Protein Hakkında Bir soru

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve EmiRuN tarafından 14 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. EmiRuN

EmiRuN Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar ve sevgili hocalarım öncelikle merhaba.
    Ben yaklaşık bir hafta önce MuscleTech Whey protein aldım. Günde 2 ölçek olmak üzere kullanıyorum bir sabah kahvaltıda bir de antremandan sonra. Onun dışında 3-4 antremandır efedrin kullanıyorum. Karın kısmımda yağlanma var. Efedrinide bir nevi bu yağları yakmak amacıyla alıyorum. Proteine başlamadan önceki kilom 73 idi. Şimdi ise 74. Yaşım 18 boyum 1.78. Hedefim önce o yağları yakıp kas kütlesi oluşturmaktı. Yemeğimde hiç bi değişiklik yok. Ama ben bu 1 kiloyu nereden aldım? Tam tersine ben kilo vermek istiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler

1 kişi bunu beğeniyor.
  2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Efedrinin ne olduğu ve yan etkileri hakkında bilgi edindin mi ?

FedoR ve demir00 bunu beğendi.
  3. EmiRuN

EmiRuN Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Efedrin öğrendiğim kadarıyla astım ilacıymış. Etkileri kas kaybını önlemek, yağ yakmak ve sinir sistemine etki ederek antremana daha fazla odaklanmak. Nescafe ve aspirin ile alınırsa etkisinin ikiye katlandığı söyleniyor. Yan etkileri ise uykusuzluk, sinir ve hipertansiyon

4. brhmcr

brhmcr Guest

Önce beslenme diyoruz. bas bas bağırıyoruz kimse dinlemiyor :(

5. EmiRuN

EmiRuN Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Benim sorduğum soru ile senin söylediğin şeyin pek bi alakası yok. Beslenmem zaten her öğün protein ağırlıklı. Yemek düzenim değişmemesine rağmen toza başladıktan 1 hafta içinde 1 kiloyu nereden aldığımı merak ediyorum

6. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm :Supplementler

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

7. brhmcr

brhmcr Guest

Karninda yaglanma icin efedrin alip idman yaptigini yaziyorsun, karsiliginda ben de diyorum ki herseyin basi beslenme.Bence gayet alakali.Birak efedrini vs yi beslenmene goz at diyorum tekrar. Bir kilo alman protein tozu aldigin ve beslenmen ayni kaloride oldugu icin, protein tozunun arti kalorisi dolayisiyla olmustur buyuk ihtimal.

DEmek o ki fazladan kalori ekliyorsun dietine protein tozu alarak, ya daha siki idman yapacaksin , ya da karbodan gelen kaloriden biraz daha keseceksin ( Daha once kestigini varsayarak yaziyorum)

Sayfayı Paylaş