Meter Mevsimler

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve Ceyhunn tarafından 6 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 173 üye.
  1. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Katılıyorum. Egosu tavan birde kapak olsun bazılarına, işte sonuçlar!! gibi yazmalar vs. Beyni hacimlenmemiş..

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    yahu her konuda işin steroidlere gelmesi tuhaf kullandı yada kullanmadı bize ne adam sonuçta öyle yada böyle iyi bir vücut yapmış birde hakarete ne gerek var adam yarın öbür gün bu foruma üye olsa ayıp olur aynısını sporcu bayanlarada yaptınız koyun bakalım kendi fotoğrafınızı bizde sizin hakkınızda ileri geri konuşalım bakalım ne kadar hoşunuza gidecek

3. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Adam resmen keriz muamelesi yapıyor millete. Hoşunuza mı gidiyor böyle davranılmak?

Foruma üye olsun aynısını direkt kendisine de söylerim.

technical1967 bunu beğendi.
  4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    sadece senin için yazmadım genel olarak belirttim forumda meteri bırak diğer pro fitnessçı ve bodycilere hakaret edildiğide oluyor gelgelelim işi bilen zaten herşeyin farkında sen ne kadar doğruyu yazsanda araştırmacı insanlar olmadığımızdan yine değişen bir şey olmayacak ha kendiside havalı biri sevmem kendisini hayranıda değilim muscle and fitness dergisine kapak olması kısa süreli ünlü olması eminim kız çevreside genişlemiştir bu yüzden haddini aşmış olabilir ama herşeye rağmen ağır konuşulmamalı

5. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Sen olayı çok yanlış anlamışsın, her kız konusunda görüyorum balıklama atlıyorsun ancak fikir sahibi olmadan yazma derim..

vücudunu konuşan yok burda..

6. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Benim mesajlarım altına gelince üstüme alındım şahsen.

Hakaret konusunda haklısın. Sert eleştirmek ile hakaret etmek arasındaki çizgiyi korumak gerek.

Ama vücudundan ziyade yaptığı davranıştı asıl konu (lab sonuçları) Oraya odaklanmak gerek. Konu sapmasın.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bende seni her profesyonel sporcularla dalga geçerken görüyorum
    ayrıca kurallar çerçevesinde istediğim konuya balıklama atlarım bu seni ilgilendirmez
    konuyuda anladım zaten merak etme adam ne desin kendini böyle rahatlatıyor bu kadar uzun uzun tartışılıcak biri değil unutulup gidecek zaten yukarıdada belirttiğim gibi tamam doğrusu budur desende yinede çoğu şeyi değiştiremeyeceksin

zaman zaman geri planda kalmamın nedeni bilgi sahibi olmadığımdan değil çok popüler olunca özelden yeni başlayanların mantık dışı abuk sabuk sorularına maruz kaldığımdandır ki buradan ve bodybuilding.com dan öğrendiklerimi yazsamda yine bildiklerini okuyup aynı sorularla geri gelip duruyorlar buda canımı sıkıyor

Son düzenleme: 28 Ağustos 2013
  8. mert31

mert31 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    londra
    :D şans arkadaşım tesadüf böyle oluyor işe bak :lol:

9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    aklıma filmlerde dizilerde 5 -10 yıldır ölü olduğuna dair belgeler çıkartıp sonra ansınızın meydana çıkıp intikam alanlar geldi :Dbu tip şeylere alıştık artık

10. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    ozaman birşey yazmayalım milleti keriz yerine koysun aa naturel bu adam çoh iyi yee desin sende bunu övmeye devam et.

11. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    natürel olmadığını zaten forumun %90ı biliyordur yarışmaya bile katılmış 1. olmuştu sanırım diğer %10luk kesim zaten ne dersende inanmaz bugün schwarzeneggerin bile doğal yolla kas yaptığını sananlar var anlatıyorsun yine anlamıyorlar birde övünmüyorum maalesef muscle and fitness dergisine örneğin kapak yapılmasınada üzülmüştüm

12. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    İşşte bunu övenler var bende onu diyorum. Yoksa meter iyi sporcu türkiye şartlarında baya iyi vücudu var. Fakat egosu çok şişirilmiş. Biraz sert çıkmış olabilirim. :D

rockybalboa7 bunu beğendi.
  13. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    sonradan düşündüm evet haklısın ben biraz sert çıkmışım aslında kusura bakma iyi sporlar

14. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba
    Merter kim bilmem ama iyi sporcu oldugu kesin. Zaten sporun icindeyseniz bir vucuda bakarak neyin ne kadar kullanıldığı anlaşılıyor artı Dexter Morgan yukarida cok dogru bisey demis 365 gun test sonucu var mı? Yanlıs bilgileri duzenlemek lazım. Doping kullanann her sporcu yarısmadan once bunları kullanmayı bırakır bir cesit detoks :)
    Cıkarımlarım
    Bu kisinin egosu cok yuksek
    Vucudu iyi
    Bisey kullandıysa da kullandı

Ama denilmesi gereken bu forumda bu yönlendirmelerle bilmeden kontrolsuz steroid kullanabilecek insanlar gencler vardır. Bu maddelr bilncsiz alındıgında cok buyuk problemler yaratıyor. Bu steroidler profesyonellerin isi bunu unutmamak lazım. Bu adam kim bilir nasıl bir parası zamanı var belki cok kontrol altındadır. Ben hergun kan saydıran biliyorum steroid kullanan. Sadece steroid supplement değildir.

15. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    ben takipçisiyim kendisinin sürekli yemek fotoları filan paylaşıyor ilaçlı değilim beslenme sayesinde böyleyim cart curt :D

tanerin arkadaşından ne beklenir ki..

16. acheron55

acheron55 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    son halini gördünüz mü, ne derseniz deyin steroid kullanıp kullanmaması beni bağlamaz, bu çocuk bir şeyler yapmaya çalışıyor türkiyede saygı göstermek gerek

yuri boykaa42 bunu beğendi.
  17. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Bende naturel olduğuna inanıyorum. Ve gerçekten çok estetik bir görüntü yakalamış helal olsun demekten başka birşey denmez.

18. acheron55

acheron55 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    naturel olmasa nolur, kaç tane steroid kullanan bu vücuda sahip? doğal ya da değil götünü yırtmadan bu vücuda sahip olamazsın. steroid basıp sabaha böyle uyanılıyor sanıyor buradakiler.

19. BodyBro

BodyBro Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    K.K.T.C
    Bu azimle umarım kısa zamanda çok iyi yerlere gelip,ambargolarla dünyadan silinmeye çalışılan Kıbrıslı Türklerin varlığını dünyaya duyuracaktır.Takipteyiz;)

20. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    naturel olduguna inanarak ancak kendinizi kandirirsiniz... bu islerle uzun zamandir ugrasan insanlar anlar o vücudun naturel olarak imkansiz oldugunu :) biz tabiki birsey demiyoruz cok büyük emek var sonucta ilac kullanimi olsada...

bu arada kollarla omuzlari bayagi büyütmüs yada bana öyle geliyor en son fotolarini gördügümde oldukca kalin bele sahipti estetik bir vücudu yoktu simdi ücgen seklini almis vücut bu tabi belinin inceldigi anlamina gelmez omuzlarla kollar hacimlendiginden bu görüntüye kavusmus.

sthammer bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş