Meter Mevsimler

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve Ceyhunn tarafından 6 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 173 üye.
  1. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Sayın kendini kandırmayan kişi :) Bi soru sormak istiyorum Size göre naturel olarak on numara beslenen biri 8 yılda hangi ölçülere ulaşabilir? Ortalama birşey söyler misiniz? Yada ulaşabileceği nokta nedir bi açıklar mısınız?

2. Sercyy

Sercyy Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    body building üzerine daha cok araştırma yapmalısınız , düşünceleriniz ve sorduğunuz soru saçma

3. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Saçma olan neymiş onuda ekleseydin keşke :) Adamın ölçüler ortada ve çok iyi beslenen prof. sporcu ölçüleride büyük bi abartı görmüyorum ben. Neden steroidsiz ulaşılamayacak bi vücut olsun ki? Bana bunu açıklar mısın sayın çok araştırma yapan Sercyy.

4. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    sen niye bu kadar alindin ben onu anlamiyorum :) meter yoksa senmisin? :D

herneyse soruna gelince, olayin ölcülerle felan bir alakasi yok.. senin sordugun soruyu cevaplamak icin bayagi derine inmek lazim öncelikle insan vücudunun anatomisini anlatmak lazim ama oralara girmeyecegim kisaca anlatmak gerekirse %10 yag oraninin altinda olup bu denli dolgun ve sert vücuda sahip olmak mümkün degildir misal naturel birisi diyet yapip define vücuda ulastiginda zayif bir hal alir ve oldukca cok kütle kaybeder dolgun ve sert kas görünümden uzak kalir bodybuilding tabirinde biz buna flat deriz.. bu dolgun(full) ve sert(ripped) kas görünümünü yakalamak icin steroidlerden destek almak lazim sen metere naturel diyorsan ozaman fitness modelleride sana göre natureldir öylemi?

Mr. Olympia, Pulbiber072 ve sthammer bunu beğendi.
  5. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Steroidle hiç işim olmadı ara sıra heves edip vazgeçiyorum neyse steroid konusunda pek bilgim yok etkisi nedir ne yapar ne eder anlamam ve böyle olmasındanda gurur duyuyorum :) Benim demek istediğim karşımdaki herife bakıyorum hani şu body ile alakası olmayanlar derler ya "İĞRENÇ ÇOK KÖTÜ GÖRÜNÜYORSUN" heh ben onu bu kadar uzun süre yapıp iyi beslenen biri için diyemediğimden dolayı steroid kullanmıyorum derse inanırım dedim. Sizin gibi derinlemesine bilmiyorum bilmem şu yağ oranına düşerse şöyle görünür diye falan. Cevap verip bilgilendirdiğiniz için özellikle üslubunuz için teşekkür ederim.

6. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Yıl olmuş 2014 hala steroid var mı yok mu konusu tartışılıyor steroid alıyor veya almıyor o onun sorunu ama şu bir gerçek bu fiziğe steroidli ya da steroidsiz ulaşmak çokta kolay değildir.

7. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Yılın bilmem kaç olması tartışma yapmayı engellemez :) O tartışmanın yapılması naturel olarak ulaşılabilecek bi hedef olarak görülebilir mi görülemez mi?dir.

8. DganC.

DganC. Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Meter Türkiyede'ki en iyi vücuda sahip sporcu. Steroid olarakta 2 ürün kullandığını onlarıda ne amaçla kullandığını açıkladı zaten. Takip edin araştırın

9. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    biz zaten bunu söylemedik mi ? steroid alsanda öyle bir vücudu yapmak icin antrenman ve beslenmenin 100% oturmasi lazim buda asiri derecede disiplinli olmayi gerektirir yoksa is ilacta bitiyor olsaydi herkesin saglam vücudu olurdu.
    acikcasi ben o video yu izledim anavar ile winstrol aldim diyor definasyon icin bunlara lafimiz yok zaten ama o vücutta bu iki ilactan fazlasi var.. neyse ne kullandigi ne kadar kullandigi önemli degil ama, facebookta orda burda ben 100% naturelim deyip sonrasinda youtube da ben bu iki ilaci kullanmistim diyerek ne elde etmeye calisiyor onu anlamadim ya ben naturelim demeyeceksin eger naturelim diyorsanda ozaman su su ilaci aldim kullandim da demeyeceksin... bu kafayla fazla ileri gidemez bu sporda..

10. asma

asma Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    @Ünut'un söylediklerini çoğunlukla katılıyorum. Özellikle fan sayfasında sürekli %100 naturel, %100 naturel olarak benim seviyeme gel sonra konuşalım filan gibi komik paylaşımlar yapıyor. Vücudu güzel emek vermiş yapmış, steroidlede olsa sağlam bir disiplinle çalışarak bu hale gelmiş. Fakat neden sürekli %100 naturel'im benim genetiğim çok iyi lazar angelov kimmiş vs. gibi argümanlar ortaya koymak gereğini hissediyor anlamış değilim. Bu işten az çok anlayan biri bir bakışta steroid olup olmadığını rahatlıkla anlayabilir.

Neyse, herşeye rağmen son formu oldukça sağlam fakat kendi adıma düşünce yapısını beğendimi söyleyemem.

11. acheron55

acheron55 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yok aga meteri savunurdum da bacakları gördükten sonra olmadı. chicken legin kralı var adamda video koymuş bi facia. bi de ifbb de bacak önemli değildir diye, ulan keko gibi gözüküyorsan önemlidir, kendini lazarla ulylisessle karşılaştırıyor onların bacaklara bakmıyor heralde

12. Mr. Olympia

Mr. Olympia Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    İstanbul
    Normalde steroid kullansın kullanmasın, böyle bir vücuda saygı duymak lazım, fakat...
    Bu spor hakkında iyi kötü bilgisi olan herkes bu şahsın steroid almadan bu kadar define ve hacimli hale gelemeyeceğini bilir. Tüm bu gerçeğe rağmen sen bizimle dalga geçer gibi yok efendim ben steroid kullanmadım, naturelim al sana sonuçlar dersen o zaman saygı duymam işte. Ben top fitness modelim ben şuyum ben buyum demekle sadece medyatik olunur. Yeni başlayanlar bu gibi yanılgalarla başlarsa sonuç hayal kırıklığı olacaktır malesef.

13. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    Yaptıkları evet ben steroid kullandım demesinden daha mantıklı..

Oldu ki Tvde , dergide, orada, burada Steroid kullanıyorum dedi.
    Ozaman saygı gösterecek kişi sadece işi bilen bizler olurduk. halk ilaçla yapmış der geçerdi..
    Ama bunu yapmayarak bizi karşısına aldı. Bu kendi açısından daha iyi. Çünkü vg hakkında bilgili olan insanlar zaten neyin ne oldugunu biliyor.

bu konu altında ilaç mı diyilmi gibi diyalogları yapanlar ztn vg ile grrckten alakasız kişiler yada çoluk çocuk..

Bu dünceye sahip oldugumuz sürece boştan yere amaçsız bir şekilde kudurmaya mahkumuz..

ajn16 bunu beğendi.
  14. Mr. Olympia

Mr. Olympia Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    İstanbul
    Farklı düşüncelere saygı duyarım. Ama -kudurmak- tanımı biraz ağır kaçtı. Kudurmak derken kıskanmayı kastediyorsanız eğer, ben şahsen o evreleri çoktan geçtim...

15. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    Kesinlikle size özel bir vurgu yapmadım mesajımda. Genel olarak bizlerden bahsettim.. Eger yanlış ifade ettiysem özür dilerim..
    Evet kudurmak kıskançlık anlamında.
    Ama kudurma evresine gelmiş herşey kıskançlıgın güzel bir huyuda vardır.
    Kudurmak olarak ifade etmek daha mantıklı geldi..

Mr. Olympia bunu beğendi.
  16. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Steroid kullanmış bana kalırsa,fakat zaten steroid yarışmalara katılan kişiler için bu işin içinde var malesef.Çünkü o noktalarda artık spor sağlık için değil para için iş için yapılıyor.Ben yanlış karşılamıyorum.Yani aslında yanlış karşılıyorum fakat,rakiplerin steroid kullanırken sen eğer bu sporu iş edinmiş ve para kazanmak için yapıyorsan onları yenmek icin senin de kullanman gerekecektir.O yüzden doğal karşılıyorum,ki nice steroid kullanan kişilere göre bu vücudu steroid kullanmış diye kötülemek saçmalıktır.Çünkü türkiyede yarışmalara katılan kişilerin %90 ı steroid kullanıyor,kaç tanesinde böyle bir vücut var?(bacaklara girmiyorum bu arada,çünkü Meter'in bacakları harbiden chicken legs).

Benim hoş görmediğim tek nokta steroid kullanmış kişilerin steroid kullanmadım %100 naturel im vesaire demeleri.Niye naturel'im diyorsun ki ? Değilsin işte.Niye milleti kandırıyorsun,millet sonra inanıyor,ben de böyle olabilirim o zaman diyor.Olamazsın.Herkesin limitleri bellidir.Genetiğin mükemmel olsa bile olamazsın.Senin sınırların bellidir,dna'nda kodlanmıştır.Kolunun max ölçüsü dna'nda 42 ise 43 yapamazsın.Bu limiti bu bloğu kırmak için steroide başvurman gerekir.Derin kalınsa bunu tam olarak inceltmek istersin ama inceltemezsin,yine steroid gerekir.

O yüzden böyle adamların %100 naturelim laflarına bakıp "ben de böyle olabilirim o zaman " hayallerine girmeyin olamazsınız.Sporu da sağlık için yapın.İş veya para kazanmayacaksanız bu işten steroid kullanmanın bir mantığı yok.Sırf millet baksın,egom tatmin olsun diye Türkiye gibi bir yerde(parası olmayan kişilerin spor hekimlerine ulaşmasının neredeyse imkansız oldugu bir yerde) steroid kullanıp kalp krizinden ölmenin veya diğer yan etkileri yüzünden sorun yaşamanın bir anlamı yok.Gerek yok.

17. crazymuscl

crazymuscl Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Steroid kullanacak tabi .

18. Mr. Olympia

Mr. Olympia Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    İstanbul
    Acil olarak diksiyon ve Türkçe Dersi alması lazım. İki cümleyi bir araya getiremiyor.

19. asma

asma Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    kıbrıs'ta doğup büyüyen hemen hemen herkesin Türkçe'si bozuktur :)

20. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Videonun bir kısmını izledim bana egosu yüksek biri gibi gelmedi paylaşımcı bir kişilik ...
    Diksiyon konusuna takılmayın bir Kıbrıslıya göre iyi bile konuşuyor.

Sayfayı Paylaş