Optimum whey hakkında

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Merich tarafından 25 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Merich

Merich Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba 18 yaşındayım son bir aydır gncden aldığım optimum whey kullanoyorım.Ancak ilginç olanı whey kullandığım halde yağ alıp kas verdim.Ve geçtiğimiz ay gelişmiştim toz olmadan ve bu aydan daha kötü besleniyordum.Hocam da duruma çok şaşırdı ve optimum wheyin abddeki ile aynı olmadığını söyledi zaten ürünü aldığımda üstünde etiketlerle bazı yerler kapatılmıştı.Şimdi bunu bitirince multipower alıcam. Bu optimum hakkında bilginiz var mı içeriği mi farklı bunun

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Bantlar ile kapalı olmasının nedeni bazı kelimeler yasaklı gümrükten geçmesi için öyle Yapılıyor ayrıca whey in böyle bi olumsuz etkisi olması imkansız hiç sanmıyorum kaldı ki olumlu yönde etkisi var mı o da tartışılır bildiğimiz protein işte kana hızlı karışması var o da antrenman sonrası gerekli mi Tartışmalı konular var...özetle beslenmenız farklıdır bu Yüzden öyle olmuştur whey aldını diye muhtemelen beslenmeyi boşverdiniz ha birde ölçümlerin yanlış olma ihtimali var tabi o makinalara fazla güvenilmemeli bu da başka konu..

Eresbos bunu beğendi.
  3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link :
    Arama Kelimeleri : optimum

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş