neden turk erkekleri yabancı kızları(rusya, isveç, ukranya) tercih ederler?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ayberk123 tarafından 11 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 94 üye.
  1. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    gercektend eole ozellıkelde cok begnılen slav ırkını tanıyınca ınsna dıyorkı bosver guzlelıgı ya abı ruhları guzel :)

bende Turk kızlarını severım sevmem degıl

ama ben bu ıstanbulda her aksam evıme bır tuk kızıyla donuyoırsam

bugune kadar sayısız sevgılım arsında bırı bıle bana bır hesap odemyı teklıf etmıyorsa

ve sayısız kız arsında bırı bıle evımı gordukten sonra benı terketmıyorsa bu ulkenın kızlaırnda bır sorun vardır

ben sadece burda tek gecelık ılıskıden sonra ne kadarda gzuel bır evın var dıye soze baslayıp ben dun gece sana karsı bır syeler hıssettıgım ıcın buraya geldım dıye devam eden bır konusmlara tanık oldum

ben sadece bu ulkenın kızlarıyla cıkarken ayyy askjım su elbıse nekadr gzuel dıye bır syeı duydum alımmı dedıgımde sadece bu ulkenın kızları ayyya skım cok ıyısın sneı sevıyorum dedı

sadece bu ulkenın kızları tek gecelık ılıskı 2 ay surunce bak bu ılsıkının adını artık koyalım hem durumunda var sana bole syeler yuk olkmaz bence aılene haber ver dedı

aynen ole kardesım :) tamamen katılıyorum

ben ole dusunmuyorum kendı adıma cunku benım hayatımın yarısı slav devletelrınde gectı rusya-hırvatıstan-slovenya-makedonya-bulgarıstan-arnavutluk-sırbıstan da yasadım ve daha nıce ulkelere gıttım babamın ısı dolayısıyla yanı ole yerlerde yasadım kı o sarısın mavı gozlu kızlar hanı derler ya kımıl kımıl dı ama ben yıende ole bırını ıstıyorum a bu tıpten degıl bu o ulkelrın vardıgı egıtımden olsun terbıyeye kadr

yanı ben hıcbır slav ulkesındkeı kzıların guzelım ulkemın bagrı kıllı kası bırlesık kıllı yagız delıkanlılarını begndıgını gormedım onalrda her kız gıbı uzun boylu genıs omuzlu erkeklerı begnıyor ve ole ten rengı kararmıs erkeklerı ınanın kımse cekıcı bulmuyor

Azi, Berkthagar, Karakaş ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Şubat 2012
    enemy ve godzilla10000 bunu beğendi.
  3. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:

Azi bunu beğendi.
  4. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    milletçe böyle bir durum var sadece erkekler değil.

türk kızları da iskandinav erkeklerine, fransızlara, italyanlara bitiyor mesela.

bu yabancı hayranlığından mı, güzellik anlayışından mı kaynaklı bilemiyorum. belki de her ikisi.

Son düzenleme: 12 Şubat 2012
    Azi, onurr_535 ve Danny Boy bunu beğendi.
  5. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    bır bayanın bu konudkaı yorumunu bılmek gercekten cok cok hos :)

tesekkur ederım ben forum adına sızden umarım forumdan kopmassınız :)

aslında bu guzellıkten cok bence bakım olayına gırıyor bır nevı ben turkıyede bayanların pek bakımlı oldgunu dusunmuyorum yanı makyaj yapmak bakım degıldır kı ama her gun 2 kez cıldını temızlemek haftada 2-3 kez maske yapmak tum vucudunu cıldını keseleyıp her dustan cıkınca nemlendırıcı surmek yada sacların ayaglar surup bakım yapmak bakımdır

bır erkek ıcınd ebu boledır bır erkek haftada 2 kez maske yapmıyorsa tırnaklarını duzgun bır bıcımde kesmıyorsa trasını zamanında olmuyorsa ( bızde sakal brakınca ayı gıbı olur herkes vazgecın sundan artık sakal brakmak hıc duzeltmemek degıldır bır numarsı olur saklın 2-1 gıbı ole duzgun gorunur) yuzunu gunde 2 kez temızlemıyorsa ve haftada 3 kez tum vucuduna kese yapmıyorsa kımse kusura bakmasın ama bakımlı bırı degıldır o

buna bayanlarda dahıl deodorant kullanımı cok az bızım ulkemızde yada parfum evet bayanlar parfumu sıkıyor ama yanı yapmayın yau bayanlar agır kokular gemnelde kımse sevmıyor o kokuları hafıf kokular daha hos her zman

bence bakımlı duzgun bırı zaten yakısıklı gzuel gorunur sebeb bence bu

slav kızları evet gzuledırler ama bunu bırazda bakıma gıyıme gosterdıklerı ozene borcludurlar

Azi ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  6. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    insanoğluna her zaman elinde olmayan güzel ve çekici gelmiştir:)

7. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    danny_boy 'a tamamen katılıyorum paran olursa kız evlenir bile senle ama paran olmasın kısa sürede ayrılırsınız veya yüzüne bile bakmaz.
    Bim meselesine gelelim ben bim ile diğer market fiyatlarını karşılaştırdım ya fiyatları aynı yada çok az bir ucuzluk var örnek vereyim 8 tl lik sucuk ben bundan ne beklerim giderim adam gibi kasapa 15-16 tl civarı alırım tadıda güzel etinide ne olduğunu bilirim. 1-2 kez bimden birşey aldım oda merak için girdim hadi birşey almadan çıkmıyım diye su filan aldım markasını filan hiç duymadım gider erikli su alırım markası belli olmayan su 20 kuruş az ilerde markette 25 kuruş erikli su sen 5 kuruş veya 3-5 tl fazla veripte alışverişi ve besinleri daha kaliteli almak varken niye ucuza kaçıp içinde ne olduğu bilinmeyen şey alınır.
    Kızlara gelince arkadaşım var maddi durumu iyi kızda ne bekaret kaldı ne şey 4 senedir çıkıyorlar acaba neden ?
    acemierkan sana birkaç düzgün kız gelmiş olabilir ama sen ülkemizdeki genelleme olarak bakarsan kızların çoğu paran varsa bırakmazlar seni ben nadiren girerim facebook'a ayda yılda 1 gördüklerimde ekliydi bir bakıyom 2-3 gün önce şunla bunun ilişkisi var beğenin filan 2-3 sonra bakıyorum ayrılmışlar gene beğenenler var bunlar dolu böyle.
    Bakım konusunda evet bu konuda çok titizimdir günde 2 kez banyoya girerim en az tabi biryere gidersem örnek şehir dışına veya başka yere eve gelince yaparım 1 gün ama yaşadığım yerde 2 kez banyoya girmeden günde kendimi temiz hissetmem geziyosun veya çalışıyosun ter kokusu filan yıkanmak lazım haliyle.Tırnaklar çok önemlidir uzatmayı hiç sevmem sakal bıyık bu kişiden kişiye değişir birine yakışır birine yakışmaz yani sakal bıyık keser iyice çocuk gibi gösterir.
    deodorant var ama parfüm alıcam hiç düzgün parfüm yok 25 tl 2 tane veriyolar filan bakıyorum teki kakao kokuyor diğeri çilekli diyorum iyi birşey yokmu en iyileri bunlar diyorlar internette görüyorum ama nasıl kokar filan hiç bilgim yok ama yoksa bakıcam yorumlar filan iyise alıcam veya güzel parfüm tavsiyesi vericek varsa bana onu alıyım.

8. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    acemierkan ne içtin sen ? Benim kadar içtin desem olanak vermiyorum
    ayrıca o öyle değil şu kanunun 5.maddesi 3. fıkrası gibi örnek verebilirdin.
    yabancı zilli dediklerin hem daha güzel hem senin paran için takılmazlar üniversite filan gitmicek olsam hemen yurt dışına çıkardım orda sürdürürdüm hayatımı. herşey ucuz iş imkanları daha iyi + kızlar güzel anlayışlı daha ne ister insan ?

rockybalboa7 ve ZeusS_ bunu beğendi.
  9. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Ec0, parfüm düşünüyorsan benim favorim Calvin Klein - One.
    Şu kız meselesine gelince şu an yurt dışındayım ve bir sporcu olarak, gerçekten de bizim türk kızları ile yabancı kızlar arasındaki bariz farkı çok rahat görüyorum. Belkide bulunduğum yerden kaynaklanıyorda olabilir. Türkiye de çevremdeki kızlara spor veya pilates gibi birşeylerle uğraştıklarında daha iyi fiziksel görünüme kavuşacaklarını anlatıyorum ama bir kişide kabul etmiyor. Ben o kadar kilolu muyum? tepkisi veriyorlar. Burda şu an hava -13 derece ve odam ormana yakın olduğu için bu soğukta buzda koşan bayanları görüyorum. Gittiğim spor salonunda bayan nüfusu ile erkek nüfusu neredeyse başa baş. Daha 2 gün önce tanıştığım bir bayanla ülkemizdeki kızlardan farklı olarak burda her çeşit spor muhabbetini yapabiliyorum mesela. Örnek vermek gerekirse o arkadaşım kürekçiymiş, birde cross motor tutkunuymuş. Bu gibi hobi, hayat görüşü farkları beni etkiliyor. Ülkemize gelince bu çeşit insanlar çok azınlıkta. Yani birgün kadıköy e gidiyorum, kendi kendime diyorum bu insanların sorunu ne. Gördüğüm manzara bence içler acısı. Hatta bu nedenle annemle konuşmalarımızda anneme diyorum, anne %90 gelinin yabancı olacak. Annem de, sen mutlu ol yeter diyor. Rus ve Ukrayna gibi ülkelerin kızarına gelince yukarda arkadaşlarda bahsetmişler, ülkemizde genel görüş sarışınların çok güzel olduğu yönünde. Bu da medya le sonuna kadar pompalanıyor. Ülkemizin gençliğinin durumu 5 yıl sonra bakalım ne seviyeye gelecek :(

rockybalboa7, Azi, deathlifter ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  10. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    şu diyaloğu dünyada yalnızca bir türk kızıyla yaşayabilirsiniz:

- selam, naber?
    - üff snne be slk!

peki niye? çünkü o bir prenses ve dünyanın en güzel kızı. sen kim oluyorsun da onun hatrını sorabiliyorsun? hıh..

rockybalboa7, Azi, deathlifter ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  11. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    danny boy nedense senin yaşadıgın hayatı düşününce , şu karikatür aklıma geliyor

Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  12. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Tekerlekli sandalye ile dolanan bi adamında ona aynı soruyu sordunu dusun ,
    Pek takılmamak lazm bunlara kendi kulvarında yol almaya bak :)

Azi bunu beğendi.
  13. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    yok ben takıldıgımdan degil sadece o karikatür aklıma geldi onun için koydum , zaten dini inaçlarım geregi çok param olsaydı bile şuanki hayatımda büyük degişikler olmazdı ;)

Azi ve Cattleya bunu beğendi.
  14. dogus

dogus Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşımızın dediği gibi bizim kızlarımız aşırı ilgiyi görünce havalara ucuyor sürekli mankenlik peşindeler ve o televizyonlardaki erkeklerden arıyorlar falan filan bana göre türk kızı iyidir hoştur da cok havalıdır komplexlidir. cekilmez triplidir
    ama avrupalıylada başarmak zor iş babacım

15. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul

yok kopmam=) bu mevzuyu kadın forumlarında görüyordum hep erkek bakış açısıyla görmek ilginç oldu.

benim iki rus, üç moldovalı bir tane de ingiliz arkadaşım var.
    şu ana kadar ne ağdadan, ne saçtan, ne başka bir bakımdan konuşmadık. şu güzel bu güzel falan da demezlerdi. güzellikle ilgili pek öyle takıntıları yoktu, eve almaya geldiğimde 5 dk bacağına jilet yapıp geliyorlardı. genetik olarak şanşlılar aslında mesela jilet yapmış arkadaşım ten rengi çorap giymiş gibi oluyordu.
    bilmiyorum pek bakım yapıyorlar mı. belki de bahsetmeyi lüzumsuz buluyorlardır.

ama bazı rus kızları aşırı makyaj da türklere rakipler onu da söyleyeyim.

bizim kızlar çok abartıyor bakımı o yüzden aşırı görünüyorlar. şu ana kadar tanıdığım bütün türk kızları görüntüsüyle takıntılı. bunu türk erkeklerinin güzelliğe takıntılı olmasına bağlıyorum.

slav ırkı sadece türklere kıyasla değil tüm ülkelere kıyasla güzellikte birinci olabilir. o yüzden kıyaslamaları kınıyorum:)

tabi bence norveç isveç takımı kadın erkek slavlardan iyi. çalıştığım bir yerde rastlıyordum gerçekten çok güzel ve yakışıklılar.

Son düzenleme: 12 Şubat 2012
    Azi, onurr_535 ve pozitronn bunu beğendi.
  16. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    bir de bizim bayanlarımız kendine bakmayı makyajdan alışverişten ibaret sanıyorlar ya o bitiriyor beni.

rockybalboa7, Berkthagar, Azi ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  17. xccc

xccc Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    genel olarak türk kızları diğerlerine göre hem daha çirkin olup hemde kat be kat havalı oldukları için bence

18. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Cemil Meriç üstadın bir alıntısıyla başlayayım;

"Türk kadını kafes arkasından sokak ortasına fırlatıldı. Avrupa kadını gibi salondan geçmedi. Eskiden yalnız dişiydi. Olgunlaşmasına vakit bırakmadan hayat arabasına koştuk. Ondan nefes nefesedir. Batı’da Rönesans’tan beri erkeğin yanı başında duyan, düşünen, düşündüren bir arkadaş. Eski Yunan ve Roma’da da öyleydi. Yalnız o çağlarda birkaç cilde bölünmüştü kadın. Perikles asrı Aspasya’nın asrıdır. On yedinci yüzyıl, on sekizinci yüzyıl, hatta on dokuzuncu yüzyıl kadınların eseri.

Kadınlarımız Avrupalılaşırken Avrupa kadını kadınlıktan kopmaktadır. Yani örnek aldığı kadın o sanat ve medeniyeti yaratan büyük ve ilahi kadın değildir artık."

Toplumumuz bir geçiş dönemi yaşıyor. Ama bu geçiş dönemine çok hazırlıksız yakalandık, değişim çok sert oldu. Ne eski Alaturka halimizi bırakabildik, ne de tam Avrupalıyız. Tam da bizim nesle denk geldi bu. Bizden önceki nesillerde kadının da, erkeğin de rolleri belliydi. Yuvayı dişi kuş yapar, erkek eve rızkını getirirdi.

Son 20-30 senedir ise, kadına toplumun içinde olması öğütlenmeye başlandı. Eskiden de kadın çalışabilirdi, ama kadın hala kadındı.

Şimdi ise, kadına erkekle kafa kafaya çatışma, rekabet öğütlendi. O eski Alaturka kadın, evin tasarrufunun direğiydi, tüketim toplumunun önünde bir engel.

Şimdiki kızlar, anneleri gibi olmak istemiyor. Ama, tam bir Avrupalı da olamıyorlar. Çünkü geleneksel Türk aile yapısının avantajlarından da vazgeçmek istemiyorlar.

İşine geldiği kadar feminist, "ama o kadar da değil."

"Adam gibi adam yok şekerim." (Sağmal inek?)
    "Erkek dediğin biraz da kıskanç olmalı." (Kızın öz güvenini ayakta tutacak kadar mı yoksa?)
    "İyi bir işi, arabası olsun. Para tabi ki önemli değil de..."(Yersen...)

Ne şiş yansın, ne kebap.

Bunları isteyen kızımız aynı zamanda çok özgür, kendi kararlarını alan biri olmak da istiyor. Ama bir yandan da babasının prensesi olmaktan vazgeçemiyor.

Avrupalı kız gibi cinselliği doyasıya yaşamak istiyor ama biliyor ki, erkeğin cinselliğe ulaşımı kolaylaştıkça, elinde bulundurduğu çok önemli bir kozu kaybedecek ve açığı kapatmak için kendini bambaşka yönlerde geliştirmesi gerekecek. Ne gerek var buna?

Evlilik öncesi 1-2 tane ilişkisi olabilir, ama o kadar da değil. Kendisinden daha fazla ilişki yaşayana kaşar demeyi de ihmal etmiyor tabi.

Türk kızının problemi; ne öyle, ne de böyle olabilmektir velhasılı.

Berkthagar, Azi, Kara Kalem ve diğer 11 kişi bunu beğendi.
  19. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    parfüm önerisi için çok teşekkür ediyorum şimdi bakıcam parfüme.

karakatür koyman çok yanlış maddi durumu iyidir lüks evi olabilir beslenmeside ona göre olur benim düşümcem yani bana göre burda hava atıp gösteriş yapmak değil sadece kızın sadece lüks yaşam süreceği bir erkeğe nasıl davrandığını göstermek için söyledi ben parası var hava atıcak gibi gelmiyor karikatür filan göstermeniz tekrardan çok yanlış vaktinde çalışıp kazanmıştır veya babası - dedesi onun babası bilmem şimdi oralarına benide ilgilendirmez gerçi ama kısaca çalışıp kazanmışlar bizim böyle resimlerle veya laflarla kötülememiz lazım. Ayrıca ibadetim gereği demişsin ama parayı bulan herkez büyük harcamalar yapar lütfen burda kandırmayalım birbirimizi :D

onurr_535 bunu beğendi.
  20. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    @eco

benim yazımdan ve o karikatürden danny boy hava atıyo dedigimi çıkarabiliyosan bravo sana ! ben parayı çaldılarmı demişim , allah hayırlı kazançlar versin danny boy ve ailesine gözü olanın gözü çıksın...... bi karikatür ekledik nerelere geldi olay......hani filmin birinde adama saçma sapan şekiller gösterip burda ne görüyosun diye soruyorlar oda cevap olarak su aygırına tecavüz eden orangutan gördüm diyodu , seninkide o hesap olmuş biraz....

Berkthagar, Azi, Cattleya ve diğer 3 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş