Spor Salonunda Bir Ölüm Daha

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Veyron tarafından 7 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 39 üye.
  1. angel_f!re

angel_f!re Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Sağlık için spor yaparken ölmek ne kadar acı

2. PinusNigra

PinusNigra Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci(Tıp)
    supplementle olacak iş değildir herhalde.kesin bir steroid DNP tarzı şeyler işin içine girmiştir.

3. Megist

Megist Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    "supplementle olacak iş değil " demek doğru değil. sonuçta hepsinde kimyasal madde var.
    Ben de almayı düşünüyordum ama şu an itibari ile vaz geçtim. Kesinlikle doğal beslenmeden yanayım

4. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Kafayi yiycektim bu aksam antrenman donusu haberi görmüş yengem.yengem annemi aramis annem babanem ile izlemis ve bilgisiz bilgisiz konusmaya basladilsr bağrındim bende neyse aldim gonullerini sonra da .. su medya cok sinir gercekten aptalca ya dur bakalim bi tek bildikleri sey protein toxu spor yapiyo oldu aa tamam protein tozundan diye başlık atın diyolar herhalde hemen saka gibi ikna edemedim annemleri ama neyse.yengem acmaz inşallah konuyu ters bisey soyleyemem. Allah rahmet eylesin cok uzucu bi durum.ama şu medyada cikan protrin tozu haberleri cok sinirimi bozuyor.hic kullanmayan adamda kalp krizi geviriyo yolda yururken su iciyo hep o zaman su yuzunden öldü diyelim yani.olumun nerede neden gelicegi belli olmaz.olumden de kacilmaz.gunahini almiyim cahilce olmasin ama hizli sonuc almak icin ve yeni yeni basladigi icin pek bilgisi olmadigindan bi yerde okuyyp steroide baslamis ta olabilir bi bekleseler bakalim adli tip sonucunu vs. :(

5. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    insanların supplemente suc atması normal hala spor yaptığı halde supplementten medet uman ilaçmış gözüyle bakan mallar olduğu sürece.

egemennn bunu beğendi.
  6. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Ne seref yoksunu bi basinimiz var daha olum nedeni belli olmadan haptan diye haberi patlat sonra da biz ugrasalim dil dokelim ailemize !

egemennn bunu beğendi.
  7. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul

aileyle kalsa yine iyi wheyi gören zaten içion şişon diodu şimdi içion ölüon olcak :D

uzk, fRaNtiCBjK ve egemennn bunu beğendi.
  8. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Aileye anlatmak zor digerlerine ugrasmam yormam kendimi :) tehlike ailedir bi bakmisin supplementler copte :)

onur04 ve redpack bunu beğendi.
  9. murathan28

murathan28 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Allah rahmet eylesin.Bunu sadece kullandığı takviye ya da herneyse onlara bağlamamak lazım.Ölen futbolcularda oldu diğer spor branşlarındanda ölenler oldu.Aslında hepimizin belirli aralıklarla doktor kontrolünden geçip bazı testleri yaptırmamız lazım.

Kalitos ve fRaNtiCBjK bunu beğendi.
  10. VolkanAlagoz

VolkanAlagoz Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Bu olayı ilaçlara bağlamak çok yanlış bir çok faktör var bilinçsiz antreman,vücuda dinlenme imkanı vermeme belki ailedede kalp problemi olanlar vardır ek olarak supplementlardan korkmanıza gerek yok arkadaşlar önerilen dozda kullandıgınız takdirde kardiyo sırasında kalbınız durmaz merak etmeyin o kadar kolay değil

Dengesizzz ve fRaNtiCBjK bunu beğendi.
  11. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    istatistiklere göre ülkemizde bugün yaklaşık 1000 kişi kalp krizinden ölecek. genetiği bir kenara bırakırsak yarısı diyelim,
    sadece bugün hareketsiz yaşam aşırı kilo yüzünden 500 kişi kalp krizinden ölecek.

12. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    Yaşa, koltukta oturan adam gidiyor, sıkıntı yok, koşu bandında adam ölüyor, vay spor öldürdü. Bunu anlamak zor. Öte yandan annem her gün koşu bandında koşar, o bile bana "bak zorlamış kendini sende zorluyorsun" dedi. Arkadaş koşu bandında koşan sensin, benim kardiyom az :) Kimse kendine yakıştırmıyor anlayacağınız...

Bir de bu işi sağlık için yapıyoruz diyoruz ya, spor gibi yapana eyvallah ama bu forumda bile "hacim için ömrümden 10 sene gitsin" diyecek adam çoktur. İnanmayan forumun ilgili steroid ve growth hormone içeriklerine bakabilir.
    15 yaşında insana kür yaptıranlar var ne yazık ki...

13. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    yine olayı amino lara protein tozlarına getirmeye çalışıyorlar spor salonunda ayağına ağırlık düşse ayağı kırılsa amino dan protein tozundan bilecekler bilinçsiz yemek yemekte öldürür bilmem anlatabildim mi ---Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

14. Airoud

Airoud Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Allah rahmet eylesin..
    Kendisini cok yordugu ortada fakat bunu spora baglamak abarti olur veya kullandiklarina. Omru bittiyse bitmistir kimsenin elinde olan bir sey degil. Otobus yolculugunda kalp krizi gecirmis olsa otobus yolculugu zararlidir diye bir kisi cikip konusmazdi. Bu algi degismeli..

15. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Allah rahmet eylesin
    kalp krizi geçirdiği videodanda görünüyor
    genetik çok önemli
    birde aşırı zorlama, tok karına spor, gün boyu susuz kalma, hızlı kilo kaybı vb etkenlerle birleşirse kalp krizi olması normal
    Allah rahmet eylesin çok acı bir durum keşke birileri ona bilgi verseydi verildiysede rahmetli onları dineseydi bunu bilemiyoruz
    kalanlara sabır diliyorum
    bu vesile ile bir hatırlatma yapıyorum kalp krizi riskini en aza indirgemek için
    1-güzel bir doktor muayenesinden geçin
    2-birden hızlı kilo alıp vermelerden kaçının
    3-antremanda kalp hızınızı gerekli seviyeye yavaş yavaş çıkarmadan antremana başlamayın
    4-birden aşırı ağır antrmana girmeyin (örneğin hiç ısınmadan squatta ağır girmek yada birden depar atmak gibi)
    5-antremandan 2 saat öncesinekadar bişey yememiş olun
    6-antremandan 1 saat geçmeden ağır beslenmeyin
    7-gün boyu susuz kalmayın
    8-antreman esnasında yemek yemeyin
    9-antremandan sonra sıcak/soğuk şok duşlardan, hamamlardan sakının
    10-midenizde aşırı şişkinlik (gaz problemi vs ) varsa o anda antreman yapmayın

bu maddelerin herbiri ayrı ayrı tek başına kalp kirizi riski taşımaktadır lütfen hafife almayın

diez, RoCCo2407, mserkanxxx ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  16. freakedout

freakedout Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Simdi gelde rahat rahat kullan animal cuts'ı. Annem at onlari diyip duruyo babam desen annen haklı diyo ulan ne yapıcağımı şaşırdın. ALLAH bu basının belasını versin daha ölüm sebebi ve kullandığı ileri sürülen ilaçlar belli değil ama hemen bir yaygara çıkarma telaşı. İnsanları spor konusunda sağlıklı yaşam konusunda bilinçlendirmeyin, yaptığınız programlar homini gırtlak konseptinden yok anadolu mutfağı yok yurdumun lezzetlerinden öteye gitmesin, 200 kilo olup kalp krizinden ölen adam umrunuzda olmasın, ondan sonra kas yapmak için kullandığı ilaç yok efendim yağ yakmak için kullandığı ilaçlar diyip daha aradaki farkı bile anlamayıp bok atın. Birinizde çıkıp ulan birileri bu ilaçları kullanıyor bari anlatılımda doğru beklentilerle doğru şekilde kullansınlar demiyor, tek bildikleri her hafta supplementlere zehir muamelesi yapmak. Yahu arabayla viraja 180 ile girersem yine ölürüm şimdi suç arabadamı, ALLAH bunlara akıl fikir ihsan etsin benden bu kadar gerisini fetullah hocanın bedduaları ile başbaşa bırakıyorum

Tevfik Erzon bunu beğendi.
  17. Sithari

Sithari Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    Supplement olarak bir aminoasit kullanıyordum şimdi eşim, ailem küsecek neredeyse bana hakkımı helal etmem felen diyorlar.Böyle haber mi olur ya

18. Harun Harun

Harun Harun Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    12
    bu kardeşimizin otopsi raporunu ögrenmeden bize rahat yok

fRaNtiCBjK bunu beğendi.
  19. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Ama bu serefsiz basin onu bize duyurmaz anca yalan haber yaparlar :mad:

20. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    herkes kendi çıkarı peşinde basında öyle hangi muhabir anlar vg den atar tutarlar onlar ekmeğine bakar milyonlarca kişi izler ve her zaman olduğu gibi işin suçlusu amino protein olur her bu tarz haberler çıkınca tel çalıyor arayan annem ağzına geleni söylüyor kadın haklı mı haklı çünkü yavşak basın görsel olarak insanları çok çabuk kandırabiliyor Sporuma Dokunma yavşak basın hele birde zerre kadar anlamıyorsan !!!

onur04 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş