USPlabs OxyELITE Pro

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve zigbog tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

49,7%
  2. Orta karar

36,5%
  3. Başarısız

13,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 121 üye.
  1. red.isyan

red.isyan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel Kimya Fab. Çlaışmaktayım
    Yer:
    İstanbul ama şuanda Düzce
    Gerçekten bi etkisi var mı önceden HardLine kullandım bi etkisini görmedim ama alacam bi tane..

2. DganC.

DganC. Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Ürünü dün aldım. Bu sabah kahvaltıdan 30 dk önce 1 adet aldım.
    Kullanımım:

ilk 3 gün kahvaltıdan önce 1 adet , ardından kahvaltıdan önce ve antremandan önce 1 adet
    Son 10 günde kahvaltıdan önce 2 antreman öncesi 1 şekinde kullanacağım.

Bu ürünü kullanırken farklı tavsiyelerde bulunacak olanlar varmı ?

3. medceza

medceza Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Yağ yakıcıların babası

orjinalini bulabilirseniz kesinlikle tavsiye ediyorum.Beslenmeye dikkat ederek haftada en az 4 gün kardio ile 90 kapsül oxy elite ortalama on kilo verme garantisi veriyor.Ben bizzat kendim 4-5 kişinin bu şekilde kilo verdiğini gördüm.yağ yakıcıların babası.Kesinlikle tavsiye ederim.thums:

4. onursuz23

onursuz23 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Hydroxycut stixten sonra 1 hafta spora ve diyete ara verdim. O arada amerikadan gelen bir tanıdığım vasıtasıyla kullanmaya başladım. kahvaltı öncesi 1, antremandan yarım saat önce 1 adet şeklinde. Psikolojik midir bilmem ama ilk hafta oturduğum yerde terleme, içimde her an sokağa çıkıp koşma isteği oluşmuştu. Sonraları tüm etkisini kaybetti, sanırım vücudum direnç kazandı..

Bu süreçte terlemeye katkısı olduğu kesin. Ama terlemeye katkı yağ yakımına ne kadar yardımcı tartışılır. Şimdiye kadar l carnitine, hydroxycut ve oxyelite pro kullandım.. içlerinde en memnun kaldığım hydroxycut oldu.

Sonuç olarak çok abartılacak bir ürün değil.. Merak edenler kullansın ama yağlarınızdan kurtulmaya kesin çözüm olarak falan görülmemesi gerekli..

5. fthclb40

fthclb40 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yeni başladım bu işe, piyasadaki en iyi yağ yakıcı ürün hangisidir söyleyebilecek olan var mı? Özelden mesaj atarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

6. kskobi

kskobi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardesim en iyi si animal cuts dünyayi kullandim bende onun etkisi hicbir yerde yok en azindan hissediyorsun digerleri de tamam enerji fln veriyor ama animal cuts hem enerji hem gozle gorunur kilo kaybi hemde asiri terleme yapiyor.

7. oze1

oze1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar kilomdan memnunum fakat bel bölgemde yağlanma var bu ürünü kilo vermeden bel bölgesinde yağ yakımı için kullanmak doğru olur mu bir etkisini görebilir miyim

8. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bence istediğin etkiyi beslenme ile daha rahat görebilirsin.

9. teacher

teacher Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    spor yapmasan sadece anımal cuts yada oxyelite pro kullanmanın bı faydası olur mu ??

10. EvoX

EvoX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Eski versiyonundan kullanıyorum 1. kutu içinde 10-12 tane kalmıştır sabah kalkınca 2 ve öğleden sonra 1 şeklinde kullandım.Kilo kaybı olarak tatmin etti diyebilirim ama kalbe çok yükleniyor gibime geldi.Önceden animal cuts kullanmıştım aynı segmentte o bu jadar değildi.
    Bir de kimse yazmamış ama yabancı sitelerde okuduğum bir çok yorumda ve bende de baş gösterdi son bir kaç gündür cinsel isteksizlik var %100 bundandır demiyorum ama değiştirdiğim tek supplementim buydu ve bundan sonra oldu üründen soğur gibi oldum sanırım bitirmeden atıcam kenara bir müddet termojenik kullanmam (animal cuts bulana kadar).

11. MissyMuscle

MissyMuscle Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu ürün ile ilgili bir sağlık uyarısı var ortalıkta dolaşan dikkatinizi çekti mi?

12. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    3 yıl önce ilk versiyonundan bir kutu kullandım ve gayet başarılı sonuç aldım istahımı kesip spor yapmadan durduğum yerde terletti ve ayda 10 kg kadar verdim.

Uzun zaman sonra belirli aralıklarla bir eski ve bir yeni olmak üzere iki kutu daha kullandım fakat,Kasıklarımda ağrı ve özellikle akşamları aşırı asabiyet ve moral bozukluğunun dışında hiçbir etki göremedim.Kilo falan veremedim yani.

Ya ilk kulladığım kutu orjinal diğerleri sahteydi. (Hepsini aynı yerden aldım)
    Yada bu ürünü vücud bir kez kabul ediyor ve işe yarıyor diğer kullanımlarda başka tepkiler veriyor.

13. MissyMuscle

MissyMuscle Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    olabilir, ben de bir kez kullanmıştım ama hiçbir etki etmemişti ve ben yurt dışından tedarik etmiştim.

14. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bu üründe kesinlikle psikolojik yan etkiler var. Kullandığım dönemde yazdıklarınız bendede olmuştu.

Hamartin bunu beğendi.
  15. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Dün sipariş verdim bugün elime geçecek, ekimden beri diyetimi de yapıyorum kardio da yapıyorum bakalım nasıl etki edecek.

16. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Dün kullanmaya başladım tokluk hissinden başka birşey hissetmedim,hydroxycut kullandığımda içinizde bir kıpırdama terleme gözle görülür enerji patlaması yaşıyordum bakalım etkilerini göreceğiz inşallah faydalı olur:)

17. executioner92

executioner92 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    nerden sipariş ettin usta güvenirlir bir yerse bende sipariş etmeyi düşünüyorum çok iyi bir yağ yakıcı ama çok fena asabi yapıyor adamı

18. namikkborag

namikkborag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ***uyarı***

Bu destek ürünün karaciğer rahatsızlıkları ve akut hepatite sebeb olduğu belirlenmiş olup en büyük online satış mağazaları GNC.COM VE BODYBUILDING.COM da satışı durdurulmuştur. Birçok İngilizce kaynak inceledim. Dallasta bir mahkeme sonucunda DMAA içeren tüm ürünleri (8 milyon UDS değerindeki) yok ettiklerinden tutun da suçsuz bulunduklarına Amerikan ordusunda iç bünyedeki satışın durdurulduğuna dair.
    Ancak saygın ilaç sitelerinde satışının durdurulmuş olması en ciddiye alınacak işarettir bilgilerinize.
    9 Ekim tarihli en can alıcı kaynak
    Stack3d Supplement News: OxyElite Pro linked to liver failure and acute hepatitis, USP Labs pull their fat burner from domestic distribution

19. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    aslında lipo 6 black başlığına yazacaktım fakat göremedim.

önceden 2 kutu lipo 6 black kullanmışlığım var ve etkilerinden memnun kalmadım değil. 3. ve son kutuyu da geçtiğimiz mart-nisan döneminde kullandım. kutunun tamamını bitirmeden diyetimi sonlandırdığım için kutuda 6-7 tablet kalmıştı.

pazartesi akşamı iş çıkışı kardio öncesi bi tane alayım dedim, fakat sabah 2-3 şeker kaşıklı tepeleme kahve içtiğimi unutmuşum! tableti yuttum ve aklıma geldi. lipo 6 black kullananlar bilirler, ürünün her yerinde ekstra kafein almayın diyor. önce bi tedirgin oldum, sonrasında bir kereden bir şey olmaz dedim. neyse kardioya başladım, aslında koşacaktım ama temkinli olayım diye eğimde 3-4 km hızla koşu bandında yürümeye başladım. 2-3 dakika sonra daha önce hiç yaşamadığım bi şekilde soğuk terleme, nefes darlığı gibi şeyler hissettim. kalbim sıkışıyo lafı vardır ya, aynen öyle geldi bi an. hemen durdurdum. 3-4 dakika salonda dinlendim. normale döndüğümü hissettim. aslında bırakıp gitmek en iyisi olacaktı ama cahillik ederek kardioyu yarım bırakmak istemedim. devamında aynı tempoda yürüdüm. bu sefer herhangi bir şey olmadı ama korkmadım değil. gerçi ertesi sabahki aç karna kardiomda yine lipo aldım ama bu sefer dışardan kafein yoktu.

şimdi de forumu karıştırırken farkettim, DMAA denilen içerik lipo 6 black ve oxylite pro'da da varmış. bi iki yabancı sitede ölümcül risklerden bahsediliyor. hatta abdli bikaç avukat websitesinde "eğer oxylite sonucunda iç organlarınızda oluşmuş bir sorun varsa, dava açma hakkınız doğmuştur" demiş. tabi bu da bir sektör olmuş olabilir ama ciddi rahatsızlıklar yaşayanlar var demekki. (gerçi şimdi başka bir iki sitede baktım lipo 6 için dmaa free diyolar içerikte de göremedim ama oxy'de var öğrendiğim kadarıyla)

kimseyi endişelendirmek istemem ama bunlar da yaşanan şeyler. sağlık her şeyin başında. birkaç kilo fazla yağı hızla atmak için bence bu risk alınmaz. sanırım ben termojenik kullanmayacağım bundan sonra. cla + karnitin + kahve + yeşil çay ve sıkı diyet en iyisi. kalan lipoları da akşam imha edeceğim:) biraz fazla tribe girdim sanırım ama daha önce 3 kutu kullandığım üründe bunları duyunca korktum biraz. gerçi alırken de tertemiz olmadığının farkındaydım. özellikle tiroid hormonunu lipo black olumsuz etkiliyo diye duymuştum. kullanırken de hiç terlemeyen koltuk altları günlük hayatta terlemeye başlamıştı falan.

bunları yazdım ki yeni arkadaşlar bi hevesle bu tarz ürünleri kullanmaya karar verirken iki kez düşünsün.

20. huseyink87

huseyink87 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar yağ yakıcı kullanmayı düşünüyorum bu sporda 3üncü haftam 9 uncu antremanım fln kilomda 1 gram bile oynama yok kopek gibi cardio yapıyorum ama azalma yok .hoca ilk gittimde kulanmamım tavsiye etti ama ben bünyeme zararı olur diye kullanmadım ..

Sormak İstediklerim ?

1) Yağ Yakıcı kullanmak vucutta bir zararı olurmu?

2) Sporu bıraktıktan sonra bünyede bir değişime yol açarmı ?

3) Eger kullanmam gerekirse hangi markayı kulanmalıyım ?

Boy : 171
    Kilo: 83

Yardımcı olcak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim..

Sayfayı Paylaş