USPlabs OxyELITE Pro

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve zigbog tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

49,7%
  2. Orta karar

36,5%
  3. Başarısız

13,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 121 üye.
  1. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Daha DMA anlamını bilmezken tek başlarına işe yaramadıkları kanısına nereden geldiniz bilmiyorum ama saydığınız maddeler arasında steroid sayılabilecek olanlar var yani bir yerden kazanırken başka biryerden kaybetme olasılığınız yüksek. Size bu kombinasyonu kim önerdi merak ediyorum?

SiR_Arawn bunu beğendi.
  2. ozlem24

ozlem24 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Inşallah uzun yasarim
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Mayıs 2015 ---
    P
    Prof hoca ile calismaya başladım. Elbette kafama gore başlamadım. HOca nin gözetiminde alıyorum supplement lari.
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Mayıs 2015 ---
    Daha once de bir kaç tanesini tek başlarına ayrı ayrı zamanlarda kullandım.Aktif olarak spor yapmama rağmen ve bu zaman içinde de diyeti me de dikkat ettim.

3. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Kullanım şekliniz nasıl ?
    Mesela Clen piramit olarak 4 hafta kullanılıyor bir hafta ara verilip 4 hafta daha piramit şeklinde devam ediliyor. Bir gün on bir gün off olarak da kullananlar mevcutmuş . Sizin Profesyonel hocanızın bütün bu ilaçlar için yazdığı kullanım şeklini paylaşır mısınız?

4. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Oxy elit dmma lı formülü kullanmaya başladım.Başlanda hafif bir çakır keyif kafası yaşattı ve içinizi enerjik heyecanlı tutuyor...İştahı bastırması gayet iyi zorla yemek yersiniz ancak.Canınız istemiyor.Özellikle kardiyo yaparken enerji ve güç veriyor.Hiç ara vermeden aynı tempoyla devam edebiliyorum.Yorgunluk da çok çok az oluyor...Bakalım zayıflama sağlayacak mı...Yeme içmemi doğal halinde sürdüreceğim.

5. kdrklc54

kdrklc54 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    sakarya
    Dostum dıkkat et dmaa olan versıyonu pek onermıyolar yan etkısınden dolayı oxyelıte cok duydum kullananlarda var bende almayı dusunuyorum ama dmaa olmayan versıyonu sanalpazarda var sanırım bı tek ..

metinav bunu beğendi.
  6. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Herhangi bir zararını görmedim gayet iyi bir ürün...Günde iki tableti aşmıyorum.Uykusuzluk ve dinçlik sağlıyor.Mesela gece vardiyasında saat 12 de bir adet içiyorum sabah 7 ye kadar ne uyku ne kafa dağınıklığı yok...Enerji vermesi de iyi

7. ayberkerdinc06

ayberkerdinc06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok büyük umutlarla aldım kutuyuda açtım ama 90 kapsülün 90ıda duruyor kullanmak nasip olmadı. Salonun yıllık parasını nakit ödeyeceğim bu yüzden acil paraya ihtiyacım var önümüzdeki ay tekrar alacağım inşallah. Almak isteyen varsa uygun bi şekilde satabilirim dediğim gibi 90 kapsülün 90ıda duruyor sadece açtım nedir ne değildir göreyim diye. Oxyelite pro super thermo yazıyor en iyisi bu oxylerin içinden hemde yeni versiyon. 160 diyorum fiyat olarak ama cidden alacaksanız yardımcı olurum. 0553 475 44 40 wp, mesaj veya arayarak ulaşabilirsiniz forumu aktif olarak kullanamıyorum pek.

8. ozlem24

ozlem24 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    S3lamlar oldukça geç cvp veriyorum sorry
    Kendi kafama göre almadım elbette. Bu işi bilen bu işi yapan kişiler gözetiminde kullandım

9. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Cevabınız için teşekkür ederim. Peki sonuç ne oldu ? Bu güçlü kombinasyonda ki deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

10. wardstone

wardstone Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Selamlar bu üründen satın aldım ve bugün ilk hap ile kullanmaya başladım. Ancak ürünü araştırmadan satın aldım maalesef ve internette pek bilgi bulamadım artık hocalarıma sormak istiyorum.. Ürünün elimde fotoğrafı bu şekilde üzerinde NEW FORMULA yazmıyor. Ürünün DMAA içeriğinin tehlikeli olduğu söylendi ben de korktum açıkçası. Ürünü kullanmaya devam edeyim mi doğru mudur orijinal midir nedir? LOT numarası NO:3292-B EXP tarihi 03/2017 yardımlarınızı bekliyorum.

11. asicocuk

asicocuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kardeşim ben 2009 yılında kullandım bir sıkıntısını görmedim..eğer kullanmak istemezsen bana satabilirsin

12. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Bende gecen sene kullanmistim. Sorun yasamadim kafayi cakirkeyif yapiyor. Imkanim olsa bir kutu daha kullanirdim.

13. binboa

binboa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bende yeni versiyonunu kullanıyorum . Korkmadan kullanabilirsiniz fakat ben günde 3 kapsüle çıkınca acayip bir sinir yaptı öyle böyle değil insan içine çıkasım gelmiyor . Ayrıca supplementin tok tutması verdiği enerji oldukça güzel . Bide sigara içiyorsanız başlarda sıkıntı yapıyor baya mideniz bulanıyor her sigara icisinizde

Sayfayı Paylaş