Vücudum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve berkeefe35 tarafından 9 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. berkeefe35

berkeefe35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    teşekkür ederim dostum şimdi aldım ölçüleri yeni bir konu açıp her ay güncelleyeceğim 15 ay boyunca şuanda zaten spordan önce okulda karb alıyorum bulgur pilavı + tavuk sabah 4-5 yumurta akşam eve gelince yine tavuk öyle öyle bakalım ne olacak 15 ay sonunda

vixx bunu beğendi.
  2. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Yaşın bu spor için gayet uygun. Hiç aksatmadan sporunu düzenli bir şekilde yap. Her şeyden önce ise bol bol oku, araştır. Bilgi sahibi ol. Forumda zaten güzel bilgiler var. Ancak her gördüğüne de atlama. Yok sporu yaparsan ölürsün, kalp krizi geçirirsin. Bunları boş ver. Herhangi bir sağlık problemin yoksa bu sporu yapmak için, o zaman hiç durma ve yap! Ayrıca bir kişi öleceği varsa zaten ölür. Yumuşak insanlar gibi korkma, cesaretli ol. Atın ölümü arpadan olsun, ama sen tedbirini al. Proteine falan gerek yok. Zaten fiyatları da pahalı. Günlük alacağın gıdalar ile bu açığı kapatırsın. Protein alacağına tavuk göğsü ve yumurta al. Düzenli olarak çalış, hareketleri hissederek yap. Yaşın spor için çok iyi. 7-8 ay düzenli yapınca bile arkadaşlarının yanında canavar gibi görülürsün. Karbonhidratı ise idmandan önce tüket. Spordan sonra ise minumum seviyede tüket. Ayrıca vücut geliştirme programına yarım saat koşu da ekle.

zRedDragon, OKR ve Güç aşkı bunu beğendi.
  3. OKR

OKR Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Vg icin en verimli yastasin.
    1-) Gobegin fazla degil.
    2-) Yag oranin yuksekken agresif kalori fazlasi alman zararina olur, lean bulk yapabilirsin.
    3-) Bu sorunda lean bulka cikiyor, 150-250 karbonhidrat arasinda beslenebilirsin. Tabii geri kalan makrolarini protein agirlikli olmak uzere protein ve yag ile tamamlayabilirsin.
    4-) Beslenme listen cok kotu forumun beslenme kismini hatim ederek basla.
    5-) FB veya split tamamen sana kalmis. 2.30 saat nedir yahu? Katabolizma gibi palavralardan bahsetmeyecegim fakat programinda bir seyler ters gidiyor.
    6-) Protein tozu takviye edici gidadir. Sana yumurtanin, tavugun, etin verdigi yarari veremez. Ogrenci oldugun icin takviye gidalar yerine gercek gidalara yonelmelisin.

—VG icin en verimli yastasin. Hormonlarin pik seviyelerde. Yoluna tas koyanlari dinlemeyip devamli calisirsan senin yararina.

berkeefe35 bunu beğendi.
  4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    KONU DIŞI VE POLEMİK OLUŞTURAN MESAJLAR SİLİNMİŞTİR.
    KURALLARA AYKIRI MESAJ ATANLARA CEZA PUANI VERİLMİŞTİR VE GEREKLİ UZAKLAŞTIRMALAR YAPILMIŞTIR.

5. berkeefe35

berkeefe35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Teşekkür ederim lean bulk uygulayacağım o halde yanıtınız cidden yardımcı oldu açtığım diğer konuya her ay ölçülerimi yazacağım

6. berkeefe35

berkeefe35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    programımı yazdığım konuda yazdığım gibi 15 dakikalık kardiyo yapıyorum yüksek hızda onun dışında her gün basketbol oynuyorum 30 dakikaya çekmek gerekli mi yine de onun dışında verdiği bilgiler için teşekkür ederim herkese hepsini uygulayacağım istikrarlı bir şekilde devam edeceğim idmanlarıma

7. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Eğer ki basket oynarken yeterli miktarda kalori yakıyorsan 30 a çekmene gerek yok. İdman yapa yapa vücudunu zaten daha iyi anlayacaksın ve vücudunun ihtiyacı doğrultusunda hareket edeceksin.

8. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    Basket oynarken stephen curry gibi devamlı koşma çalışmaları yap. Devamlı hareket halinde ol yani. Basket en çok kilo verdiren sporlardan. 25 dakikası 1 saatlik kardiyoya bedel.

9. berkeefe35

berkeefe35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    favori oyuncum da Curry'dir bu arada belirteyim :D basket oynamayı çok seviyorum iyi oynadığımı da söylüyor çevremdekiler her gün oynuyorum o kadar terliyorum ki

Güç aşkı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş