kreatin

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve xali_ihsan tarafından 8 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xali_ihsan

xali_ihsan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar kreatin almayı düşünüyorum ama aklımda soru işaretleri var
    1)kreatin kas kütlesini arttırıyormuş yani şişiriyor peki antremanlarıma devam edersem kaslarımın şişikliği aynı kalırmı
    2)kreatinin çok kullanınımdan dolayı böbrek ve karaciğer hariç başka hiç bir zararı varmı

2. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    Arama Yapmayan Üyeye Cevap Vermeyin!

Değerli üyelerimiz özellikle eski üyelerimiz bftr.deki forum kültürünü iyi bilirler..forumda hemen hemen şu 8 sene içinde konuşulmayan konu kalmadı..yeni üyeler arama yapsalar neredeyse bulamayacakları cevap yok gibi..
    ayrıca cevabı bulamıyorsan bile en ilgili başlığa yazarsın cevabını..bizlerin zamanında öğrendiği ve uygulamaya çalıştığı kültür bu yönde..

tamam bizler yönetim olarak büyük oranda arama yapmayan üyelere müdahale ediyoruz ama lütfen siz değerli üyelerimizde bu hassasiyeti gösterin ve arama yapmayan üyeyi uygun bir dille doğru başlığa yönlendirin..
    eskiden herkesin uyguladığı bu tavrı tekrar hayata geçirelim..

BFTR spor bilincidir diyorsak forum bilinci de yerleşmeli ve başkalarından farkımız olmalıdır..

tekrar ifade etmek gerekirse sizlerden ricamız özellikle forumda çok bilinen konularda arama yapmadan direk başlık açan üyeleri ya ilgili başlığa link vererek yönlendirelim ya da tepki olarak cevap vermeyelim..

bu işin akşama acil kol yapmam lazım şeklinde olmadığını vg.ciler bilir..bunu talep etmeninde milleti enayi yerine koymak olduğunu da bilir..
    herkes araştırmalı ve kimse hazıra konma derdinde olmamalıdır..

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...51582&highlight=arama+yapmayan+cevap+vermeyin

3. xali_ihsan

xali_ihsan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arama yaptım yaptım fakat hiç biyerde bulamadım eğer bu konunun aynısı varsa link atın size zahmet thums:

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123

Sayfayı Paylaş