Meter Mevsimler

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve Ceyhunn tarafından 6 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 173 üye.
  1. ccmssx

ccmssx Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Emin misin? İki cümleyi bir araya getirmeden tam 20 dakika, 30 saniye konuştu adam. Heralde sen olsan 5 saat konuşabilirdin. :)

2. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    steroid konusunda pek bir bilgim yok, ama anladıgım kadarıyla steroid ölçüden ziyade kas kalitesinden anlaşılır..

3. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    bu adamı çok samimi buldum adam haklı bana gelenleri ben yapmaya çalışmıyorum kendileri yapmaya çalışıyorum demesi çok hoşuma gitti.Gerçekten öyle hiç bir zaman meter mevsimler gibi olamayacağız ya da hiç bi zaman o bizim gibi olamayacak herkesin vücudu farklı mütevazi gördüm hafif ego var ama oda bu sporun getirdiği bir şey zaten herkes içten içe egoludur ama belli etmemeye çalışıyoruz işte :)

4. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    iyi kütle kazanmış ama define olmasına rağmen karnı almış başını gidiyor. eğer idda ettiği gibi 1 numaralı fitness model olmak istiyorsa growth dozunu ciddi manada azaltmalı. çok fazla irileşmiş bu hızla hacim alırsa fitness model işi zor. ayrıca derisinin kalınlığından mı bilmiyorum ama define olmasına rağmen sulu geldi bana.

sthammer ve Akay bunu beğendi.
  5. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Türkiyede yok ötesi.mideyi bi tık daha geri çekip,vücuda bi tık daha detay verse TR LAZAR :)

6. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Bence kemikleri çok iri. Eski haline göre kemikleri de gelişmiş. Lazara bakıyorum adam bilekten inceden kalına gitmiş ama meter sırf kalın. Ben kaba buluyorum modellikte bu iriliği. Pandanın bile kemikleri daha ince metere göre bence hardcore body e el atmalı. Zaten arkadaşın dediği gibi growth göbeği aldı başını gitti biraz azaltmalı. Kaldı ki growth çoğu kontrolde yakalanılmıyor buna güverekten naturelim de diyebilir. Ama bu konu beni ilgilendirmez. Herhalde kullanmadım diyecek. Türkiye de steroid kelimesini hiç duymamış o kadar insan var ki. Bunlar gizli kapaklı şeylerdir...

sthammer bunu beğendi.
  7. sthammer

sthammer Guest

8. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    mide ben ghyim diye bağrıyor resmen, neden bunu dıyorum cunkı adam naturelım dıyor her fırsatta... çok severim çok taktir ederim kendısını, on numara. ama ben naturelım dıyor ya ahaha orda bozuyor be abi, tamam kullandın gh'yi, çok kral olmuşsun ama neden kullanmadım dıyorsun anlamış değilim. cunkı her zamanın hakkını vermiş adam.. fitnesslikten de cıkıp hard body'e gecmıs yavas yavas..

sthammer bunu beğendi.
  9. sthammer

sthammer Guest

Dun benzerinden koydu, yag orani 8 lerdeydi ve 5 dakika sonra kaldirdi, bugun bunu koydu

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Ocak 2014
  10. BodyBro

BodyBro Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    K.K.T.C
    Paylaştığı bu durumu fark etmediniz sanırım? ya da görmezden geldiniz...

sthammer bunu beğendi.
  11. sthammer

sthammer Guest

Yeni yazmis, simdi gordum.. Paylasim yaparken aciklasaydi daha uygun olurdu.. Gormezden gelme gibi bir durum yok, sempati ya da antipati duymuyorum..

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Ocak 2014
    BodyBro bunu beğendi.
  12. BodyBro

BodyBro Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    K.K.T.C
    Yeni değil ilk resmi kaldırdığından sonra paylastı durumu,yani 23 saat önce...Doğal mı değil mi beni ilgilendirmez hatta yağının %8 olmasıda beni ilgilendirmez ben baktığımda hedefimin bile üstünde bir vücut görüyorsam başarılıdır,ayni topraktan olmamızda ayrı gurur.

13. sthammer

sthammer Guest

İnstagramdan takip ediyorum o nedenle, ordanda belirtmesi uygun olurdu, adamin vucut zaten standart uzeri ona diyecek yok.. 95 kilo %8 de saglam deger..

14. Mr. Olympia

Mr. Olympia Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    İstanbul
    ccmssx Haber spikerliği yapmış olduğumu düşünürsek, bir de antrenör olduğumu da göz önüne alırsak hergün bu konu üzerine saatlerce konuşuyorum :)
    Adamın vücudu gerçekten çok iyi, ama eğer kamera karşısına çıkacaksa geliştirmeli kendini bu konuda.

15. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Bilekleri çok kalın gözüküyor .

16. oshboshb

oshboshb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    son videosunda iki adet anabolik steroid kullandıgını ve ne amacla oldugunu soyledi. winstrol tablet ve oxandrolone kullanıyor.deriyi inceltmek yağ yakmak ve iştahı önlemek için az araştırın

17. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Zaten arastiran bilgi sahibi olanlar gercegi goruyor senin gibi adamin soyledigine koru korune inananlar degil,sen arastir

ABEKAYNANA bunu beğendi.
  18. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Editliyeyim silik yemıyım sımdı onemsız bırsey ıcın, sende bıraz araştır..

19. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Konu dışına çıkmayalım. Karşılıklı atışmalara neden olacak yazılar yazmayalım.

20. year2004

year2004 Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Bu adama mahal vermeyin. Para için reklam yapıyor. Natural olduğunu söyleyip burdan prim alıyor. Hiç kimse natural bu şekilde olamaz hele ki diyaframı bu şekilde olamaz. Yüksek miktarda HGH ya da peptit giriyor. Adam karnı bir adım önde duruyor. Gözleri şişkin duruyor ve derisi çok lekeli bunlar belirtileri. Yakında dil büyümesinden de konuşamayacaktır. Burası body formu bu bilgileri vermek istedim.

bilal aydemir, Akay, sthammer ve diğer 4 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş