USPlabs OxyELITE Pro

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve zigbog tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

49,7%
  2. Orta karar

36,5%
  3. Başarısız

13,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 121 üye.
  1. Karagöz

Karagöz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

şu an kıskançlıktan çatladım kafa_duh

3. hafta bitmek üzere ve tık yok a32

2. Karagöz

Karagöz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar dün tam 3 hafta oldu. bununla birlikte whey ve amino kullandım sürekli. eğer yanan yağın yerini kas ikame etmediyse 3 haftada 3 kg verdim ki; zaten yememe içmeme de dikkat ettiğim için ilaç olmasada bu kadar ağır çalışmayla eminim verirdim bu kadar kilo.

tam bir hayal kırıklığı...

neyse bugün bıraktım ilacı kullanmayı. ara vereceğim elimde 30 tablet kaldı. belki metabolizmamla ilgili bir sorun vardır. bu tabletler 15 gün kadar idare eder ve ilacın iddiasına göre en az 4 kg verdirmeli. fakat gel gör ki kazın ayağı öyle değil.

1-2 ay sonra devam edeceğim ilaca. vücuduma yüklendiğime zerre deymediği gibi 140 liramda havaya gitti...

3. CooLnBLue

CooLnBLue Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    bende sizin gibi bu ürünle beraber amino, whey ve buna ilaveten creatin kullanıyorum. Ama bende etkisi beklediğimden iyi oldu çünkü öncesinde carnitine kullanmıştım ve hemen hemen hiç etkisini görememiştim. Fakat şunu söylemek isterim, bu ürünler yağ yakımı için son çare diye düşünüyorum ben. mesela ben ilk spora başladığımda 98 kiloydum. 85 kiloya düşene kadar hiç sorun yaşamadım fakat 85ten sonra kilo vermem tamamen durdu ve bu sebeple bunu kullanmaya başladım. ne kadar doğru bilemem ama bunu bi tetikleyici gibi düşünüyorum ben tekrar kilo vermemi sağladığı için.

Karagöz bunu beğendi.
  4. Karagöz

Karagöz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü bırakalı 1 hafta oldu. iyi ki bırakmışım. arkadaşlar size şu kadarını söyleyim alacak varsa kesinlikle almasın. paranıza ve bedeninize yazık. sporu çok daha istekli yapıyorum. spordan sonra kolum bacağım kalkmıyordu kendime suç buluordum. bence bu lanet ilaçla alakalı.

yanlış anlamayın bende etki göstermedi diye sizde de etki göstermemezlik etmeyebilir çok işe de yarayabilir belki fakat özellikle kalbe ççok yüklendiği kesin bu meretin. bıraktım ve 1 haftadır canavar gibi sporumu yapıyorum. yorgunluk olmuyor. karar sizin...

5. muratxhan

muratxhan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bugün bıraktım kullanmayı, 3 hafta kullandım herhangi bir değişiklik olmadı sanki, gözle görüşür bir şey hissetmedim.
    2 hafta ara verip yeni bir yağ yakıcı almayı düşünüyorum.
    Hardline ürünlerini tavsiye eder misiniz? Kullanan var mı?

6. chilypeppers

chilypeppers Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bulgaria
    mrb arkadaşlar elimde 180 kapsüllük opti-men ve shred matrix yağ yakıcı var birer adet ilgilenenler pm ile ulaşabilir

7. dagger

dagger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar bu ürünü kullanmak istiyorum ama izmirde bulabılecegım bır yer varmı acaba ...

8. executioner92

executioner92 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    20 günde 109 dan 103 düşmemde önemli katkısı olduğunu düşünüyorum bu ilacın tek son baş ağrısı yapması ve spordan sonra ateşimi hafifiiten yükseltmesi onunu haricinde çok iyi

Son düzenleme: 2 Haziran 2012
  9. executioner92

executioner92 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    ilacı kullanmaya 4 haftalığına ara verdim hem vücut kendini biraz toplasın ayrıca ilacı bırakınca tekrar kilo alıp almayacağımı ve performansımda düşme olup olmayacağını bu süre içinde görücem

10. muratxhan

muratxhan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    MErhaba,

20 gün kadar oxyelite kullandım ama pek bir faydasını göremedim bahsetmiştim.

Oxyelite olayını göz önüne alarak, Bana yağ yakıcı bir ürün tavsiye eder misiniz lütfen?

Haftada 3 gün hafif ağırlık çalışmayı düşünüyorum. Hergün yürüyüş ve 3 gün tempolu koşu. Göbek sorunum var. Protein destekli beslenme programım var.

