Katı protein diyetiyle definasyon ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve BugraCavkaytar tarafından 17 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. BugraCavkaytar

BugraCavkaytar Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Kilom 64
    Yağ oranım %15

Günlük 170-180 gram protein(44 gramı protein tozundan) 15-20 gram yağ 30 gram karbonhidrat ve cardiodan önce 2000 mg L-Carnitine alsam her gün 1.5 saat bisiklet yarım saat koşu ve 1 saat yüzme yapsam hızlı şekilde yağ yakabilir miyim ?

Teşekkürler.

2. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Boyun kaç olursa olursa 64 kilo birinin yağ yakması bana saçma geliyor

3. BugraCavkaytar

BugraCavkaytar Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    9.2 kg yağ kütlem var onu yaklaşık 4 kilo indirmek istiyorum.Zaten yağ oranım %25 di zamanla düştü %15 e.

4. silverstar

silverstar Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret
    benden daha bilgili arkadaş çok tabi burda ama,bu kadar zamanın varken madem 3 saat kardio yerine 1er saat kardio+ağırlık çalışsan daha etkili olmaz mı? çok zayıf (skiny dedkleri) gösterirsin aksi halde ve sağlıksız olur gibime geliyor.

5. emc

emc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben doğru yaptığını düşünüyorum imkanın varsa clada kullanırsan yararlı sonuç alırsın doktor özün programında bir kaç yerde okuduklarıma göre sabah ve öglen öğünlerinde yüksek miktarda protein alırsan kas kaybınıda engellersin sabah aç karnına ılık suya limon suyu eklersen yağ yakımı anlamında ciddi faydasını görürsün ben gögüs için yardım istediğim konuma doğru dürüst yazılanları okumadan 7 ay için kötü vücut deyip:) yorum yapıp giden insanların yorum yaptığını görüyorum konuna pek takılmamanı öneriyorum yağ oranını hızlıca düşürüp hacim çalışmasına geçmenizden yanayım

6. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Kardio sistemin çok yanlış hergün 2 saat kardio + 1 saat yüzme ile kas dokusundan önemli kayıplar verirsin.

Beslenme planın hakkında detaylı bilgi vermemişsin. Umarım bu yazdıkların günlük total beslenmen değildir.

Sayfayı Paylaş