neden turk erkekleri yabancı kızları(rusya, isveç, ukranya) tercih ederler?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ayberk123 tarafından 11 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 94 üye.
  1. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    ben burada türkleri aşağılamıyorum konuyu milliyetçilik-ırkçılık boyutuna taşımayın ben de türk'üm. fakat malesef türk olmamız dünyanın en geri kalmış toplumlarından birisi olduğumuzu değiştirmiyor. geri kalmamızın sebebi de türk olmamız değil bu toplumun dna'larına işlemiş yobazlık ve bağnazlık. atatürk bunu bir nebze değiştirmeye çalıştı fakat başaramadı. zaten o da başaramadıysa kimse başaramaz. neyse konu kızlardan nerelere geldi. benim bu konu hakkında söyleyeceklerim bu kadar hakim bey.

taylan55, R10, themertyildiz ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  2. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    100 yıl sonra belkıde dunyanın sper gucu oluruz belkıde hıc olamyız her sey zamanla bellı olur..yabancı kızlar elde edemdıgımız ıcın bıze cekıcı gelıyor yoksa her zaman elımızın altında olsa bıkarız heralde. aslında bu kaonu hakkında bılır kısı olarak.DANNYBOY gereklı cvp verecektır:)

Son düzenleme: 11 Şubat 2012
    Azi, ---RamSes---, enemy ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    ne alakası var yobazlık bagnazlıkla , teknoloji ürettinizde elinizimi tutan oldu dur yapmayın diye , sanat yaptınızda günah mı diyen oldu , sporcu yetiştirdinizde önünüze engelmi koydular

4. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    sen b*k*r* san onları ayrıca türk kızları öyle bir havalar varki sanki angelina jolie adriana lima sanıyorlar kendilerini, en iyisi yabancı kızlar bizim ülkenin kızları afrası tafrası bitmez. Ayrıca hastalık var kısmı o genel evdeki her kadında olur ama muayne giderse sık sık sorun olmaz mesela bizim ordaki aydan aya doktor muaynesi yapılıyor haftada 3-4 kez gidiyorum, yabancı kızlar hem daha güzel hem anlayşlılar evlenirsem yabancı bir kızla evlenicem. Türkiyede en güzel kızlar istanbul'dadır ayrıca.
    türk kızların + -leri sayalım
    1.Kendilerince havalara girme
    2.Sevgilisine her istediğini yaptırmak
    3.Yabancılara göre daha az bakımlıdırlar
    4.Beslenme genel olarak söylüyorum fastfood tarzı düzensizdir yani

Yabancılar ise tam tersidir
    anlayışlı güzel beslenmesine dikkat eden sporunu yapan daha saymama gerek yok sanırım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:17 ----------

inan bana tavlaması daha kolay ve uğraşsız ve türk kızlarına göre kat kat mutlu olursun ayrıca ben kızların çıktığı erkekleri gördüm kafayı yedim resmen şişman göbek çıkmış meydana tişörtünden bile belli oluyor diğeri cılız uzun boylu dokunsan uççak gemide karşılaştık kızlar taş gibi bize bakıp durdular kaç dakikadır teki geldi yanıma bişeyler dedi ama ben anlamadım ingilizcem iyi olmadığı için :(

5. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    HAYIR BU KARDEŞ IRKÇI DEĞİL SADECE ENTELLEKTÜEL TARTIŞIYOR O KADAR

YALNIZ SİZİ DÜZELTİYORUM JAPONYA T.C. DEN DAHA ÜSTÜN BİR ÜLKE DEĞİLDİR ADAMLARIN PARASINSDA 4 5 SIFIR VAR HALA BİZİM 200TL LİK BANKLODU GÖRÜNCE DİLLERİ TUTULDU BEN TOKYODA İKEN KURUŞ DOLAR YEN HARCAMADIM SIRF GICIKLIĞINA TL İLE DOLAŞTIM HEPSİDE O 200 TL NİN 140.000 YEN ETTİĞİNİ GÖRÜNCE AYNEN DOLARIN KARŞISINDA DURDUKLARI GİBİ ESAS DURUŞA GEÇTİ ÇOĞU

VE BİZİM ÜLKEMİZDEKİ MAAŞLAR ONLARIN ÜLKESİNE GÖRE SADECE 3 MİSLİ AZ T.C DE ADAM 1000TL ALIYOR JAPONYADA AYNI İŞLE MEŞGUL ADAM 3000TL CİVARI ALIYOR AMA BU JAPON ÜSTÜN DEMEK DEĞİL SADECE AYARI DÜZGÜN YAPAMAMIŞIZ

AMA BUNUN BİR SEBEBİDE VAR EĞER JAPON ORADA 3000 TL ALIRKEN T.C. YE GELİPTE 5000TL KAZANSA TÜM İŞSİZ JAPONLAR BURAYA GELİR ZİRA JAPONYA GİBİ ÜLKELER GÖÇMEN SORUNUYLA UĞRAŞIR BİZ DEĞİL AMA

İSTEDİĞİN JAPONYA GİBİ GÜÇLÜ OLMAKSA ZATEN ÖYLEYİZ SADECE JAPONYA İLE AYNI DEĞİL MİKTARLAR GELİRLER O KADAR

AYRICA AĞABEY ÇOK TA JAPON SEVERSEN Bİ GİT BENCE GÖR ONLARI YERİNDE BİDE ÖYLE KARAR VER

ZATEN VİZE FALAN İSTENMİYOR BİR YERDE ÇALIŞIYORSAN ÇALIŞTIĞINA DAİR BİR BELGE BUL BORDROLUYSAN SÜPER

GİDERKEN BİLET HARİÇ 10.000 TL YANINA HAŞLIK AL KESİN ALIYOLAR

AMA ÖNCE GÖNEY KOREYE 10 GÜNLÜĞÜNE UĞRA VE ORADAN JAPONYAYA GEÇ VE KAPIDA ASLA TURİZİMDEN BAŞKA GELİŞ SEBEBİ GÖSTERME BEN 3 KEZ GİTTİM

SENDE İSTERSEN GİT GÖR ÖYLE DÜŞÜNbench_O

onurr_535, godzilla10000 ve enemy bunu beğendi.
  6. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    bu ülkeye matbaa bile 300-400 sene sonra geldi gavur icadıdır, şeytan işidir diye. yapmayın etmeyin.. dünyanın ömrü 7000 senedir, bunun 6 bin küsür senesi dolmuştur diyen adamlar mı üretecek bilimi? 7000 sene dediğin daha dün arkadaş. deprem olunca eksik malzemeyle yapılan binalar çöktüğünde insanlar öldüğünde takdir-i ilahi diyen insanlar mı üretecek teknolojiyi? sanat yaptık da günah diyen mi oldu öyle mi heykellere "ben böyle sanatın içine tükürürüm" diyen belediye başkanları var bu ülkede, yıkılan-yakılan heykellerin haddi-hesabı yok, resim giren eve melek girmez diye düşünen 50 milyon insan var bu ülkede, edebiyat mı dünyada en fazla yazar öldüren-hapse atan ülkelerden biriyiz. say say bitmez..

taylan55, R10, themertyildiz ve diğer 10 kişi bunu beğendi.
  7. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    --------------------------------------------------------------------------------
    DOSTUMBEN ANTEPTEYİM BURADA HİÇ EVLENMEMİŞ KIZ EVLENDİĞİNDE BAKİR ÇIKMAZSA(BAKİRDİR DENDİĞİ HALDE) ORTALIK FENA KARIŞIR DAMAT EN İYİ İHTİMAL OLAY YERİNİ TERKEDER.

AYRICA BEN GENEL EV DEMEDİM GENEL EVLERDE ZATEN HASTALIK OLUR HER ÜLKEDE GENEL EVE GİTMEYİN ZATEN MÜMKÜN OLDUĞU KADAR BEN NORMAL KIZLARIN DA AİDSLİ ÇIKTIĞINI SÖYLÜYORUM YABANCILARDA YANLIŞ ANLAMIŞŞIN