11. executioner92

executioner92 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    geçenler spor sonrası göğüsümde sıkışma oluyordu sebebini anlayamamıştım ama ingilizce bilen bir arkadaşım bu gün ban a ilacın etiketini okuyunca anladım ilaç
    başağrısı, sinirlilik, ateş ve en önemlisi aritmi ye sebep olabilirmiş

12. StR@nGeR

StR@nGeR Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Dostlar bu ilacın piyasada çok fazla sahtesi var ve maalesef dediğiniz gibi bu sahtelerin hiçbir etkisi olmadığı gibi feci de zararları var. Size de sahtesi denk gelmiş olabilir zira bu sıcak yaz günlerinde deli gibi terletmesi lazım orjinal ilacın. Tabi bünyeden bünyeye de fark yaratır ama bende işe yaramıştı definasyon sürecinde.

13. executioner92

executioner92 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
  14. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Ben de tavsiye etmem. Jack3d aldığım zamanlar kalbim tekliyordu :D . Bu üründe de "dimethylamylamine" olduğu için tehlikeli bence.

Son düzenleme: 23 Ağustos 2012
  15. konso

konso Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bilgisayar programcısı
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar yaklasık 1 aydır kullanıyrum. Ter etkisi var. Baya terletiyor ancak bende mide bulantısı yaptı. Spor yaparken 1 kere istifra ettim. Şöyle kullanıyorum.
    ilk 3 gün : sabah aç karnına kahvaltıdan önce 1 tane. kahvaltıdan sonra 2 saat sonra 1 tane. ve 5 saat sonra 1 tane.
    3 günden sonra : sabah aç karnına 2 tane. 5 saat sonra 1 tane.

yeni alıp kullananlar için; etkisini görmediginiz zaman 4 tane alayım filan demeyin. 3 taneden fazla sakın kullanmayın. Hatta 3 günden sonra sabah 2 tane aldıysanız ve çarpıntı yaptıysa hemen tuzlu su ile istifra edin. normal kullanımda 1 haftadan sonra çarpıntı filan yaparsa hemen bırakın.

bunları yazmamdaki sebep hepsini tamamen tecrübe ettim. Bu supplement bende bi etki göstermedi diyebilirim. ama yeri geldiğinde inanılmaz çarpıntılar yaptı. Biraz dikkatli olmakta fayda var bu suplementi kullanırken.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:08 ----------

bilginiz yanlış olabilir. Kesin yanlıştır demiyorum. Sahtesini çok araştırdım, bu suplementin sahtesine uzun süre araştırmama rağmen hiç bir forumda rastlamadım (yerli yabancı forumlar). Bence bu suplement tecrübelerime dayanarak alınmaması ve kullanılmaması gereken bir ürün.

16. dreamcar

dreamcar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    1 haftadır kullanıyorum ancak bir çok arkadaşın bahsettiği gibi bir ter etkisi yaratmadı, üstelik en az 1,5 saat kardiyo çalışıyorum.

İlaç sahte olabilir mi ? Yoksa etkisi kişiden kişiye bu kadar farkeder mi, başka bir yağ yakıcı önerir misiniz ?

17. StR@nGeR

StR@nGeR Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    olabilir ilacın içini açıp bakın eğer kokusu çok yoğun ve baharatlı ise ilaç sahtedir. terslik ise şurda 1,5 saat kardiyo yapıp da terlemeyecek insan yoktur asıl sorun da burda demekki ya kardiyo programınız ya da yoğunluk yanlış.

saygılarımla

18. dreamcar

dreamcar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Spinnig yapınca çok terliyorum
    ilacın faydası var mı bilmiyorum ancak sağlam bir dukan diyeti yaptım 94kg ile başlamıştım 40 günde 12kg verdim, haftada 3 gün spinning + ağırlık, diğer 2 gün normal cardio+ağırlık çalıştım

19. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    40 günde 12kg çok fazla olmuş... Yağ oranınız çok yüksekse, obezite gibi bir durum var ise, ayda 4kg gibi rakamlarda verilebilir. Normal insanlar için genelde ideali ayda 2kg oluyor.

Sizinki çok fazla ve çok sağlıksız. Rebound effect yaratır, normal yemeye başlar başlamaz çok daha fazlasını geri alırsınız. Milyonlarca yılda evrimleşmiş vücudunuz düşündüğünüzden çok daha zeki çünkü.

Bu arada OxyElite Pro etkili bir üründür aslında. O olmadan bile 1.5 saat kardioda ne vücutta su kalır ne de hal. Yukarıda söylendiği gibi üründen önce idmanlarınıza gözden geçirmenizde fayda var.

20. Di@blo

Di@blo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    l-carnitine+cla kullanarak +muay thai ve body yaparak 15 kilo vermiştim 2 sene önce 10 kilo daha verebilirim diye oxy elite pro kullandım 2 kutu lakin sadece 1.5 kilo verdim görüntüde kilo vermiş gibi gözüksemde çok memnun kalmadım çünkü geç saate alınınca uyumak imkansız gibi fakat çok yüksek seviyede enerji veriyor 5 round zorlanırken 10 rounda kadar sıkıntı çekmiyordum.

Sayfayı Paylaş