo Arkadaşlar çünkü

Hydr0gen bunu beğendi.
  11. CENTAUR

CENTAUR Guest

Şınav çekmeye dizlerinin üzerinde başla, bu şekilde maksimum tekrar sayını artırmaya başladıkça parmak uçlarında durarakta çekmeye başlarsın sonra böyle devam et, ş elindeki dumbellar ile yapacağın egzersiz haraketleri mevcut, forumda görüntülü tarifleri var onları bulup bak. Fakat uzun vadede 4 kiloluk dumbellar ve şınav ile olacak iş değil bunlar, aslında öyle acilen de yapamazsın devamlı gidebileceğin bir salon bulup acilen çalışmaya başlamanı öneririm, veya mümkün bu değilse ayarlanabilir dumbell seti ve ağırlık artırabileceğin yeterli plakalar almalısın..

12. wanted88

wanted88 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    body yaparak kilo almak mümkün mü diye bi soru sormuştum cevabını alamadım formuda inceledim ama cevabını bulamadım siz bi cevap verebilirmisiniz?

13. masy

masy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    dumbelllls

wanted88, forumun her tarafında yazıyor.sanırım iyi inceleyememişsin.tabi ki mümkün.birçok bodydbuilder kilo almak için başlıyor bu spora.

14. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    sana tavsiyem biraz forumla aşina ol yoksa soracağın sorular forumda olduğundan kmse cevaplamayabilir

15. parçalıbulutlu

parçalıbulutlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki, kas kütlesi yapılanınca kalıcı oluyormu?

16. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    vücut kullanmayacağı kadar kas kütlesini üstünde tutmaz. Eğer fiziksel olarak aktif bir hayat yaşıyorsan kasların bir kısmı kalıcı olabilir ama devamlılık istiyorsan spora devam etmelisin.

sultanmehmed bunu beğendi.
  17. terminator7

terminator7 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana sabah ogle ogle arası aksam gece yatmadan ara ara ve suplement(balık yagı olabilirmi) tavsiye bi program verirmisiniz?

18. melek

melek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    dengeyi nasıl sağlayacaım.

merhabalar öncelikle,henüz foruma yeni yeni alışıyorum.önemli bi kaç sorum var.bir aydan beri bbuildinge gidiyorum ama benim durumum sizden biraz farklı,bir bayanım ve sadece bacaklarımı hacimlendirmek istiyorum.normalden zayıf gözüküyorlar.eğitmenim ilk zamanlarda biraz hacim kaybı olabilir dedi fakat daha sonra yavaş yavaş gelişiyormuş sanırsam.belki çok cahilce bi soru ama nedenlerini bilmem gerek:)bacaklarımı çalıştırırken diğer taraflarımın kilo almasını asla istemiyorum.yani bel ve üst bölgem için konuşuyorum.yediğim şeyler normalden daha kalorili ve geliştirici gıdalar.ben bacak,calf,vs..çalıştırayım derken o bölgelerimin aynı ebatta kalması için ne yapmam gerekiyor?ve nasıl bi çalışma uygulamam gerekiyor?çok önemli bişey daha,ne kadar zamanda 1-2 cm bile olsa bi gelişme sonuçlandırabilirim?yardım ederseniz çok sevinicem gerçekten.kolay gelsin:)

19. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Fitnessda da yağzı kas gelişim sağlayacak bir antreman izlenir zaten.
    Kas geliştirerek de belini kalınlaştıramazsın. Kaloriyi aldığın kkaynaklar basit şeker yani sofra şekeri, tatlılar gibi olmadığı sürece, denegli bir beslenmeyle belinin kalınlaşması pek de mümkün değil. Üstüne mide egzersizlerini de aksatmazsan daha sıkı ve ince bir belin bile olabilir.

20. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş