Nasıl Bir Beslenme Programı Lazım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Mr.Balboa tarafından 20 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mr.Balboa

Mr.Balboa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar 17 yaşıma girecem ocak ta, VG ye yeni başladım. Boy 1.70 Kilo da 52 yani zayıfım ama vücudumda hiç yağ yok, hiç terlemem. Benim sizden istediğim bana uygun bir beslenme programı örneği vermeniz. İnternette bol sayıda beslenme programı var ama bana uygun nasıl olur bilmiyorum. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Eylül 2014 ---
    Asıl amacım kas kütlesini artırmak, yağlanmak istemiyorum.

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Sana uygun nasıl olur kendin belirlersin şöyle ki internetten günlük kalorini öğrenip 500 fazlası alırsan kilo alırsın doğru besinler yiyerek yani 2500 ise 3000 gibi.bunun yanında protein yağ karbonhidrat miktarda önemli proteini kg basına 2-2.5gr,karbonhidratı 4gr kadar.. Yağ kaliteli yağlardan almalısın.2-3 saatte bir yemek yiyebilirsin ama gün sonunda makroları kaloriyi tamamladıktan sonra cokta onemlı değil öğün saatleri,protein için tavuk göğsü tavuk eti kırmızı et lor peyniri light kaşar ton Balığı,balık Çeşitleri-karbonhidrat için makarna bulgur pilav yulaf ezmesi tüketebilirsin

Sayfayı Paylaş