Meter Mevsimler

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve Ceyhunn tarafından 6 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 173 üye.
  1. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    aynen bu adamin programlarini felan satin almaya kalkmayin bosuna arkadaslar :) program yapmak cok kolay herkes kendi programini yapar 5dk lik is...
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Şubat 2014 ---
    cok fazla growth aldigindan dolayi vücut su tutuyor

as55 ve year2004 bunu beğendi.
  2. year2004

year2004 Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Bunu gaza getirmişler. Lazar'dan iyisin sen, çok paralar kazanıyor. Ben de bu vücut olacak parayla oynarım demişler. Salmışlar piyasaya. Aman ilaçlı olduğunu söyleme insanlar işin basitine kaçtığını düşünür demişler. Bu da çıkıp GABA kullanıyorum GH tetikçisi diyor... Suplementlerle yaptığını iddaa ediyor. Bundan da prim yapıyor ve insanlara para karşılığında (300-500 tl) program yazıyor. 50 kişi kontenjan var. En az 20bin lira yapar 3 aylık. Ben de başlarda konuşması sempatik geldi dedim yardımcı olacak insanlara. Ama biraz takip edince her seferinde naturalim diyince , burda bi işlerler dönüyor, reklam kokan hareketler dedim. Tv8de spiker ne iş yapıyorsun diyince hemen personel traning'im ve yaşam koçluğu yapıyorum dedi. Hemen salladı anlayacağınız. Çünkü daha yeni İstanbul'a geldi. Kimin yaşam koçluğunu yapıyormuş.?

Lazar'a o steroidli ben natural ondan iyiyim yazmış. o 90kg ben 95 yazmış yani daha iyiyim demiş. O 12 sene ben 6 sene de böyle oldum demiş. v.s Bence biraz daha kasarsa MR O 212 klasmamında yarışacak düzeye gelir. Lafın kısası bu adama prim vermeyin. Vücuduna bişey demiyorum uğraşmış yapmış kalem gibi. Bunu kullanıp natural siz de böyle olacaksınız demek istiyor. Elinde sihirli değnek var gibi konuşuyor.

Kimseye kanmayın. Kimsenin peşinden gitmeyin hedefleriniz olsun. İyi beslenin, iyi uyuyun, sert ve yoğun antrenman çıkartın. En önemlisi bu işi yaşam tarzı olarak belirleyin ve unutmayın bu siteden herşeyi ama herşeyi öğrenirsiz. Beslenme, antrenman ve suplementler hepsi burda yeterki araştırın. Saygılarımla

Rpac, zafer_zaferoglu, gurbuz1 ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  3. emrah_yazgan

emrah_yazgan Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Sayın year2004 çok güzel yazmışsın ağzına, klavyene sağlık.
    Herkesin en iyi hocası kendisidir. Gayret, azim, kaliteli beslenme ve kaliteli idman ile isten noktaya gelinebilinir.
    Yeterki insan istesin. Bu tip adamlara prim yaptırmamak gerek....

year2004 bunu beğendi.
  4. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    Yahu Lazar'dan neresi iyi bunlara sadece gülünür... Lazar'da olan o estetik o definasyon Meter de yok ve hicbir zaman da olmayacak cünkü genetik olarak Lazar ondan cok daha önde sen 95 kilosunda 7-8 kilosu su bunlarin bunlarida hesaba kat Lazar kuru halde 90 kilo ikiniz yanyana gelseniz Lazar'in yaninda ufak kalirsin adamdaki kas anatomisi yok bunu saka olarak felan algilamayin Meter hayatinda Lazar kadar definasyona sahip olamamistir onun kadar define olabilmesi icin 90 kilonun altina inmesi lazim.. bunlar bir kenara ikidebir de yok "yurt disindan fitness modellar beni takip ediyor programimi soruyorlar diyetimi soruyorlar" demesi de sadece kendisini gülünc duruma sokuyor.. sen kimsin arkadas bu zamana kadar ne yaptinda millet seni tanidi adamlar bu isi senden daha üzün süredir yapiyor gelip sana programini mi soracaklar instagramda face de orda burda biraz like ve yorum aldin diye egon niye bu kadar tavan yapti ? halbuki kendin olsan kendini bu kadar kasmasan bircok insanin sempatisini kazanirsin ben kac sayfa evvel yazdim bu kafayla devam ederse uzun süre yapamaz bu sporda.. umuyorum buralari okuyordur ki bence yüzde yüz okuyor bu forumu belki birkac forumu daha okuyordur yorumlari dikkate alsin kendini degistirsin biz ne söylüyorsak iyiligi icin söylüyoruz cekemedigimizden yada kiskandigimizdan degil.. insallah kendine istanbulda iyi bir düzen kurar iyi kazanc saglar bu isten ama bu kafayla onuda fazla götüremez benden demesi...

5. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Lazar cok defıne adamın kas kalıtesı Meter den cok daha ıyı hala nası kıyaslanıyor bende anlamadım. Önemlı olan buyukluk degıl, önemlı olan kasın kalitesi. 43 cm lık bır kol ile 40 cm kolu karşılaştıralım, 40 cm lıktekı kas kalıtesı ötedeyse o kolla olan sporcu emın olun daha agır kılolara gırer. Önemli olan demir yığını gibi olmak, hacimlik değil.

6. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Bende geçen facebook ta denk geldimde gülüyorum böyle şeyleri görünce. Birincisi iyi olan adam vücuduyla çıkar ortaya ben ondan iyiyim bundan iyiyim demek kalitesizliği ortaya koymaktır. Lazar konusuna değinmiyorum bile göz var nizam var. Birde en önemlisi genetik var. Lazarın bel inceliği adele yapısı kalitesi ayrıyeten imajı zaten olayı bitirir. Meterin kemik yapısı kalın bu dezavantaj zaten. Bırakın Lazar ı Avrupada ve ABD de birçok fitness model var bir Sergi Constance varki adamın eline Meter su dökemez senenin 365 günü neredeyse aynı adam. Bir rus viktor simkin var adam genetik harikası. Helmut Strebl definasyonun dibine vurmuş bir model. Simeon Panda, Max Philisaire, Jaco De Bruyn, Ulisses JR Ako Rahim vs. daha birçok isim sayılabilir. Şimdi birde Metere bakıyorsun emeğine saygım sonsuz ama ben en iyiyim diyebiliyorsa bu vücutla bir adam o zaman kimse kusura bakmasında ben gülerim. İlaç olayına gelirsek adamın kullanmıyorum demesi normal yalnız bunu sormak yerine vücuda bakıp anlayıp ta bu soruyu sorma gibi bir davranış yanlış olur herşey ortada bilmem anlatabildimmi. Bunu yeni başlayan genç arkadaşlar anlayamayabilir yalnız bu spora emek vermiş insanlar neyin ne olduğunu çok iyi bilirler.Zaten Meter içinde gözü henüz açılmamış genç sporcular önemli onlar bu vücudun doğal yapıldığını sansınlar yeter, sonuçta öğrencileri olacak insanlar bunlar bilmem anlatabildimmi.. Türkiye de ben Peygamberim diye çıkan insanların bile arkasından giden insanlar varsa buda çok doğal..

aesthetics, Ünkut, as55 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  7. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    1017136_653618998038844_763312900_n.jpg

Meter Mevsimler

- tatlım 14 Şubat ta planımız nedir ?
    + hangi güne denk geliyor ?
    - cuma günü ?
    + tamam, SIRT günü SIRT çalışacaz

#MM

Bu kdr olur Lazarın bir numaralı fanı Meter herhalde. Adanalı Ronaldo neyse Meterde Gıbrıslı Lazar yapmaya çalışmış kendini ben daha iyiyim diyeceğine Lazarı örnek alıyorum dese daha iyi Meter team de yapmış saçları 3 e vurup sakalda bırakırsa şaşırmasın kimse. Taklitin bu kadarı.

HuLkCelik, as55, Ünkut ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  8. year2004

year2004 Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Kesinlikle küfür ettiği adamı örnek alıyor hem de herşeyi ile onun yolundan yürümeye çalışıyor. Israrla sitesinin reklamını yapıyor, açıklamaları da aynı Lazar'ın sitesi gibi. Şimdi bir de team kurmuş kendine hala yardım edicem triplerinde. Sorun Lazar'a para vermeden cevaplamaz diyor ama kendisi parayı almadan konuşmuyor. Çelişkiye bak.

Bir de az gelişmiş ve gelişme potansiyeli olanları seçmiş. 3 ayda az bi değişlikle üyelerden sağlam reklam yapacak demedi demeyin : ) Kimsenin ona ihtiyacı yok zamanla herkes anlayacak.

Ünkut bunu beğendi.
  9. aesthetics

aesthetics Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ogremci
    arkadaslar bennde bbir kibrisli olarak meter mevsimleri destekliyorum kendisi zor sartlarda buyuk isler basarmaya calisiyor kesinlikle bayagi emek edilmis bir vucda sahip ama bacaklarda cok eksklik var , boyle bir vucuda steroidsiz deyen arkadaslara daha cok arasdirma yapmalarni oneririm yoksa ilerde hayal kiriklgni ugrayabilirler, bu vucutta neler var neler arkadaslar bu kutle ve bu kuruluk gercekden kolay degil, adam musabik olarak yapiyor gecin artik bu dogal sohbetlerni.Meteri kesinlikle destekliyorm ama sevmedigim huyu kendne fazla guveni, instagramda WORLD TOP FITNESS MODEL olarak yazi paylasiyor halbuki hangi unvanla kendne boyle bir tanimlama yapiyor anlamadim.Kibrista benmde yakindan tanidigm insanlar var kendielri gyet alcak gonullu, birinin adi TARIK MUSTFa kendisi WBFF PRO lisansina sahip oteki arkadasim ise onun ogrencisi Cevat oda bu sene Londrada WBFF yarismasind 3. oldu hcbiri meter kdar iddali aciklama ve konsma yapmiyor bence biraz kendni begenmis tavirlari birakmali egerki hatri sayilr bir unvana sahip olrsa avrupada o zaman benim acimdan gercek bir prosyel olark gorulebilr .

emrah_yazgan bunu beğendi.
  10. bicepsoid

bicepsoid Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Buna program için para veren mi var şimdi? Arkadaşlar yapmayın ya arnold sanki Bench press incline press dumbell fly dips yapmadı mı. Ne saf insanlar var. Önemli olan hareket değil onu ne şekilde yaptığın beslenme ve GENETİK

11. Mr. Olympia

Mr. Olympia Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    İstanbul
    Lazar'la dalga geçiyor bide :) Özgüven iyidir, güzeldir... ama fazlasıda saçma oluyor.

Ekli Dosyalar:

12. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    hayır güya instagramda 72 bin takipçisi var beğeniler 200 ü geçmiyor. adam şişirme takipçi yapmış egzantrik hareketler gösteriyor göz boyamaya.

13. Mehmetr91

Mehmetr91 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Ben videosunda izledigimde yok artik saka yapiyo dedim ama degilmis :) dedigi cumle:Biz ogrenciye ucuza personal vericez dunyanin her yerinden bicok sporcudan mail geliyor bu paraya bu sirlari nasil paylasirsiniz (bizim ekmegimizle oynuyorsunuz tarzi :)) isterse birmilyontane supplement videosu koysun yok yatmadan aldigim supplementler yok naturelim bilmem ne.Clenbuterol bile kullanmiyorum diyor ki o klasmanda en saf olan clenbuteroldur bana gore.Yukarda arkadaslarimizin dedigi gibi kanmayin para baglamayin.lazar bile ayni sekilde netten danismanliga 100$ istiyor 3 ay 600 lira eder ki buda meterle ayni ucret karari kendiniz verin.tamam iyi bir sporcudur ona lafim yok ama o kuruluk o hacime supplementle olmuyor

14. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bence yanındaki Cenk Hocanın gazına çok fazla geliyor. Yanlış yollardalar.

Alp07 bunu beğendi.
  15. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    ne sirri varmis allah askina. Sanki formül bulmusda sir veriyor millete

16. Mirliva2

Mirliva2 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    İTÜ, Uçak Mühendisliği, 4. sınıf
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Dun meter mevsimleri leventte gordum, korukent gym'in orada yaninda bir adamla bir yerden ciktilar.

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

17. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    abi anlamıyorum adam naturel değil bunda ısrar ediyor bu spordan anlayan insanların gözünden düşüyor facebook olsun youtube olsun paylaşımlarını takip ederim gençlere iyi yardımcı oluyor fakat bu adamın tek düşündüğü malesef ki arkadaşlar PARA vücudunu iyi bir yere getirdiği gibi anında personel training diye tanıtmaya başladı kendisini ve her yerde naturelim ayağına reklam yaparak müşteri çekmeye çalışıyor ve kendini dünyanın sayılı fitnesscılarından biri olarak görmeside komik daha herhangi bir başarısı yokken neden böyle tabirler kullanyor anlamış değilim kendisi röportajlarında egosunun olmadığını belirtiyor fakat tam tersi kendisi ego manyağı resmen karşısındakini direk ezmeye yönelik bütün konuşmaları ben böyle oldum siz ben gibi olamazsınız mantığında sporcu dediğin biraz ağır başlı olucak egosunu bir kenara bırakıcak ama bu adam söner yakında bu egoyla fazla tutunamaz bir mahmut ırmağa bakın birde metere kişilik böyle yerlerde ortaya çıkıyor işte :)

18. emrah_yazgan

emrah_yazgan Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Ticaret adamı olmuş durumda şu an. Her türlü şeyin satışını yapıyor. Fıstık ezmesi, t-short, vs....
    Birde lazar a bile program yazıyor...

19. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaş bacaklara GH vurmayı unutmuş yanlız...

20. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Bizim foruma girip okumuş yazıları sanırım :D Az önce duvarına yazdığı yazıyı paylaşıyorum :)

Merter Mevsimler
    yaklaşık bir saat önce
    Forumlarda 10 20 sene bu işi araştırıp öğrenip bir tık öteye gidemeyip sabah akşam pro sporculara atıp tutan dostlarım, size tek önerim başarılı olun gerçekten olun ki, vücut forumlarında birini konuşan eleştiren değil konuşulan ve eleştirilen olabilesiniz.

Sayfayı Paylaş