BENİM ADANALIM BANA SENİN İSTANBULLUN SSANA İYİ GÖZÜKÜR DOSTUM İDARE ET BENİ GÖRDÜĞÜN GİBİ GARİBAN BİR AŞIĞIM

AYRICA ERKEK ERKEKTİR TİPE BAKIYOLAR KİM DEDİKİ KIZLAR TAMAM BAKAR AMA İŞ PERFORMANSTA BİTER BENCE

OOOOOOOOFFFFFFFFFFFF BİZİM IRKI SAVUNMAKTAN BIKTIM BENDEMİ KARŞI TARAFA GEÇSEN ACABA? hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_

onurr_535, enemy ve godzilla10000 bunu beğendi.
  8. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    birazda avrupayı araştırmanı öneririm onlarda yokmuydu sanki , daha düne kadar kliseden fetva almadan işemeye gidemiyolardı , ortaçagdaki kiliselerin bilim adamlarına takındıgı tavrı biliyosundur umarım , eger eskilere ineceksek yabancılarada bi bakalım kim daha yobazmış...ben bizimkilerin yaptıgı saçma sapan davranışları onaylamıyorum zaten ama çıkıp gelişememeyi yobazlıga baglarsan orda dur derim , çünkü yabancılarında bagnazlık konusunda bizden çok bi farkı yok

9. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    ben avrupa'yı övmüyorum ki 500 sene önce türklerden ve tüm islam ümmetinden çok daha geri ve acınası haldelerdi. biz ise altın çağımızı yaşıyorduk. fakat biz ne yaptık;

"oku" ile başlayan,
    "ilim çin'de de olsa gidip alınız" buyuran,
    "bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum" diyen,

dini bıraktık, başka bir din yarattık. kimse kusura bakmasın.

peki gavur avrupa ne yaptı? yobazlıktan ve bağnazlıktan kurtuldu, sanat, bilim ve teknolojiye yöneldi. bizi ışık hızıyla sollayıp geçtiler.

taylan55, santor, R10 ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  10. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    @karakaş

eyvallah aynı şeyleri savunuyoruz zaten ama yazılı olarak derdimizi anlattıgımız için biraz anlaşmazlık olabiliyor

onurr_535 ve Karakaş bunu beğendi.
  11. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    2 tane Çünküm var ;

1- Çünkü Türk Kızlar ; Tpuklu Ayakkabı giydikkleri zaman kendilerini BEST MODEL sandıkları ve havalarından geçeilmedikleri için

2-diğerlerinin tercih etmemizin nedeni..AT gibi olmaları...

Azi, ---RamSes---, sultanmehmed ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  12. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    kısa ve net ;)

Azi, ---RamSes---, sultanmehmed ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  13. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Detaya girersem mesajım silinir ;) anladın sen :)

themertyildiz, acemi26, Azi ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  14. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    ben benimkisi istanbulda demedim sadece 4-5 kez bir kaç işim vardı o yüzden gittim gezmedim bile.Gördüğümü söylüyorum bana istanbulda yer söylesen nerden gidilir bilmem 4-5 kez gittim ama gezmedim.Ben senin aşkına laf filan yapmıyorum benim beğendiğimi sen beğenmessin senin beğenmediği ben beğenmem olay budur. Benim demek istediğim ülkemizde çoğu kız kaprisi vardır anlayışsız çıkıyor ama yabancılar öyle değil bakımlıdır anlayışlı ve güler yüzlüdür.
    Gariban zengin aşığı diye ayırt etmiyorum ben gittiğim yerlerde genel olarak söylüyorum.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  15. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Ne diye olcak burda en tipsiz kız kendini jennifer zannederken ukrayna rusya ws. gibi yerde ki en güzel kızlar kolayca tav oldukları için.

NacHo bunu beğendi.
  16. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    anlaşılmıştırdumbellllsdumbellllsdumbellllsdumbellllsdumbellllsdumbellllsdumbellllsdumbellllsdumbellllsdumbellllsdumbelllls

godzilla10000 ve enemy bunu beğendi.
  17. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    15-20 civarı yaşlarda hep artis ağzı laf yapan birilerini tercih ederler ama evlenceği zaman düzgün bir işi olan erkeği tercih ediyorlar tipe pek o kadar önem vermezler.

acemierkan bunu beğendi.
  18. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    sefayı başkasına yaşatıyorlar cefayı başkasına..

Azi, Berkthagar ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  19. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Konuyu çok güzel açıklayan bir karikatür;

FasT, themertyildiz, Azi ve diğer 12 kişi bunu beğendi.
  20. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Bu konuyu Cem Yılmaz açıklamıştı. :)

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=AY-6tIM-_Xo[/YOUTUBE]

Azi, FedoR, Pappy ve diğer 5 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş